Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

nie starsz verunia :o

od dzisiaj chcialam cwiczyc razem z Froschem :roll:

naprawde sa takie meczace??? bede miala jeszcze potem pozytek z chlopa ??? :oops: :lol: :lol:

 

p.s. On (czyli Frosch) "zadbal " o siebie i zrzucil juz...6,5 kg 8) :D :D

Będziesz miała niezły pożytek jak juz mu się zrobi ten kaloryfer :lol:

Ćwiczenia da się przeżyc, trwają krótko, ale mięśnie brzucha trochę bolą. Mój też cwiczy , codziennie dzwoni i pyta czy też cwiczyłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość elutek
nie starsz verunia :o

od dzisiaj chcialam cwiczyc razem z Froschem :roll:

naprawde sa takie meczace??? bede miala jeszcze potem pozytek z chlopa ??? :oops: :lol: :lol:

 

p.s. On (czyli Frosch) "zadbal " o siebie i zrzucil juz...6,5 kg 8) :D :D

Będziesz miała niezły pożytek jak juz mu się zrobi ten kaloryfer :lol:

Ćwiczenia da się przeżyc, trwają krótko, ale mięśnie brzucha trochę bolą. Mój też cwiczy , codziennie dzwoni i pyta czy też cwiczyłam :lol:

 

a to cichociemne jedne... :evil:

 

nie gadają, tylko ćwiczą :roll: /prawie jak ja 8) / :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie starsz verunia :o

od dzisiaj chcialam cwiczyc razem z Froschem :roll:

naprawde sa takie meczace??? bede miala jeszcze potem pozytek z chlopa ??? :oops: :lol: :lol:

 

p.s. On (czyli Frosch) "zadbal " o siebie i zrzucil juz...6,5 kg 8) :D :D

Będziesz miała niezły pożytek jak juz mu się zrobi ten kaloryfer :lol:

Ćwiczenia da się przeżyc, trwają krótko, ale mięśnie brzucha trochę bolą. Mój też cwiczy , codziennie dzwoni i pyta czy też cwiczyłam :lol:

 

a to cichociemne jedne... :evil:

 

nie gadają, tylko ćwiczą :roll: /prawie jak ja 8) / :wink:

No to się od razu przyznam że i książkę o diecie SB kupiłam na allegro, ale niestety juz 8-my dzień idzie i dojśc nie może, dlatego na razie jem wszystko 8) Aaaa i od dwóch miesięcy biegam 2x na siłownię. Na wagę nie wchodzę bo mnie wkurza, ale oponka na brzusiu jakby się zmniejszyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo ta Kulka to już przegina zupełnie :roll:

 

A ja dziś pierwszy raz na aerobiku byłam :D Ach jak fajosko :wink:

Chodzę na 8 rano przed samą praca, takze wybiegam z sali przed końcowym rozciaganiem i biegiem do pracy - dodatkowy wysiłek :wink:

Karnet na 10 wejsć zakupiony - w miesiac muszę go wykorzystać :wink:

 

Zastanawiałam się też co sobie kupić na tego uparciucha celulita i stwerdziłam, ze zamiast łądować kasę w kremy (które i tak działają tylko powierchownie podobno) lepiej będzie jak kupię sobie coś do łykania - kupiłam cellasene, na efekty ponoć trzeba poczekac jakieś 1,5 miesiaca ale ja bedę cierpliwa 8)

 

No oczywiscie rozszerzyłam troche swoją dietkę, ale pieczywa nie jem, ani cukru, piję niegazowaną wode...mam nadzieję, ze to wszystko razem da w końcu efekty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed pracą? :o :o

arco- szacun :wink:

ja przed pracą własciwie lunatykuję...nie ma takiej fuc..ng możliwości żebym zmusiła się choćby do 5 skłonów... :roll: (ale ja wstaję po 6-stej :roll: praca od 7.30)

 

ale...jak pośpię sobie do 10-tej...to jak wstanę i wypiję pyszną kawkę...przeczytam gazetkę...i zjem rogalika...to i owszem...chce mi się...nie powiem... 8) ale taki luksus to ja będę miała od 1 maja...do...nie wiem do kiedy - niezaleznie jak długo to wykorzystam go na pewno z korzyścią dla ciała i ducha... :wink: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i kajam się posypując łepek popiołem :oops: :wink:

Mam osotatnio trochę zawirowań w życiu zawodowym i osobistym :roll: ale ja nie o tym......wszak to wątek o odchudzaniu jest

waga niestety znów podskoczyła i wskazuje 59 kg, a było już 56, wskutek wspomnianych zawirowań :-?

chodzę reguralnie na fitness 3 razy w tyg, ćwiczę też w domu codziennie brzuszki i takie tam wymachy z hantelkami :)

ogólnie więc nie jest źle, ale te 3 kg MUSZĘ zrzucić :p

 

arco, jak po wizycie we fryzjerni??? ciekawość mnie zżera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka Tyy francuzie - gdziezes była tyle czasu !! :roll: :wink:

 

A wywiedziana, ze hoho 8) :lol:

 

Nic nie mów...dzisiaj meżowi tłumaczyłam po kolei i ze szczegółami na co tyle kasy wydałam, jak nic nie widac ! :o :roll: :lol:

Ja sie go wiec pytam, czy spodziewał się blondynki, czy rudej czy o co kaman :roll:

Na czarne włosy mam połozone cieniutkie ciemnobrazowe pasemka, wiec jak słońce nie zaświeci to rzeczywiscie mało co widać...ale co miałam zrobic - szkoda mi włosów na kompleksowa dekoloryzację :roll: Pomalutku, pomalutku zejdę do tego zimnego brązu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D jak to miło, że mnie tu pamiętają i źle nie wspominają :p

kobietki, jesteście kochane, naprawdę :wink:

 

przepraszam, obiecuję meldować się już systematycznie 8)

 

Arcobaleno, skąd ja to znam, mój mąż tylko raz poznał cenę mojej wizyty u fryzjera i po tym jak mało nie zszedł na zawał, zaniżam ją conajmniej o połowę :p

mówiąc poważnie, to bałam się że jakieś pasemka sobie w blondzie chcesz zrobić o zgrozo!!! :roll:

czekolada jest jak najbardziej ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i kajam się posypując łepek popiołem :oops: :wink:

Mam osotatnio trochę zawirowań w życiu zawodowym i osobistym :roll: ale ja nie o tym......wszak to wątek o odchudzaniu jest

waga niestety znów podskoczyła i wskazuje 59 kg, a było już 56, wskutek wspomnianych zawirowań :-?

chodzę reguralnie na fitness 3 razy w tyg, ćwiczę też w domu codziennie brzuszki i takie tam wymachy z hantelkami :)

ogólnie więc nie jest źle, ale te 3 kg MUSZĘ zrzucić :p

 

arco, jak po wizycie we fryzjerni??? ciekawość mnie zżera :D

 

 

eeeeeee, cudnie wygladasz jak zawsze. Szczegolnie w tych dlugich kolczykach zakonczonych "kostkami".

 

ps. calujemy tak jak zawsze i pozdrawiamy z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...