Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mbz, gratuluję! Jakoś mądrze się odchudzasz - powoli i systematycznie. :D

Miko, czy Ty jesteś pewna, że nie chudniesz za szybko? Potem mozesz mieć efekt jojo. :roll:

Moja waga odrobinkę drgnęła w dół. Ważę jakieś pół kilograma mniej. :D

Przede mną jeszcze długa droga, ale nie zamierzam rezygnować. Muszę zrzucić jakieś 7-8 kg! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co dziewczyny....tak od czasu do czasu podglądam ten wątek i stwierdzam, że Wy go podtrzymujecie trochę na siłę, z przyzwyczajenia, bo....ŻADNA Z WAS NIE MA SIĘ Z CZEGO ODCHUDZAĆ :D Arco, Żaba,Kuleczka...dziewczyny z czego Wy chcecie się dochudzać? :-? Kropeczka tak się odchudziła, że już wcale jej nie widać (na forum :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
wiecie co dziewczyny....tak od czasu do czasu podglądam ten wątek i stwierdzam, że Wy go podtrzymujecie trochę na siłę, z przyzwyczajenia, bo....ŻADNA Z WAS NIE MA SIĘ Z CZEGO ODCHUDZAĆ :D Arco, Żaba,Kuleczka...dziewczyny z czego Wy chcecie się dochudzać? :-? Kropeczka tak się odchudziła, że już wcale jej nie widać (na forum :wink: )

 

Aga, mnie nie wymieniłaś :evil: :(

czy to znaczy, że ja MUSZĘ? :roll: :cry:

pewnie muszę, bo też mam coś w okolicy kolan -

ale nie są to serdelki, raczej salcesony... buuu :cry:

/mogę wkleić zdjęcie :wink: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, sobie podśmiechujek nie rób :D

 

agnieszkakusi, co Ty tam wiesz, ja mam takie sadło, że normalnie szoook :lol:

 

Żaba :o nie wierzę, to jest zwyczajnie niemożliwe

dawaj fotkę, zamiast wpisowego :p

 

 

u mnie 3 kg mniej, a do tego jestem przed @, więc za kilka dni spadnie mi jeszcze 1-2 kg :wink:

 

powiem Wam o moim ostatnim odkryciu, naprawdę szybciej kilogramy lecą

zdecydowanie sprawdza się teoria, że jeść trzeba nie rzadziej niż co 3 godz.

ja zwykle do południa nie jestem głodna i jem późne śniadanie, obiad i kolację

teraz zjadam na przymus małą kanapeczkę po obudzeniu, potem jak poptrzednio (oczywiścoie małe porcje), a wieczorem nie całkiem na głodniaka i nie, że po 18 nic nie jeść

owszem nic nie jeść na 2-3 godz przed snem, a jeżeli ktoś np ja, chodzi spać ok północy, to ma już 6 godz głodówki i organizm odkłada zapasy

więc jem ok 20-21 malutki posiłek, jabłko, sałatkę, kawałek mięska.......

waga leci błyskawicznie, no i nie jest się głodnym 8)

polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jedzeniem małych porcji ale często to się całkowicie zgadzam - wiem po sobie :D

Ja ostatnio moze za bardzo się nie dietuję, ale pilnuję i myślę. I choc ostatnio tydzień upłynał mi pod znakiem słodyczy (codziennie coś małego, a to ciasteczko do kawy a to łyzeczka nutelli po obiedzie :oops: :lol: ) to waga nie poszła w górę tylko stoi cały czas na poziomie..powiedzmy do przyjęcia :wink:

Zaczełam jednak robic codziennie wymachy górnymi i dolnymi kończynami i dzięki temu czuję się fajnie - mam nadzieję, ze niedługo będzie też widać chociaż małe efekty :wink:

 

Odnośnie serdelków nad kolanami :wink: - ja też mam i bardzo mnie one irytują :roll: Wynika to niestety takze z mojej budowy bo moja Julka też je ma :wink: Mam jednak dobre ćwiczenia na nie - jak sobie macham i dotykam to czuję jak pracują - no i liczę na doprowadzenie je do ostateczności :lol:

 

Kurczę...co z ta Kropką :roll: Naprawdę znikła?[/i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całkiem poważniem.

Moja kuzynka = 180 kgJ, a ja: skromne 80 lub nawet mniej - dawno się nie ważyłem

 

I o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczka, z tym Twoim odkryciem, to cos w tym jest.

 

Ja mam tez swoje odkrycie - od kiedy sie zaczelam odchudzac ... jem wiecej i czesciej :D To zdecydowanie przyspieszylo przemiane materii.

Najgorsze, ze ja wcale nie cwicze i ruchu fizycznego prawie zero :(

Na odchudzanie to co prawda u mnie nie wplywa, ale przydaloby sie wymodelowac to i owo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój Daniel właśnie zażyczył sobie na kolacyjkę naleśniki z dżemem. No nie miałam serca mu odmówić :oops: towarzystwa też :oops: :wink:

 

Jutro to spalę przy świątecznych porządkach :wink:

 

elutek - co Ty mi tu serwujesz takie ciacha na wieczór :roll: Jeszcze mi się przyśni :roll: :oops: .......................... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

elutek - co Ty mi tu serwujesz takie ciacha na wieczór :roll: Jeszcze mi się przyśni :roll: :oops: .......................... 8)

 

Pomyślałam to samo :wink: :wink: :D :D

 

Tak sobie patrzę na niego i się zastanawiam jaka partia ciała mi się najbardziej podoba w nim. Fajny ten mięsień na udzie tuż koło pośladka :D .

A tam ide spać - nie całkiem na głodnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...