Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

zielona, pocałuj mnie w nosa!!!

:( :x :p

 

hehe :)

nie wkurzaj sie :) :wink: strata kilogramow byla okupiona rezygnacja z wielu przyjemnosci (ukochany makaronik , alkohol ) , chodzeniem spac "na glodno" itp :)

to nie tak ze sobie siedzialam , wcinalam lody i ciacha i sie mi schudlo :)

chociaz tak strasznie nie bylo - bo wlasnie nie katowalam sie jakas scisla dieta :)

 

teraz etap II - utrzymanie wagi :( [ bo juz wiecej chyba nie chce schudnac przy moim wzroscie chyba nie bedzie ok jesli schudne dalej) - a to jest o wiele trudniejsze (przynajmniej dla mnie) niz sam spadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przyznam, że czuję się zmobilizowana 8)

wiem, że u mnie wystarczy nie zjeść kolacji i schudnę, ale apetyt mam wieczorem największy

jeśli z kolei postanowię przekąsić coś wieczorem lekkostrawnego, np jabłko, sałatę z winegretem to na tym się przeważnie nie kończy

po prostu nie jem na kolację nic, nul, zero.........

od jutra :p

tak czy inaczej gratuluję zielonooka :wink: szczerze

 

arco, ta Twoja dietka nie na mój żołądek

gdybym sobie na czczo zaaplikowała grejfruta a do tego czarną kawę.......nie chcę nawet myśleć o konsekwencjach :wink:

muszę jednak swoim sposobem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, taka dieta to i nie dla mnie. Umarłabym z głodu albo w ciągu 3 dni wykończyła rodzinę nerwowo. :wink:

Zielona, ja Ci gratuluję! Mamy prawie ten sam wzrost, ale moja waga... :oops:

Chyba pójdę sobie sałaty kupić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona - gratulacje :D Też bym tak chciała :wink:

Mnie by spoko luzik wystarczyło te 55 kg, bo wtedy czuje sie już fajnie, ale żeby być tak całkowicie szczupłą to przy moich 160 cm powinnam chyba ważyć tak z 50 kg (nigdy tyle nie ważyłam - tzn nigdy odkąd pamiętam hehe)

Jak sie tu razem na wiosnę odchudzałyśmy to dobiłam chyba do 54 kg i to był dla mnie duży sukces - w dosć krótkim czasie z 62-63 na 54..no ale teraż to znowu bliżej mi do 60 niż do 54 :roll:

 

No nic...ja sobie od poniedziałku spróbuję z ta dietą i zobaczymy jak mi pójdzie :wink:

 

Mam tylko dwie wątpliwosci..kawa czarna to Waszym zdaniem rozpuszczalna czy musi być sypana?

No i te grzanki - jak myslicie o co tu chodzi - moze po prostu wykorzystac chrupką Vasę.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salami, sosik.....................O TAAAK 8)

i zasmażka :lol:

 

oznajmiam, że się dziś dobrze trzymam :wink:

póki co malutka miseczka płatków z mlekiem i jabłko

nawet specjalnie głodu nie odczuwam

na obiad mam kuraka, postaram się zjeść bez ziemniaków z dużą ilością surówy

znaczy nie całego kuraka

na wczesną podwieczorko-kolację przewiduję warzywa na patelnię

te co to się Zeljka śmiała, że z patelnią zjadłam :lol:

 

Arco, 50 kg to by była raczej przesada :roll:

pięknie wyglądałaś na tych fotkach z jabłkiem w sadzie 8)

taka waga myślę jest dla Ciebie akuratna

w końcu chłop nie pies, na kości nie poleci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siet :roll:

Naprawdę MUSZĘ sie wziaśc za siebie :evil:

Znowu robie sie klucha :roll: Sama patrzeć nie mogę, do tego mama sobie podśmiechujki robi i mówi, zebym schudła bo patrzeć nie moze :roll: :wink:

 

A najbardziej mnie wkurza, ze naprawdę nie jem tak dużo...mam tylko słabosć do słodyczy :oops: No i chyba słabą przemianę materii i do tego jestem niewysoka i na dodatek nie za bardzo silną wolę :roll:

 

Wyżaliłam się trochę ale może jak to napiszę to głupio mi będzie nic z tym nie zrobić :wink:

 

Ee, kobiety maja ten fajny skutek uboczny lekkiego utycia, że im biust pęcznieje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu chłop nie pies, na kości nie poleci

Też tak myslę 8) No i najwazniejsze, ze mój chłop podziela to zdanie :wink:

 

A póki co ja się tez trzymam - robię sobie małe przygotowanie do poniedziałkowej diety - nawet kawę wypiłam bez cukru - pierwszy raz w zyciu - bleee..ale nie umarłam, wiec znaczy się, można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

zielona, ja Ci serdecznie i bardzo szczerze gratuluję :D

 

a teraz tak sobie myślę o tym stosunku 8) wagi do wzrostu

byłoby łatwiej może :roll: ponaciągać się i urosnąć 10 cm

wtedy to by i waga się zgadzała... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siet :roll:

Naprawdę MUSZĘ sie wziaśc za siebie :evil:

Znowu robie sie klucha :roll: Sama patrzeć nie mogę, do tego mama sobie podśmiechujki robi i mówi, zebym schudła bo patrzeć nie moze :roll: :wink:

 

A najbardziej mnie wkurza, ze naprawdę nie jem tak dużo...mam tylko słabosć do słodyczy :oops: No i chyba słabą przemianę materii i do tego jestem niewysoka i na dodatek nie za bardzo silną wolę :roll:

 

Wyżaliłam się trochę ale może jak to napiszę to głupio mi będzie nic z tym nie zrobić :wink:

arco, jak ja Cię rozumiem :roll:

no mówię Ci, jakbyś o mnie pisała

i moja mama też mi dogryza ostatnio, bo Ona bardzo mnie lubi w szczuplejszej wersji

a mąż odwrotnie, jest obecnie zachwycony i kupuje codzień np wuzetki, albo ukochane pączusie, żebym tylko nie schudła :roll: :-? :evil:

 

po migrenowym ubytku wagi nie pozostał ślad

60 kilo w morde jeża i ani grama mniej być nie chce

a w święta mam wesele brata i muszę 3 kilo zjechać

muszę!!!!!!!

 

Mój brat ma wesele w Nowy Rok i ja z kolei planuję przybrać z pięć kilo 8)

 

Nawiasem mówiąc, jego narzeczona idento arcobaleno, ino nieco (bez złosliwosci) drobniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

hehe, fajne majtki, "zapobiegają przemieszczaniu się podbrzusza" :o :lol:

 

nie wiem dlaczego 8) ale zaraz pomyślałam o minie mojego męża,

który w afekcie :wink: zrywa ze mnie ubranie :oops: i widzi coś takiego

podobnie jak u Bridget Jones... :lol:

 

a wracając do tego stosunku wagi do wzrostu, wyszło mi, że przy mojej

wadze powinnam mieć 168 cm, a mam 163 cm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elutek powaliłaś mnie :D :D Wyobraziłam sobie taką scenę.... :D :D :D :D naprawdę jestem ciekawa co by mój ślubny zrobił???

Zauważyłyście ,że te gaciory reklamuje szczupła kobitka :-? :-? :-? :-? hm skoro są wyszczuplające to chyba ktoś taki jak na na przykład powinien je reklamować. Tylko te wałeczki popsuły by pewnie efekt.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...