Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

Satinkaa i wytrzymasz miesiąc??? :o

ja tam się ważę codziennie rano po wysiusianiu :D

 

Daggulka, to faktycznie wolno spadają kilogramy przy takich ilościach kalorii jakie zjadasz. Coś mi sie wydaje, że bez ćwiczeń się nie obejdzie. Trzeba trochę rozruszać ciało i metabolizm :wink:

 

Jak miałam taki zastój jakieś 2 lata temu. Codziennie biegałam na fitness i siłownię, 1200 kalorii dziennie i waga nawet nie stała w miejscu tylko rosła.

Odwiedziłam dietetyka. Ten stwierdził że mam zakwaszony organizm.

Kazał odstawić kawę, pić dużo wody z cytryną (podobno odkwasza hehe) i jeść więcej tłuszczów, ale tych zdrowych z ryb, nasion, orzechów...

Po ok 2-3 tyg waga zaczęła spadać i od tamtej pory już z górki.

 

Amber, ciekawy link. czytał właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dobra , laski ... raz w tygodniu sie bede ważyć bo w nerwice jakąś wpadnę ... :oops:

cvo do zakwaszenia organizmu ... kurde , ale ja jem ryby ... tuńczyka , szprotki, makrelkę , wątróbki rybie ... chyba trza mi ruchu i nic tego nie zmieni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka, to faktycznie wolno spadają kilogramy przy takich ilościach kalorii jakie zjadasz. Coś mi sie wydaje, że bez ćwiczeń się nie obejdzie. Trzeba trochę rozruszać ciało i metabolizm :wink:

 

O to to własnie! Daggulka koniecznie więcej ruchu. Poprzez wysiłek fizyczny przyspieszysz przemianę materii i wtedy nawet siedząc na forum muratora, będziesz szybciej chudnąć:). Ja wychodzę z założenia, że mogę miec troszkę sadełka, ale mam być wysportowana, elastyczna i rozruszana. Po co mam być chuda, jeśli będę flakowata :lol:

 

Amberka, dzięki za gratulacje. Własnie zrobiłam podobnie jak radzisz - wyobraziłam sobie 20 kostek smalcu mniej:)

 

Kuleczka, dzięki za linka. Zaglądałam. fajne. A przy okazji, z sentymentu weszłam do Galerii popatrzec na Twój dom, a tam same krzyżyki. Na dwa lata człowiek sobie forum odpusci i już nie w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, raaany czytamy te same portale :-)

Jesli ktos szuka dobrego sklepu w Wawie, to chetnie podpowiem. W Krakowie nie przekonalam sie do zadnego sklepu i nigdy nie zrobilam tam dobrego zakupu ... a szkoda, bo czasami i tam pomieszkuje :-)

Wiem natomiast gdzie mozna kupic (albo zamowic jak akurat nie ma rozmiaru) dobry stanik w okolicach Katowic/Sosnowca/Czeladzi :-)

 

 

To ja poproszę o te namiary, pls :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee tam Runner72 , BMI to ja też zawsze miałam ok :D

ba, nie sięgnęło ono nigdy powyżej środka tejże normy :roll:

bo tu chodzi o to, żeby być w zgodzie ze sobą a nie z jakąś uśrednioną, normą :p

a co my wszyscy odlani w jednej formie jesteśmy 8)

 

Lucia, poprostu usunęłam jedno konto na fotosiku i taki tego skutek :)

Co do bycia chudą i flakowatą to mam podobnie.

Już wolałabym mięśnie przykryte kołderką (niedużą :lol: ) sadełka niż szczuplutkie ale sflaczałe ciało :roll:

 

Ps. A gdzie jest Arcobaleno???

Pewno nagrzeszyła i cicho siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej o poranku :-) Ja juz po biezni i silowni :-)

W porze lunchu wyskocze jeszcze na basen, ale to ok. 13.00 ;)

 

Mam poranny prezent dla aktywistek, ktore do lata chca nie tylko wygladac szczuplo, ale tez sprezycie :-) To tak pod wplywem postu kuleczki i Luci :-)

Jesli nie macie zbyt wiele czasu albo dostepnosci do profesjonalnego sprzetu na silowni, a stan Waszych miesni ramion, klatki (tak, tak, to te ktore podtrzymuja lub NIE :evil: biust), brzucha, ud i posladkow (aby byly bardziej jedrne i up 8) ) wzbudza pewna watpliwosc i obawy mozecie kupic (maly koszt) sobie cos takiego.

Dorzucmy do tego magiczna pileczke z ktora doskonale i bezpiecznie dla kregoslupa wycwiczycie brzuch, uda, posladki i ktoz wie co jeszcze tyle ma zastosowan i kombinacji cwiczen :o Oczywiscie polecam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka !!!! :D

Szalejesz kobieto 8)

Niezmiernie się cieszę i gratuluję oczywiście :wink:

Oby tak dalej :p

 

AmberWind, wpędzasz mnie wkompleksy :oops:

ja dopiero po kawie i kanapeczce z łososiem wchodzę w druga fazę rozruchu porannego :p

piłkę znam doskonale, ćwiczymy na takich na fitnesie i przyznaję że mięśnie brzucha po niczym tak nie bola jak po cwiczeniach na piłce

w ogóle fanie się ćwiczy na niej, bo próbując utrzymac równowagę, aktywizujemy całe grupy mięsni 8)

 

A ten tubing to chyba zakupię. Mam w domu tylko hantelki i rower stacjonarny, więc myslę że przyda się na moje niedoskonałe ramiona :)

w ogóle to myslę o zrezygnowaniu z fitnessu na rzecz siłowni.

Chudnąć już nie chcę, pozostaje praca nad rzeźbą.

Myślę o systemie tygodniowym: 3 razy siłownia, a do tego ze 3 razy godzina roweru w domu. Niedziela wolna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski .... 67 :D

zdjęcie se z profila zrobiłam i z fronta w obcisłych ciuchach ... coby se porównać za te 7 kilo :lol:

daggulka, teraz te foty wieszaj na lustrze w sypialni i na lodówie - naprawdę motywują takie foty jak nie wiem co (o niebo bardziej, niż takie sprzed diety)

trzymam kciuki za kolejne 7 kilo !

 

Pozdrawiam,

Armidia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski .... 67 :D

zdjęcie se z profila zrobiłam i z fronta w obcisłych ciuchach ... coby se porównać za te 7 kilo :lol:

daggulka, teraz te foty wieszaj na lustrze w sypialni i na lodówie - naprawdę motywują takie foty jak nie wiem co (o niebo bardziej, niż takie sprzed diety)

trzymam kciuki za kolejne 7 kilo !

 

Pozdrawiam,

Armidia

 

kurde ... najgorsze jest to, ze jak patrze na te foty to nie jest najgorzej :oops: :lol: ... zobacz:

 

http://img11.imageshack.us/img11/5626/dagafront11.jpg

http://img253.imageshack.us/img253/4100/dagaprofil22.jpg

 

no ale oczywiście chce ważyć swoje ukochane 60 ... choćby nie wiem co ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie!!! Daga!!

Gdzie te dysproporcje babo??

Wszystko masz akuracik i dupke i biuścik!

ja sobie wyobrażałam kolosa na chudych nóżkach :lol: :lol:

Nieładnie jest kłamać :D

 

Ps. ale minę to masz jak do akt policyjnych, jeszcze odciski palców i gites :lol:

aaaa i jeszcze jedno musze wtrącić :p

wzorki przeważnie pogrubiają, więc jesli góra poteżniejsza to na górę ciemno a na dół też ciemno hehe no ewentualnie jasno

Ja bym Cię ubrała kochana tak, że 5 kilo wizualnie mniej, a uwierz, jestem w tym niezła 8)

no dobra już się nie mądrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. ale minę to masz jak do akt policyjnych, jeszcze odciski palców i gites :lol:

 

bo to jest zdjęcie poglądowe a nie do żurnala :p :p :p

 

a mine mam taką wkurzoną , bo zdjecia były robione na minute przed wyjściem do roboty ... robiła mi je młodsza córa i każde wychodziło zamazane ... bo ruszała aparatem - a mnie się cholernie spieszyło i dlatego nie ma tam promiennego uśmiechu :lol:

 

a co do proporcji i wcięcia w talii .. no właśnie nie wiem jak to jest , że na zdjęciach wyglądam jak wyglądam ... a jak robie pomiary to masakra - jak z kosmosu :o ... , same zobaczcie: biust 108cm pas 90cm , biodra 102cm ... zupełnie nieproporcjonalnie :-?

i jak tu cholera ciuchy kupować ... a spodnie to już masakra :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. A gdzie jest Arcobaleno???

Pewno nagrzeszyła i cicho siedzi

Nie bój, nie bój 8) jestem :wink: I co więcej z sukcesem na koncie - dziś waga wskazała 66,7 kg :D

Sukcesem dla mnie jest nie tylko waga (bo tu do ideału daleko - tendencja spadkowa się liczy) ale fakt, ze trzymam się założonego planu i codziennie ćwiczę :D naprzemian obwodowy z orbitekiem - wczoraj na 40 min orbitreku znalazłam czas dopiero przed 22.00 ale nie odpuściłam - w ogóle jeżdże 40 min non stop bez odpoczynku i daję radę a to juz dla mnie sukces :wink:

Zaraz muszę strzelić dwa obwodziki póki Jula w piaskownicy siedzi :o (o tej porze roku to trochę dziwne hehe) a Wiki śpi w wózku na tarasie. Rozgrzewką był spacerek po lesie :D

 

daggulka

 

Jezusie!!! Daga!!

i Maryjo na dodatek !!

 

przesadziłaś rzeczywiscie z tym opisem samej siebie :wink: też miałam inne wyobrażenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...opisałam jak się czuje w swoim ciele ... więc chyba widać było w opisach , ze nienajlepiej

To tak jak ja :wink: nie najlepiej, ale tez nie najgorzej - na pewno lepiej niż przy podobnej wadze po pierwszej ciąży - nie wiem z czego to wynika, ale przytyłam inaczej - nie chodzi o to, ze mniej (bo mniej i to dużo) ale inaczej - wszystko skumulowało się w udach i biodrach a góra została nieco oszczędzona :wink: w pierwszej ciazy byłam jednym wielkim antałkiem :lol:

 

No - a tymczasem dwa obwodziki zrobione - zajęło mi to nieco ponad pół godzinki - mam nadzieję, ze to nie za krótko - w przyszłym tygodniu postaram się o 3 obwody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka, nie jest zle, ale sama wiesz, ze moze byc znacznie, znacznie lepiej 8) Obwod w pasie u kobiet powyzej 88cm powoduje znaczny wzrost ryzyka zawalu serca i wystapienia cukrzycy ... Trzeba wiec cos z tym zrobic 8) Oczywiscie 90 cm wcale nie jest dramatem, ale przyznaj, ze fajnie byloby miec roznice na poziomie np. 20 cm pomiedzy pasem a biustem, albo pasem a biodrami :D

Patrzac na Ciebie z pelnym przekonaniem uwazam, ze dwa - trzy miechy i bedziesz taka laska, ze fiuuuuu, fiuuuuu ... Daje Ci czas do Sylwestra! Nie masz wiele roboty i utrzymujac diete redukcyjna z treningiem 3 - 4 razy w tygodniu po 45 - 60 minut wymodelujesz tak cialo, iz dawno nie widziane ziomalki beda robic tak :o :o :o

 

kuleczka, eeeee ... o jakich kompleksach skrobiesz ;) Jeszcze przed ferworem pracy staram sie troche rozruszac, a co do basenu, to zaden wyczyn. U mnie w redakcji albo wciskam w windzie "0" i mam lunch, albo "-1" i mam spa z basenem :lol: I tak jakos zawsze mi sie omsknie na to "-1" bo przeciez kotlet moze poczekac :lol:

 

arcobaleno, noooo ... jestem z Ciebie dumna! Systematycznosc to jest to! Wyobrazam sobie jak jest Ci trudno wygospodarowac taki aktywny czas, wiec tym bardziej jestem pod wrazeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...