Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hmmm, joan podsunęłaś mi pomysł na wspomaganie odchudzania.

 

Taki masaż robi się na krytyczne partie ciała?

 

na glówne "ścieżki" limfatyczne(delikatny) i na dupsko i uda (mocniejszy) i - własciwie to nie masaz a drenaż - przez głaskanie, ugniatanie, rozcieranie...likwiduje obrzęki, opuchniecia...juz kiedys korzystalam z takiego masażu - i naprawdę polecam - ciało robi się po nim bardziej...hmm ...zwarte :roll: , pomaga likwidowac cellulit... :roll: oczyszcza organizm - po tym trzeba dużo pić - mozna wspomóc działanie od wewnątrz i jednoczesnie kupić w aptece specyfik na oczyszczanie organizmu (wspomaga usuwanie toksyn z organizmu)... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej mamie po urodzeniu dwójki dzieci pozostał brzuch, na którego punkcie ma straszne kompleksy. Kupiła sobie w Mango taki pas

http://www.mango.pl/products.php?akcja=spd&dzial=11&id=400&poz=

Możecie coś na ten temat powiedzieć? Może ktoś używał?

 

Moja mama tego używa - twierdzi że brzuch jej spadł (ja nie bardzo widze :oops: ), ale ma naprawdę sporo do zrzucenia.

 

Sam sprzęt- hmmm masaz jest przyjemny, nie powiem, ale ja nie bardzo wierze w metody "leż i chudnij" :D

Wielkim minusem tego sprzetu jest to, że jest sie podłączonym do gniazdka :-? Wcale nie można z tym chodzic itp.

 

Jeśli wiec sie juz w to pozawijasz, ustawisz prędkosc, czas itp, ułożysz sie wygodnie... i np musisz wstac po telefon - to wszystko od nowa robisz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joan może cos wiecej o tej metodzie tzn ile zabiegow zeby były efekty? a te zabiegi to w jakims Spa?

Pozdrawiam

 

ziemia2 - Zabieg wykonuje Pan Krzysio :wink: - u mojej kosmetyczki sobie dorabia - jest rehabilitantem - więc nie ma obaw że coś mi za bardzo ugniecie... :wink:

Sylwia - w aptece jest sporo takich specyfików do detoksykacji...Fisio Diur, Body Pure, Biodrain...do wyboru do koloru... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
elutek - no tego to już za wiele - że co? i maluje i ugniata? :o I to Mąż? :o a może jeszcze gotuje i sprząta? :roll:

Tak nie można. To niesprawiedliwie i ja protestuję. 8)

 

:lol:

 

i jeszcze pięknie gra na gitarze... :D

artysta po prostu 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elutek - ja juz nic nie powiem - bo ten Mój to też "artysta" tyle że w innych dziedzinach...ech... :-?

 

Musze Wam powiedzieć że o dziwo dalej chudnę - w sumie to nie wiem co sie dzieje :o - bo nie ćwiczę - tańczę sobie tylko - ale to jak zwykle... 8)

 

Nie mam w ogóle apetytu - nie ciągnie mnie do słodyczy i moich ukochanych węglowodanów...dziwne dziwne... :roll:

może to Bio cla...ale łykam tylko raz dziernnie a nie jak zalecają 3 :roll:

Jem bardziej z rozsądku niż z głodu - głównie ryby, mięso indycze, owoce i warzywa...i duuuużo wody...

 

Wybieram się z synem na narty - będzie białe szalenstwo - bo nie dam się młodemu - o nie. :wink: Więcej ruchu i świeżego powietrza...to moze i apetyt wróci... :wink:

 

Czy ktoś tu się ze mną jeszcze poodchudza? Gdzie jest Kulka, Arco i cała reszta która mnie zainspirowala? :cry:

 

Trzymajcie sie cieplutko - i żadnego podjadania... :wink:

 

Wiosna, wiosna, wiosna echże Ty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to teraz waga spada szybciej niż w I fazie. Choruję już od tygodnia a waga w tym czasie spadła o 2 kg.

Muszę wyzdrowieć do końca miesiąca, bo 1 marca robimy sobie wypad do Wisły. :D Cieszę się, bo nigdzie nie byliśmy w przerwie świątecznej, ani też w ferie. Tylko praca i oszczędzanie :(

Czeka mnie jeszcze kupno nowego kostiumu kąpielowego, bo córka ma już obiecany basen a stary kostium jest już delikatnie mówiąc za luźny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, akurat nie jest mi do śmiechu, ale niech wam będzie - specjalnie dla Mufki i Elutka nowy awatar

 

Wczoraj miałam powyżej 38 st. a dzisiaj tylko 36 i 3 kreski :-? Wyprowadzę tylko psa, zaparzę sobie dzbanek herbaty i ląduję w łóżku.

 

Pięknie wychudłaś 8) , i dziękuje za uśmiech.

 

 

Ja znikam na tydzień, dwa jak wrócę to każda ma mieć w awatarze takie pięknie uśmiechnięto-wychudnięte zdjęcie :lol: :wink:

 

Hmm, mnie tam Sylwia si ejakos bardziej podobala w poprzednim awatarze, teraz jakas taka smutna i ... prawie jej nie ma :(

Ale moze to dlatego, ze jest chora i jak wyzdrowieje, to strzeli sobie nowa fotke i bedzie nowy wesoly awatarek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo :roll:

Melduje co nastepuje. Nasza kochana firma wykupila pakiet tzw. Multisport. Moge korzystac z kilku silowni, fitnesow i innych ile chce. Wiec sie zapisalam na pilates i fat burning 4 razy w tygodniu. Wszystko za 75 zeta, wiec za darmo.

Zakwasy mam jak fiks.

Dzisiaj ide jeszcze na Rolletic.

Co wy na to?

Sama bym w zyiu nie cwiczyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, jak Twój ekspres do kawy?

Nie mogłam się oprzeć - też taki zamówiłam, wczoraj wysłali, tak bym chciała mieć go na weekend

Wczoraj zrobiłam sobie dyspensę od odchudzania z okazji Walentynek i bardzo mało słodyczy mi weszło. Zdecydowanie przyjemniej je się (niestety słodkie) owoce :) Nałóg czekoladowy odchodzi. Fajnie nie musieć jeść słodyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...