Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ha, a jednak sie odezwaly :D

 

Ja po calkiem ladnych wynikach zeszlorocznych ( 6kg mniej w pol roku), po swietach niestety + 2kg i dopiero teraz wreszcie sie ich pozbylam, a nawet pozbylam sie jeszcze 1 dodatkowego i nareszcie waga pokazala sie juz nie z 6 z przodu :p

 

 

Z tym, ze ja to sie wspomagam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na poczatek, zeby nie bylo :wink: :lol: :

od konca maja ubieglego roku ograniczylam slodycze znacznie, prawie wcale nie jem bialego pieczywa, jem duzo warzyw - ogolnie staram sie jesc zdrowo i rozsadnie ( mniej wiecej stosujac zalecenia SB). Cwiczyc nie cwicze, bo raz, ze niezbyt lubie i trudno mi sie zmobilizowac, a dwa, ze naprawde trudno mi znalezc chocby jedna wolna chwile w ciagu dnia.

 

 

No a teraz wspomagacz - czyli L-karnityna, ktora w ciagu tego pol roku bralam chyba przez jakies dwa miesiace, a teraz znowu zaczelam.

 

Ot i po tajemnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby zdrówko dopisało

By jajeczko smakowało

By babeczka nie tuczyła

Atmosfera była miła

By zajączek uśmiechnięty

Przyniósł radość w ten dzień święty

 

http://www.twojezyczenia.pl/kartki_zyczenia/wielkanoc_kompozycja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwiaaaaaaaaaaaaaaa no toś nam wkleiła :o Ja takiego brzuszka to nigdy nie miałam :roll: (choć druga sprawa, ze dla mnie aż nazbyt wycwiczony :wink: )

Czekam aż święta miną i zapisuję się na basenik :D Mam zamiar pływać 2-3 razy w tygodniu - myslicie, ze coś mi t da?

Do tego w domu seria cwiczeń lub orbitrek..

Bio cla wykończę(już ze 2 tyg w ogóle zapomniałam brać - strata pieniedzy chyba tylko :roll: ) i kupie sobie na allegro (2 razy taniej niz płaciłam w aptece albo i ze 3) bio cla z zieloną herbata i l-karnitnyną :D

Do tego dziś wrzuciłam do koszyka na zakupach herbatkę z bio-active czerowna z L-karnityną...chyba zapach tylko tej karnityny, ale może na psychę zadziała :lol:

Za oknem deszcz ze sniegiem, wieje, siapi a tempetatura w granicach 0 stopni.. :roll:

Czekam z utesknieniem na wiosenkę i ten przyszpływ pozytywnej energii :D

 

Wesołych Świat Baby !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...