Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

figa z makiem z tego mojego odchudzania.No bo wiecie, po takiej diecie...myślę sobie, no coś mi się z tego życia należy, prawda?

A jak na inne przyjemności zabrakło drugiej połówki, bo ten tego w plenerze, znaczy się w Stolycy (jak ja tej stolycy zaczynam przez to nie lubieć :evil: ) no to ptasie mleczko się napatoczyło.takie ze Śnieżki (Funia wie, o co chodzi, bo pewno też czasem na Chrobrego zaglądnie) i jakoś tak szybko półkilo zniknęło.Jutro chyba podwójne metry na basenie muszę zrobić, bo się to źle dla mnie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cie rozumiem Mimilapin, najgorsze dla mnie są samotne wieczory, takie jak wczorajszy naprzykład. Miłam wyjechać na 4 dni do Wrocławia, a tu sie okazuje że mój szef nie jest zachwycony perspektywą mojej niobecności w piatek. Dziecko rozsierdzone zmianą planów wyjachało do dziadków a mąż podobnie jak Twój w Stolicy. Obiecał wprawdzie wrócić przed północą, niestety północ wybiła a ja sama. I wtedy najlepszym przyjacielem stają się czekoladki :oops:

Ale samotne ranki to już są o wiele przyjemniejsze, bo chyba pierwszy raz w życiu udało mi sie pospać i obudziłam sie po 11, nawet pies nie piszczał :lol:

Pozdrowionka dla łakomczuszków i śpiochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany!Musze zrzucić na Sylwestra z 10 kg!!Funia, my musimy się wreszcie gdzieś umówić, może takie wzajemne wsparcie?Będziemy sobie biegać na basen i biczować boczki w Gracji?Co Ty na to? A potem z zasiśniętymi zębami przejdziemy koło Śnieżki i Szarlotki. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie ja do Gracji nie chodze, bo tam za ...... głęboko :oops: :oops: :oops:

 

Ja pływam, z zapałem i duzo i "wceluodchudzeniasiejaknajbardziej" ale niestety tylko takm gdzie mam grunt.

Czyli tak jak mój emblemacki - najlepiej w kółku ratunkowym :oops:

 

Ale tak serio - to na słowiance - tylko na 1,30 (czyli na tych smiesznych torach na rekreacyjnej) albo na 2,00 m ale tylko gdy jest wolny tor przy brzegu (czytaj przy ratownikach).

 

Ja jestem taką osóbką co nauczyła sie pływać w wieku .....26 lat :oops:

 

Ale za to mimi

 

polecam latino - aerobic u Deptów.

 

Po 10 minutach jestem mokra jak diabli.

 

Potem nawet z czystym sumieniem można do Śnieżki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, w życiu nie przypuszczałam ze zawitam do tego wątku :evil: , cale zycie niedowaga-rozmiar 36, waga ok. 56 kg. przy 176 wzrostu,

ale neisttey musiałam w tym roku brac leczniczo przez 6 miesiecy hormony, w trakcie brania-zadnych efektow ubocznych, ale po zakonczeniu brania zaczelam dolownie tyc w oczach, latem-nie pomogly dlugie spacery, teraz chodze na areobik i tai-chi, dolaczylam do tego silownie, slodyczy nie jem wogole, duzo warzyw, malo miesa,

w porownaniu z ubieglym rokiem waze o 13 kg wiecej~! :evil:

 

kochani, co robic, jestem zalamana, nie pasuja na mnie zadne ciuchy, bo mam teraz rozmiar 40/42, wygladam jak rubensowska bogini płodnosci, a wole byc jako ta smukla lilia, no powiedzmy w rozmiarze 38, co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratko- odstaw pieczywo ( ciasta , chlebek , makarony i inne ) jedz warzywa , ryby ( tłuste koniecznie ) i mięso .Pij wodę niegazowana - po tygodniu już poczujesz sie lzejsza - chyba ,ze to sprawa innego typu .Może to jednak nie być tycie z jedzenia .....Moja bratowa po hormonach zrobiła sie taka " pełna" , a wcale nie jadła więcej niż zzwyczaj ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, to jest własnie to, nie jem więcej, nie jem słodyczy, nie jem tłusto, a "wszystko samo rośnie ":wink:

 

najbardziej odchudzająco działa na mnie stres (wypraktykowane z przeszłosci) ale to ejst to czego mi absolutnie teraz nie wolno robić -czyli denerwowac sie...wiec odpada

 

funia, dokładnie tak jak mówisz, wszyscy mówią, że wyglądam...zdrowo :cry: , jakby ci szczupli mieli byc chorzy...

 

do wiosny musze byc ekstra laska :lol: , bo siostra ma slub, kupilam juz sukienke do ktorej koniecznie musze zgubic brzuszek i sadelko z pupy i ud, zgroza, kiedy to sie pojawilo?

 

dzieki dziewczyny za slowa otuchy, sprobuje z woda niegazowana, warzywami, miesem, odstawie weglowodany, tylko ze w niedlugiej perspektywie sa swieta, z kolacja wigilijna na czele, ktora ma (przeczytane w madrym pismie) 4 tys kalorii!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...