Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja dzięki uśmieszkowi elutka :lol: w którymś tam poście stwierdziłam, że chyba czas zrzucić parę kilo które wskoczyły mnie i mężulowi po rzuceniu fajek :lol:

 

U mnie piątka, u mężula osiem kilo :lol: na proteinowej diecie rzecz jasna :lol: I chociaż wczoraj usłyszałam, że niepotrzebnie i nie widać :evil: :lol: to czuję się lepiej ze sobą :D

 

Elutek dzięki za nieświadomą mobilizację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

mbz - ja już się nie odchudzam w ścisłym tego słowa znaczeniu, owszem jem bardzo

mało węglowodanów, więcej piję, ale to wszystko, wagi nie mam idealnej, ale z tą, którą mam

czuję się dobrze.

Do lata zleci jeszcze jakieś 2 kg /wiem, wiem, zastraszające tempo :lol: /

 

ja po prostu doszłam do momentu, w którym uwolniłam się od tej obsesyjnej

/w moim wypadku/ myśli: MUSZĘ schudnąć

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to super :)

Ja tez nie doszlam do mojej superwymarzonej wagi, ale zauwazylam, ze ta dieta, a wlasciwie dr Dukan w ksiazce - pomaga zrozumiec pewne rzeczy i dzis ciesze sie waga mozliwa do utrzymania bez wiekszego wysilku :)

Do tego przeczytalam jeszcze "Francuzki nie tyja" i bardzo mi sie filozofia autorki podoba ( to nie jest zadna dieta, raczej triki i rady dla zwyklych smiertelnikow), staram sie ja wcielac w zycie - zwlaszcza fragment o zachowaniu rownowagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze do ideału (58 kg - tyle ważyłam tylko przez rok na czwartym roku studiów) brakuje 3 kg. Ale jak dochodzę do 60 to później jest strasznie ciężko zejść niżej. Ja nie jestem na żadnej diecie. Po prostu jem mniej, nie jem pieczywa, słodyczy, nie piję słodkich napojów. Do tej pory zrzuciłam 4 kg. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam słodycze, ale idzie wytrzymać :wink: . Obiady jem normalne, więc czasem i jakieś pieczywo się zdarzy, ale na śniadanie w domu płatki, a w pracy surówka (dziś np. z pekińskiej, ogórka, pomidora, jajka i łososia w sosie z oliwy z przyprawami)... A na obiad dziś zapiekanka z ziemniaków z jajkiem i salami (prawdziwej węgierskiej - rodzinka przyjechała na święta :p ) zalana śmietaną i zapieczona, więc nie jest tak źle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego przy odchudzaniu pierwsze "lecą" przednie walory, a tyły na końcu? :evil: Też tak macie?

 

Kochana - to polecam proteinowa Dukana. Walory polecialy mi i owszem, ale tylko troszeczke i bardzo pozno, a ze "dolne" obwody leca bardziej, to teraz wygladam jeszcze lepiej ( w sensie walory jeszcze bardziej wyeksponowane :lol: ). To samo maja moje dwie kolezanki, ktore odchudzaly sie w tym samym czasie ta dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego przy odchudzaniu pierwsze "lecą" przednie walory, a tyły na końcu? :evil: Też tak macie?

 

Kochana - to polecam proteinowa Dukana. Walory polecialy mi i owszem, ale tylko troszeczke i bardzo pozno, a ze "dolne" obwody leca bardziej, to teraz wygladam jeszcze lepiej ( w sensie walory jeszcze bardziej wyeksponowane :lol: ). To samo maja moje dwie kolezanki, ktore odchudzaly sie w tym samym czasie ta dieta.

 

Nie chodzi o eksponowanie, bo choćby nie wiem co, to i tak je widać (E :-? ), ale o jakość. Jakieś takie "rzadkie" sie robią, fuj :lol: Potem zwykle sie zbierają, ale z wiekiem to zbieranie coraz dłużej trwa :evil:

 

A jak kiedyś tak zostaną? :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...