Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

aaaa chol...., tak jakoś wieczorkiem mnie bierze:( to straszne - dzisiaj myślę że dam radę.

 

 

Lucia wczoraj - serowa z czymś tam - makaronik, przyprawy i woda 76 kilokalorii.

 

Nie mogę wybaczyć sobie tych "grzeszków"

 

 

Pozdrawiam

 

P.S.

arcobaleno - jak ja bym chciała ważyć chociaż 70 kilo, a co dopiero 65 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podczytuję namiętnie :)

Ale dalej jestem ciemna jak tabaka w rogu :lol:

 

Czyli co?? Po siłce musze coś przekąsić, tak?? Najlepiej nabiał??

( Siłka czyli: 30min na orbitreku program fat burn, potem ćwiczenia wzmacniające mięsnie 30min, 15 min masażu)

 

Węglowodany najlepiej rano jeść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, ja nie podpowiem, bo ja się tylko odchudzam. Plus 2x w tygodniu aerobik. I na razie tyle. Amberka, jak się pojawi, to pewnie nam wyklaruje.

Kotek, ja tam Ci się nie dziwię - pisałam, że przy tym co jesz, po pierwszym dniu bym wysiadła. Ja niestety dzisiaj rozpoczęłam urodzinowy weekend i było: kawałek szarlotki (mały), kawałek tortu (mały), 2 lamki wina (wytrawne, więc w zasadzie to nie grzech :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek - waga 81,2

 

- kawa

- kanapka

- kawa

- sałata lodowa pomidor, papryka

- mała pierś z kurcaka

- makrela wędzona - 1/2 z małą bułką:(

 

Wieczorkiem się opanowałam przed grzeszkami:) - ale chyba tylko dlatego że byłam padnięta:):)

 

Pozdrawiam

 

P.s. ćwiczę - ale tylko dlatego że jak mi się nie chce to przypominam sobie że będę musiała wyspowiadać się na forum i wstyd będzie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję namiętnie :)

Ale dalej jestem ciemna jak tabaka w rogu :lol:

 

Czyli co?? Po siłce musze coś przekąsić, tak?? Najlepiej nabiał??

( Siłka czyli: 30min na orbitreku program fat burn, potem ćwiczenia wzmacniające mięsnie 30min, 15 min masażu)

 

Węglowodany najlepiej rano jeść??

 

Weglowodany przed "silka", jak juz napisalam wyzej, a po to raczej nie jest tak, ze musisz cos zjesc. Bialka (czyli nabial) trzeba przyjmowac, zeby rosly miesnie, a one rosna wtedy, kiedy ... nie cwicza, dlatego na przyrost miesni cwiczy sie partie co drugi dzien - cwiczenia je pobudzaja, a odpoczynek pozwala rosnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia, najlepiej wywiedz sie swojego trenera na silowni. On wie jak intensywnie trenujesz, na czym Ci zalezy i pomoze Ci dopasowac zawartosc talerza do obecnej sytuacji :D
MOja "trenerka" to mi pokazała jak ćwiczyć na poszczególnych urządzeniach. To wszystko. Obawiam sie, ze z dietą byłoby podobnie.

 

Na siłkę chodzę 3 razy w tygodniu, co drugi dzień. Trening średnio intensywny: po orbitreku jestem padnięta taka, ze od razy kładę się i .......... robię brzuchy :wink:

Potem ćwiczę z niewielkim obciążeniem, takim 2 kg. Nie chodzi mi o rozwój mięśni - może inaczej: nei chcę ich rozwinąć na takich obwodach :lol: Tu raczej chodzi o wysmuklenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia, napisalas tylko o jednej potrzebie: wysmuklenie. Jesli o tylko tyle chodzi, to cwicz jak cwiczysz i jedz to co dotychczas :-) Efekty przyjda same :D
no to mam jeszcze jedną potrzebę: schudnięcie :lol: Dopiero wysmuklanie i takie tam inne. Nie chce na takich obwodach tu i ówdzie rozwijac mięśni, bo efekt byłby koszmarny.

Po pierwsze: chcę schudnąć!! Dopiero potem cała reszta. I jeszcze jedno? Te efekty to kiedy ewentualnie mogę się ich spodziewać?? Chociaż jakichś takich cini-mini?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...