Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

arco- gotowe surówki poza cukrem mają jeszcze chemię - konserwanty(np. sorbinian potasu) albo tzw. regulatory kwasowości - nawet jesli na opakowaniu jest napisane Bez konserwantów...niestety :-?

jeśli brakuje ci czasu w tygodniu pracy - możesz kupic sobie kilka róznych sałat (lodową, endywię, rzymską, rucolę, roszponkę) , szpinak, umyć, lekko wysuszyć, delikatnie porwać, zrobić z tego kolorowy mix, dodac np. marchew i włozyć luźno do kilku torebek foliowych i przechowywac w lodówce - będzie jędrna i świeża jeszcze parę dni

Moższe też wczesniej Zrobić sobie sos winegret - pare dni też wytrzyma w lodówce...

jak równiez uprażyć jakies orzeszki - nerkowce, lub chociaż pestki dyni czy słonecznika by miec to wszystko pod reka - i w chwili slabości robisz sobie blyskawicznie wielką miche sałaty...

ja uwielbiam dodawać mimo wszystko (mimo diety :wink: ) choć parę plasterków gruszki i troche parmezanu (dla ozdoby bardziej niz dla smaku)...

 

ale sie tu nawymądrzałam :wink: - a sama właśnie podjadam paluszki i pije co? herbatę z sokiem malinowym... :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nie umiem robić surówek. Jeść lubię, ale jak ktoś zrobi albo jak kupię :wink:

Jak sama modzę to zawsze coś sknocę - nie wiem co do czego pasuje, i potem wychodzi jakaś taka niedorobiona :roll:

Chociaż może spróbuje z tymi sałatami i prażonymi orzeszkami :wink: Dobre toto?? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż może spróbuje z tymi sałatami i prażonymi orzeszkami :wink: Dobre toto?? :roll: :wink:

 

moim zdaniem wlasnie dzieki tym orzeszkom jest jadalne(polecam nerkowce) . Bo co innego jeśc sałatę do obiadu - a co innego jako danie główne...i to w wersji zubożonej - np. o grzanki, fetę, oliwki, suszone pomidory, parmezan, grilowany chudy bekon,czy choćby pierś z kurczaka...

jutro zaczynam - 2 podejście do I etapu SB , ale zapasy nerkowców zjadam już dzis - bo na 30szt. nigdy nie skończę...juz lepiej jak nie będa mnie kusić... :wink:

 

a płaszczyk wisi sobie i czeka...jest taki śliczny...

jak nie schudnę - już pewnie tak zostanie w szafie na dłużej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w weekend planujemy wybrać się ze znajomymi na lodogryf :o :lol: Tzn ja z koleżaną bo chłopy nasze wolą w tym czasie obejrzeć coś w kinie :roll:

Tak czy siak cieszę się jak dziecko, bo łyżwy pierwszy i ostatni raz miałam na sobie jakies 15 lat temu :o :lol: Już widze swoje zakwasy hehehe

 

Co do noworocznych postanowień - od wczoraj jestem na SB i nawet dobrze mi idzie :wink: Dodatkowo zaczełam sobie cwiczyć a po obejrzeniu jakiegoś programu o zdrowiu na tvn style do "swojej" porcji cwiczeń dodałam jeszcze tzw "wypady" - rewelacja - czułam jak całe nogi pracują (a w szczególnosci uda i pośladki 8) ) a dziś mam lekkie problemy z chodzeniem - tak mnie bolą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...