Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Arcobaleno, znam ten ból zrzucania pociążowych zapasów i zapasików :D

Jak Cię znam to na wiosnę będziesz już superlaska, co nie znaczy że źle wyglądasz.

Ale my juz tam swoje wiemy nie 8) :p :wink:

 

W naszej mieścinie otworzył się pierwszy fitness z prawdziwego zdarzenia.

Calypso. Zna ktoś??

Przymierzam się do zmiany klimatów treningowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno 65 to piękna waga

 

niestety nie dla mnie :wink: Czuję ten balaścik prawie 10 kilowy :wink:

W normalnej mojej wadze 60 kg to już czerwona lapmka, często ważyłam 57-58, najlepiej się czuję w 55..

 

Jak Cię znam to na wiosnę będziesz już superlaska
8) 8) 8) Tak zamierzam 8)

Ale my juz tam swoje wiemy nie

Oj tak, oj tak :roll: :wink: :lol:

 

Ostatnio 64 majaczy, ale to takie wahania, że w sumie na to samo wychodzi co 66...nic to - koniec roku blisko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 64 majaczy, ale to takie wahania, że w sumie na to samo wychodzi co 66...nic to - koniec roku blisko :wink:

 

arco, gratuluje!!! :D Zawzielas sie Dziewczyno i sa efekty! Zaciskam kciuki za dalszy spadek wagi :-)

 

A ja niestety musze troche przytyc ... te interwaly polaczone z silownia daly mi w koncu 11% zawartosc tluszczu a to za malo ... Fakt, wszystkie miesnie na brzuchu i rekach widac, ale zebra strasza chudoscia ... Trzeba tak z 3 - 4 kg przytyc i bedzie ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjucha -
Jestem facetem, ale daje spokój.
a ja proszę żeby czasami ktoś mnie sprowadził na ziemię . chcę zrzucić parę kilo :oops: ale bardzo chcę uniknąć diet (tych bardzo określonych) wiem niby co wolno co nie :roll: wiem kiedy grzeszę :oops: :oops: :oops: .ale też pamiętam jak płacę za bardzo restrykcyjne diety . zaglądam tu cichaczem podglądam ,podsłuchuję i czerpię z tego motywację do opamiętywania się i ćwiczenia :roll: dopinguję wszystkich zrzucających fałdki ! ale też zdrowo dla mnie usłyszeć ,że nie wszystko jest cacy .nikogo nie chcę zniechęcić ,sama potrzebuję wsparcia i wyszukuję je również tu wśród róznych opini. pozdrawiam aga:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

jak tam , laseczki? po świętach humorek do d.... ja u mnie pewnie i lęk przed stanięciem na wagę :lol:

ale - nie można się poddawać ... u mnie od nowa : szóstka weidera , rowerek, ograniczenie spożycia pokarmów ....

 

do roboty laski ... już czas .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...