Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ktoś tu pisał że je tylko marchewkę. Moja dietetyczka mówiła że z marchwią trzeba ostrożnie bo ma za dużo cukrów prostych.

Bez ograniczeń można jeść brokuły, kalafiory, pomidory, ogórki itd juz o tym gdzieś tam pisałam.

 

a kilka dni temu w tvn instruktorka fitness tłumaczyła jak ważne jest jedzenie przy odchudzaniu. Kilka małych posiłków dziennie! Bo jak się jest na głodówce to organizm dostaje sygnał "jest źle" i przerabia zapasy na związki trudno rozkładalne, które potem zalegają.

Tłumaczyła też dlaczego nie należy się ważyć uprawiając fitness, tylko mierzyć obwody i patrzeć na ciuchy. Bo ćwicząc wyrabiamy sobie mięśnie np brzucha - a w jaki sposób wyrabiamy? Dekagramy które zjadamy idą w masę mięsniową, i początkowo odchudzając się możemy nawet przybrać na wadze.

 

Byłam dziś na fitnesie z takimi wielkimi piłkami. Body ball się to nazywa. Ale jest prześmieszne!! Znacie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tłumaczyła też dlaczego nie należy się ważyć uprawiając fitness, tylko mierzyć obwody i patrzeć na ciuchy. Bo ćwicząc wyrabiamy sobie mięśnie np brzucha - a w jaki sposób wyrabiamy? Dekagramy które zjadamy idą w masę mięsniową, i początkowo odchudzając się możemy nawet przybrać na wadze.

 

A ja gdy zaczełam biegać to nie dość, że przytyłam na wadze to i jeszcze w cm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po bardzo dużej przerwie

 

jak ostatnio tu byłam to wspominałam o tym że chodzę na fitness - ale wtedy to była tylko siłownia, rowerki, bieganie i te sprawy

 

potem maiłam bardzo długa przerwe, ażwróciłam, ale tym razem na aerobik - i było super czułam się świetnie nie wiem czy schudłam ale napewno samopoczucie bylo fajne - teraz od dwuch miesiecy nic - nie mam czasu

ale od jutra znowu wykupuje karnet tym razem na aerobik i saune :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu sie w ogóle odchudza jeszcze? :roll: :lol:

 

Ja się trzymam od kilku dni 8)

Nie podjadam, słodyczy prawie wcale - kupiłam sobie następny superextraspecyfik pomagajacy sie odchudzić 8) Nazywa sie toto Linea i zawiera L-karnitynę, ocet jabłkowy, chrom(bardzo ważne dla mnie przy nałogu słodyczowym :wink: ) i jeszcze jakąś substancje, które niby ogranicza zgubne skutki spożywania takich pokarmów jak pieczywo, makaron, ziemniaki..

No - zobaczymy czy to coś da :wink:

Oczywiscie nie biorę 3x dziennie po 2 tabletki, tylko wspomagająco 2 razy dziennie po jednej..no - zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z siłowni. Jeździłam tylko na rowerku bo na nic innego nie miałam odwagi. Bałam się, że jak wejdę na bieżnię coś nacisnę i nie będę umiała zatrzymać :lol:

A wszystko zaczęło się od tego, że córka zapisała się na zajęcia hip-hop-u, które odbywają się w fitnessie, gdzie chodzę co czwartek na aerobik. Jest tam też jest siłownia, masaże, kosmetyczka, po prosu full serwis.

 

Tak więc kiedy pociecha sobie tańczy, mama sobie pedałuje 8)

Zawsze marzyłam o czymś takim.

 

A waga już spadła poniżej 60 kg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też jestem.

Od ostatniego czasu zleciało mi 1 cm w biodrach :D to ten elancyl.

 

Przyznam się bez bicia, że nie odwróciłam się całkiem od ćwiczeń i biegam - a tak nażekałam, że tyłam po tym bieganiu. Problem w tym, aby zobaczyć rezultaty po ćwiczeniach to trzeba je wykonywać bardzo systematycznie i długo. A na brzuchu pojawiają mi się delikatne zarysiki mięśni :D

Za jakiś czas wstawie zdjęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...