Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja już prawie nie muszę, bo zeszłam do 56 odzyskując przy tym wystające żebra i kości biodrowe i płaski brzuch, i co z tego? Nic.

 

Życie wciąż tak samo durne i raczej bez sensu.

 

Gdyby jednek komuś na schunięciu zależało, to polecam dużo pracy (12 h dziennie przez 6 dni w tygodniu to mało) i trochę zmartwień ( ale koniecznie takich, co się o nich dużo myśli) - wtedy się o jedzeniu całkiem zapomni no i schudnie.

 

Najlepsza by była jakaś mała obsesja, tylko skąd ją wziąć? :-?

 

W każdym razie należy sie mocno na czymś skupić (byle nie na jedzeniu :wink: ) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane! Kochani! :lol:

 

jakis czas mnie nie bylo w tym wątku, poniewaz...juz nei musze sie odchudzac i wrocilam do moich normalnych rozmairow 36/38 i to bardzo szybko.

Przede wszytski zadzialalo u mnie samo postanowienie ze musze schdnac, adalej jakos poszlo, troche stresu-ktory dziala na mnie wybitnie odchudzajaco, rezygnacja z bialego pieczywa i zasada -ŻM i pomoglo bardzo szybko. Juz w styczniu wrocilam do rozmiaru 40, teraz mam jzu swoje upragnione gabaryty, czyliw sumie od konca listopada do poczatku lutego zjechalam 10-12 kilo. Juz sie nei odchudzam , ale powyzsze zasady stosuje nadal, tak ejst poprostu zdrowiej.

Pozdrawiam wszytskich i życzę sukcesów ! H.

 

Oj Honorato, jak ja Ci zazdroszczę

:oops: Przytyło mi się i balansuję między 40/42 a chciałabym - jak kiedyś- 38. Tyle kreacji w tym rozmiarze w szafie wisi, ale u mnie żadne mocne postanowienie poprawy nie działa. Na widok słodyczy oprzeć się nie mogę. Czy wyrzeczenie się białego chleba i zasada ŻP naprawdę wystarczy? A co z kolacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anSi ja myśle ze pomoze..a z radą dietetyczki kolacje jeść najpóżniej 3 godz. przed snem i ma byc to najmniej obfity posiłek .. typua; 1/2 opakowania serka twarogowego ziarnistego, 1/2 bułki grahamki, papryka czerwona i herbata gorzk albo płatki kukurydziane z jogurtem 0%, itp.

od tygodnia stosuje sie do zaleceń Pani dietetyk i schudłam 3 kg, dla jednych mało dla drugich dużo..:)

ważne aby urozmaicać sobie diete i nie jesć tych samych rzeczy bo mozna sie szybko zniechecić...

zobacxzymy jak mi dalej pójdzie.. na razie mam rozmiar 42-44..a zawsze nosiłam 38-40..wiec jakieś 10 kg musze zrzucić..

mam nadzieję, ze do maja już ich nie bedzie i co najwazniejsze już nie powrócą!!!! ( a ten etap bedzie chyba najtrudniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anick napisz więcej o zaleceniach Twojej pani dietetyczki. Czy wszystkie produkty możesz spożywać, czy też jest jakaś "czarna lista"? Ile posiłków dziennie? Twoje trzy zgubione w ciągu tygodnia kilogramy działają mi na wyobraźnię. Ja też tak chcę :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiłków jest pieć: sniadanie, II śniadanie obiad podwieczorek i kolacja, mam siedem zestawów kóre mozna miksowac ze sobą, ale nigdy nie zamienić np obiadu z kolacją:) zeby nie było tak monotonnie otrzymałam od niej tabele wartosci odżywczych z skonstruowanych przez Instytut żywnosci i żywienia gdzie jest wieksozsć produktówów istniejacych na naszym rynku i są w niej zaznaczone produkty które można spożywac np. Serek twarogowy ziarnisty

nie mam ani zestawów ani ksiazeczeczki w wersji elektronicznej a jest tego dużo..

 

zalecenia by owoce i warzywa jeść takie które maja najwiecej błonnika, a produkty które maja najmniejsza ilosć tłuszczu

jak najbardziej zasada ŻP jest tutaj wykorzystana, nie ma białego pieczywa i słodyczy;

ale nikt nie jest doskonały i mysle ze jak sobie człowiek wyznaczy ze raz w tygodniu wolno mu zjeść coś słodkiego to wielkiej szkody sobie nie zrobi ale za to jaka przyjemność:)

no i dieta nie bedzie sie kojarzyła z czymś strasznym..

moja dietetyczka powiedziała ze własnie to jest głónym problemem osób odchudzajacych sie..ze diete traktuje sie jak coś okresowego a tzreba to potraktowac jako coś stałego i wpoic pewne zasady i sosowac je na co dzień nie myślac, ze to dieta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis usłyszałam w radio, że teraz jest dobru tydzień na odchudzanie i oczyszczanie organizmu. Niestety nie dosłuchałam, dlaczego.

 

 

pewnie ma to zwiazek z faza ksiezyca lub znakiem zodiaku:D::D

 

Moja tesciowa - czarownica/czarodziejka wszystko palnuje wlasnie wg kalendarza biodynamicznego. Na caly rok nam ropisal kiedy sa dobre dni na scinanie wlosow, na farbowanie, maseczki oczyszczajace, obcinanie paznokci itp :D:D

 

Moze ja podpytam czy nie wie w jakim okresie najlepiej jest sie odchudzac :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! niestety nie odchudzam sie jestem chuda i chciałabym przytyc mam dwie córki 12 lat i 14 miesiecy i jem jak smok i wiem że nie przytyje myslałam że może teraz po porodzie coś mi zostanie ale nic jak byłam chuda tak jestem , pracuje w firmie gdzie wszyscy sie odchudzaja stosują różne metody -herbalife i inne drogir cuda -szkoda mi ich pomaga na krótko a poxniej efekt yoyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...