Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

daggulka,

 

Idee treningu obwodowego znajdziesz np. tutaj http://kulturystyka.magicsport.pl/33,trening,obwodowy.html

 

Jest doskonaly dla kobiet, nie rozbudowuje w nadmiarze muskulatury, a jedynie mocno ujedrnia cialo, powoduje zamiane tkanki tluszczowej na miesniowa (oj jak zmniejszaja sie obwody 8) )

Wazne aby w przerwach (trwajacych ok 5 minu) pomiedzy obwodami dorzucic cwiczenia cardio np. bieg na biezni, stepper czy rower :-)

 

Warto wspomniec, ze trening obwodowy jest dla tych, ktorzy oczekuja szybkich efektow, a na cwiczenia moga poswiecic np. 45 - 60 minut w ciagu dnia a nioe 1,5 godziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

agnieszkakusi połóg trwa 6 tygodni i na pewno w tym okresie nie wolno ćwiczyć.

 

 

 

No byłam wczoraj w Centrum Leczenia Otyłości ja wcześniej pisałam. Ciężka sprawa wymagająca bardzo dużo silnej woli. Baza - to dieta i wymagane miesięczne chudnięcie 2,5 - 3 kg.

 

Do Centrum przychodzi masa ludzi w różnym wieku od młodzieży do bardzo dojrzałych. W ubiegłych latach były tam moje bliższe i dalsze znajome więc wiem, że jest to bardzo skuteczne. Przedtem były to tylko prywatne wizyty teraz można z NFZ i z tego skorzystałam.

 

Jeśli kogoś interesuje dieta mogę zeskanować i tutaj wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłam wczoraj w Centrum Leczenia Otyłości ja wcześniej pisałam. Ciężka sprawa wymagająca bardzo dużo silnej woli. Baza - to dieta i wymagane miesięczne chudnięcie 2,5 - 3 kg.

 

satinkaa, chudniecie na poziomie 2,5 - 3 kg/miesiac przy sredniej i duzej nadwadze jest wyjatkowo liberalne. Standardem bardzo zrownowazonych diet jest chudniecie 1 kg na tydzien, chociaz w poczatkowym stadium "chudnie" sie o wiele wiecej, poniewaz organizm sie odwadnia, stad w pierwszym tygodniu mozna stracic nawet 3 - 4 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie babolki,

 

Daggulka, ja również z zapartym tchem czytam Twoją relację. Kobito napisz "Pamiętnik odchudzaczki" to może jeszcze kasiorkę zarobisz :wink: .

Ja drugi tydzień na Montignacu. Jak dla mnie całkiem OK. Tak jak wcześniej pisałam dorzuciłam do tego fitness 2 x w tygodniu. Teraz nie dość, że super się czuję, to w tym tygodniu nasłuchałam się komplementów, że schudłam. No i zapięłam pasek od spodni na wcześniejszą dziurkę. Na razie nie ciągnie mnie do słodyczy. Jak będzie dalej zobaczymy.

Daggulka, myślę, że naprawdę warto poszukać sobie jakiejś grupowej aktywności. Nie wiem, może ze mnie takie zwierzę stadne, a ćwiczenie w grupie daje większą frajdę. No i jest naukowo udowodnione, że bardziej skuteczne - bo podobno bardziej się wtedy przykładamy do jakości ćwiczeń :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi połóg trwa 6 tygodni i na pewno w tym okresie nie wolno ćwiczyć.

Nie zgodzę się z tym do konca - jasne, że nie wolno się forsować ale dlaczego nie ćwiczyć? Oczywiscie w zależności od samopoczucia - ja jestem po cesarce, ale czuję się super, więc od jakiegoś czasu wykonuję ćwiczenia bez obciążania brzucha (głownie ramiona, uda - w tym cwiczenia na orbitreku) a od kilku dni robię też delikatme brzuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś:

3 kąski piwne wędzone

sałatka z 2 pomidorów i ogórka zielonego

1 suszona wieprzowa kiełbaska cienka

talerz budyniu

kawa , woda

na kolację 150g sera białego chudego

 

nie miałam dziś czasu jeść ... za dużo pracy w pracy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - nie wiedziałam :oops:

Amber - naprawdę dziękuję za wszystkie rady które tu dajesz i mnie i innym .... jak widzisz mam wielkie braki w teorii :wink:

 

obejrzałam się w lustrze .... i stwierdziłam, że ze mnie prawdziwa ślonsko baba - czyli dupa jak szczypiorek , kostki chude , uda pozostawiają wiele do życzenia a bary jak chop :oops: ... w praktyce wygląda to tak, ze spodnie kupuję zawsze o 2 rozmiary mniejsze niż bluzki :roll:

coś mi się zdo , że na to rowerek nie pomoże ....

trza mi ćwiczeń modelujących górne części ciała bardziej niż dolne ...

 

ide na net szukać siłowni na moim zadupiu .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka, wierze ze za pare tygodni lustrzany obraz zmieni sie i zacznie zachwycac :-) Najwazniejsze, ze postanowilas cos z tym zrobic, masz motywacje i wytrwalosc :-) Bo masz prawda?

Mocno bede za Ciebie trzymac kciuki :D

 

Ramiona, barki i plecy pieknie wymodelujsz cwiczac na silowni z srednim obciazeniem na wolnych ciezarach. Napisze wiecej ... do tego nie potrzebujesz silowni, a jedynie sztangielek z mozliwoscia dodawania kolejnych talerzy. Taki zestaw w Go Sport kosztuje ok. 30 - 50 zeta :-)

Musisz tylko wiedziec jak cwiczyc prawidlowo, z jaka intensywnoscia i z jakim obciazeniem, a tego dowiesz sie od instruktora silowni. No i trening cerdio na redukcje tez Ci potrzebny :-)

 

No to zmykam spac ... jutro trening od 6.30, aby od 9.00 optymistycznie ruszyc do pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka,

 

jesli moge wtracic sie w menu ;), to nie laczymy pomidora z zielonym ogorkiem :D Generalnie nie laczymy niczego co zawiera wit. C z zielonym ogorkiem. Ogorek zawiera enzym askorbinowy, ktory niszczy wit. C

 

Oj, no bez przesady, ile tej wit. C nam ta niewielka ilosc enzymu z ogorka zniszczy? Na zdrowie to raczej nie wplynie :D , wiec jak ktos lubi takie zestawienie, to moze smialo jesc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...