Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość elutek
Elutek - glowa go gory.

Najwazniejsze ze zdrowi jestesmy

 

nooo, bardzo zdrowi jesteśmy... :lol:

 

nie wiem co mi się stało, ale ostatnio to "żrem jak świnia" :oops:

/bardzo przepraszam wszystkie świnki :) /

 

może to dlatego, że dodatkową pracę wzięłam i prawie na nic nie mam czasu

- i tak sobie rekompensuję... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek - ja się mogę pochwalić 8)

Dziś pierwszy raz od roku zobaczyłam na wadze 56 kg :D zaraz potem znikło bo zjadłam obiad :lol: ale nic to - idzie ku dobremu :wink:

 

Kupiłam sobie przedwczoraj kawkę odchudzającą - fajna ! Zobaczymy - może i ona coś pomoże :wink:

ja się waże tylko rano przed ubraniem się i po załatwieniu potrzeb :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia - miesiąc i schudnąć o jeden rozmiar to całkiem nieźle :D U mnie też większość tłuszczyku odkłada się na brzuchu i to coraz bardziej :oops: :cry: Może wypróbuję SB i zobaczymy co z tego wyniknie.

Sróbuj, jak uda ci się wytrzymac pierwsze dwa rygorystyczne tygodnie to póżniej już będzie łatwiej

Do slodzenia polecam zamiast rakotwórczych słodzików -ksylitol czyli cukier brzozowy, który dodatkowo ma właściwości lecznicze

cukier mi nie przeszkadza bo nie pijam słodkich herbat

 

A ja polecam moja metode - powoli, a skutecznie, bez drastycznych diet.

4 razy w tygodniu aerobik, dwa a lbo raz w tygodniu sauna. Jesc normalnie i wszystko ale MNIEJ i od polowy lutego mam 6 kilo mniej.

Powodzenia dziewczyny

przez jakiś czas stosowałam Twoją metodę tzn. jadłam mniej i faktycznie schudłam jakieś 8 kg ale teraz wszystko wróciło do poprzedniego stanu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek - ja się mogę pochwalić 8)

Dziś pierwszy raz od roku zobaczyłam na wadze 56 kg :D zaraz potem znikło bo zjadłam obiad :lol: ale nic to - idzie ku dobremu :wink:

 

Kupiłam sobie przedwczoraj kawkę odchudzającą - fajna ! Zobaczymy - może i ona coś pomoże :wink:

ja się waże tylko rano przed ubraniem się i po załatwieniu potrzeb :lol:

ja tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Od ok. miesiąca już się nie ważę a pogoda sprzyjała konsumpcji lodów i placków z owocami sezonowymi.

Nic tak mnie nie mobilizuje jak wskaźnik wagi, więc postanowiłam zrobić kontrolę.

Na szczęście stan po odchudzaniu utrzymany tzn. 59 kg, uff, znaczy, że nie grzeszyłam aż tak bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa się dopiszę:(

 

Moja waga to było zawsze ok.60kg (i też zawsze chciałam się odchudzać :lol: ), po ślubie, jak sobie zaczęliśmy z mężem podjadać to mi się przybrało 10kg:(, później dziecko, ale tłuszczyk z ciąży to mi migiem zleciał, zostało tylko ta wcześniejsza 10kg nadwaga:( W zeszłym roku wzięłam się za siebie - SB, A6W, aerobick, afekt - 59kg:))))) Trzymałam prawie rok i znów mi to 10 kg wróciło:((((((

 

A mnie się nie chce ćwiczyć!

Nie chce mi się stosować żadnej diety!

 

A schudnąć muszę, bo się wogóle w ciuchy z zeszłego roku nie mieszczę:(

 

Potrzebuję mobilizacji:)))!!!!!!!

 

Już nawet zaczęłam w dzień mniej jeść, ale wieczorem (głownie jak się na coś zdenerwuję) to jem jak wariatka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zupełnie poważnie myślę o takim wyjeździe - dużo ostatnio pracowałam więc

gotówka jest, czas też się znajdzie, tylko dokąd...? coś ostatnio ciągnie mnie w

lubuskie, a tam jest ośrodek Afrodyta - może wiecie coś na ten temat...? :roll:

http://www.pensjonat-afrodyta.pl/

Znajoma była, ale nie na odchudzaniu, tylko na odpoczywaniu - wróciła wypoczęta, więc może i odchudzanie by działało... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odwiedzalyscie strone vitalia.pl ?

Polecam :)

Masz swojego dietetyka z ktorym mozesz korespondowac kiedy chcesz, to on uklada Ci diete na caly tydz z gory w zaleznosci od wieku, wagi itp.

Miesieczna dieta kosztuje 49 zl, wydaje mi sie ze warto, jest sporo kobiet i nie tylko, motywacja ogromna.

Posilki smaczne i nie chodzisz glodna co jest wazne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odwiedzalyscie strone vitalia.pl ?

Polecam :)

Masz swojego dietetyka z ktorym mozesz korespondowac kiedy chcesz, to on uklada Ci diete na caly tydz z gory w zaleznosci od wieku, wagi itp.

Miesieczna dieta kosztuje 49 zl, wydaje mi sie ze warto, jest sporo kobiet i nie tylko, motywacja ogromna.

Posilki smaczne i nie chodzisz glodna co jest wazne!!!!

 

Ja jestem zarejestrowana i trochę się udzielam w wątku o bieganiu. Nie wykupiłam diety, bo nie lubie być ograniczana. Nie mam jakiejś tam wielkiej nadwagi, więc sobie odpuściłam jej zakup. Za to co jakiś czas skrobne sobie w dzienniku. Fajnie jest, polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...