Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie by 8-10 kg ratowało. Gdyby ktoś był potrzebujący, chętnie oddam :D

:D takich "sponsorów" jest więcej.

Szkoda że nie można tak honorowo oddać, co organizm wyprodukuje to my Honorowe Dawczynie Tkanki Tłuszczowej myk do Punktu Honorowego Tłuszczykodawstwa :roll:

 

Za dużo na kolację zjadłam i jeszcze mnie się pierdoły trzymają :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by 8-10 kg ratowało. Gdyby ktoś był potrzebujący, chętnie oddam :D

:D takich "sponsorów" jest więcej.

Szkoda że nie można tak honorowo oddać, co organizm wyprodukuje to my Honorowe Dawczynie Tkanki Tłuszczowej myk do Punktu Honorowego Tłuszczykodawstwa :roll:

 

Za dużo na kolację zjadłam i jeszcze mnie się pierdoły trzymają :oops:

Ja myślę, że te punkty byłyby oblegane :D :D :D Zwłaszcza w sezonie późnozimowym i wczesnowiosennym :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaaaaa :-? . Od tego to dopiero „spuchnąć” można. Ha :D Pierwszy raz (odkąd pamiętam) nie muszę się odchudzać na lato :D

Super, nie ma to jak zaciążyć :wink:

 

Za rok to na bank będę się odchudzać... abym tylko nie przytyła ze 30 kg (o jejciu :evil: :cry: ).

 

Ja przytyłam z pierwszym 16 kilo - i zrzucenie poszło szybko i bez wysiłku (pomijając 32 godziny od pierwszych skurczy do porodu);

 

za drugim razem było gorzej bo 24 kilo mi przybyło i tym razem po prawie 17 miesiącach mam nadal 4 kilo przybytku i cosik chyba jeszcze długo mi to zostanie:( wiec zaciążenie nie jest dobre na figurę

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tam oprotestowała :oops: . Sex jest fajny 8) . Czasem tylko prowadzi do nowego życia i paru zbędnych kilogramów :D

 

Tu muszę powiedzieć, ze nie tylko ciężarne tyją (co jest zrozumiałe :wink: ). Mój mężczyzna zaczął mi chyba dorównywać. Nie wiem, czy to zawody na to, które z nas będzie miało większy brzuszek :D .

 

Tak, więc za rok będę miała towarzysza w odchudzaniu. Nie boję się, bo kiedyś udało mi się zrzucći w ciągu paru miesięcy 16 kilogramów. hura!!! :D

 

Jak to zrobiłam? Sex – a jak :oops: 8) , ale nie tylko.

Po prostu: się zakochałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Fajny wątek. W sumie też powinnam co nieco zrzucić, bo od porodu minęło już ponad dwa lata a 13 kg nadbagażu jak było tak jest nadal. U mnie problemem jest jednak brak motywacji. Jak miałam naście lat to kilogram więcej był życiowym dramatem. Z wiekiem przychodzi pewność siebie i akceptacja własnej osoby, nawet w większym niż średnia rozmiarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...