Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, chcialam sie pochwalic ze wykazałam bardzo duzy umiar na Wigilii i pozostale 2 swiatecznie dni - jadlam niewiele (choc "skubnelam" wszytkich potraw) i jedyne wyrzeczenie to kompletnie nie ruszyłam czegokolwiek słodkiego.

Efekt - 0,5 kg przytycia - czyli cos zupełnie bez znaczenia!

 

a teraz prosze mnie poglaskac po glowie i napisac ze byłam bardzo dzielna :lol: :) :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz prosze mnie poglaskac po glowie i napisac ze byłam bardzo dzielna

Spadaj ;), to się nazywa "podejście kujona" ;).

 

nie "podejscie kujona" tylko dramatyczna próba utrzymania silnej woli (na zasadzie "nie dam sie bo ktos docenił":)) i nie zeżarcia pysznej szarlotki która jakiś sadysta przyniósł do pracy!

 

(o boże jak cudnie ona pachnie! :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:), najlepszy jest katar- polecam ;) na szczęście u mnie to już 5 dni leczenia, czyli planuje chorować jeszcze 2 dni ;).

 

No tak przy katarze faktycznie nie chce sie jesc - ale np. ja pije wtedy ogromne ilosci herbatki z cytryna i .... tonami miodu (ktory nie oszukujmy sie - kaloryczny jest ) wiec jakos na mnie nie dziala

 

ps. ze slodyczami to obiecalam sobie do konca roku wytrzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kropeczka27 - miss foto nie ściemniaj, ja się nie nabiorę 8)

 

ściemnia, ściemnia, wystarczy spojrzeć na zdjęcie -

jest nowe i jak zwykle bez zarzutu 8) :lol: :wink:

 

elutek z tego zdjęcia nie można nic wywnioskować :) widać tylko buzię, którą zawsze miałam w miarę szczupłą, a to akurat kwestia układu kości, a nie figury 8) :D

 

Tak serio to po świętach jeszcze nie stałam na wadze - boję się :cry: czuję się strasznie ciężka i napompowana. Potrzebny mi stres, wtedy chudnę w oka mgnieniu...

Znalazłam w sklepie super bieżnię, teraz tylko kwestia pieniędzy i lecę z odchudzaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to zawsze była kwestia miejsca. Mieszkamy obecnie na 36 m2. Jedyne na co mogłam sobie pozwolić to steper (taki bez tzw. podpórek). Teraz doszła choinka i muszę chodzić na środku pokoju :evil:

Zanim pojawił się komputer to mogłam sobie pozwolić na ćwiczenia z kasetą, ale teraz to tylko czekam na wyprowadzkę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam babeczki przed Sylwestrem? Brzuszki płaskie? :wink:

 

Ja raczej nie mam sie czym chwalić, bo nie umartwiałam się w okresie świątecznym, w zwiazku z czym waga zaczyna zbliżac się do progu alarmowego :wink:

Dodatkowo jestem przed @ więc ogólnie czuję się "opuchnięta" :wink:

 

Na szczescie w wieczorową kreację wchodzę bez większych problemów, więc nie jest tak źle 8) :lol:

 

Kuleczka - jak tam po weselu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, zdrowie się przyda dla wszystkich :D.

 

Przez te diety, to rzeczywiście można się dorobić "moralniaka", ja wczoraj zjadłam 4 czekoladki z nadzieniem- czułam sie z tym okropnie, a przecież mogłabym nawet 1 kg przytyć, nic by się nie stało, eh to są skutki uboczne diety ;) (to znaczy te wyrzuty sumienia, gdy sie zje za dużo czegoś kalorycznego...)

Czekam na wiosnę, kiedy zacznie się dla mnie sezon rowerowy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie melduję!

Postanowienie noworoczne - nie planowac odchudzania się w świeta!!! to nierealne, stresujące i w ogóle po co? :wink: 8) :lol:

 

W spodnie wchodzę - same chyba się troszkę naciągnęły - ale odchudzić się i tak musze - kupiłam sobie wiosenny płaszczyk (tak, tak - w grudniu 8) :wink: ) i musi on być taki ...hmmm - bardzo przy ciele

zatem do wiosny...teraz powolutku - bez tych cudnych świątecznych zapachów i pokus... 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...