Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

z tym odchudzaniem w ciazy i po ciazy to wlasnie jest tak dziwnie :D

 

moja kolezanka zawsze byla przy kosci (powieedzmy na 150 miala 68kg) a po urodzeniu, juz po 1-2 miesiacach schudla tak ze wazyla 50 kg!! Opowiadala ze u nich w rozinie tak jest ze kobitki dopiero po urodzeniu dzieci chudna :D

 

Aha - w samej ciazy tez niezle przytyla - prawie 20kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z tym odchudzaniem w ciazy i po ciazy to wlasnie jest tak dziwnie :D

 

moja kolezanka zawsze byla przy kosci (powieedzmy na 150 miala 68kg) a po urodzeniu, juz po 1-2 miesiacach schudla tak ze wazyla 50 kg!! Opowiadala ze u nich w rozinie tak jest ze kobitki dopiero po urodzeniu dzieci chudna :D

 

Aha - w samej ciazy tez niezle przytyla - prawie 20kg

 

 

tez slyszalam ze po ciazy spada sie pare kg z wagi niz sie mialo na poczatku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze na zrzucenie wagi - SPACERY! wystarczy pol godziny dziennie szybkiego marszu i w ciagu 2 tygodni 2 kg. Sprawdzone i prawdziwe. Ale trzeba spacerowa ( szybkim tempem) systematycznie codzinnie. Przerwanie chocby na tydzien znow powoduje przybranie na wadze.

 

Jesli chodzi o ciaze - to normlane ze po ciazy sie chudnie i czesto wazy sie mniej niz przed ciaza ale to dotyczy tylko tych kobiet ktore karmia piersia :p Dziecko wyciaga niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze na zrzucenie wagi - SPACERY! wystarczy pol godziny dziennie szybkiego marszu i w ciagu 2 tygodni 2 kg. Sprawdzone i prawdziwe. Ale trzeba spacerowa ( szybkim tempem) systematycznie codzinnie. Przerwanie chocby na tydzien znow powoduje przybranie na wadze.

 

Jesli chodzi o ciaze - to normlane ze po ciazy sie chudnie i czesto wazy sie mniej niz przed ciaza ale to dotyczy tylko tych kobiet ktore karmia piersia :p Dziecko wyciaga niesamowicie.

 

 

mi sie wydaje ze chudniecie podczas karmienia piersia spowodowane jest przede wszystkim lekko strawna dieta mamy karmiacej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo tym, że tak na prawdę niewiele można zjeść

nabiał - nie

owoce cytrusowe - nie

truskawki itp. - nie

warzywa strączkowe - nie

kapusta - nie

itd.

itd.

mnie wychodziło, że z rzeczy, które lubię mogę zjeść marchewkę( ekologiczną), jabłka, gotowaną cielęcinę

 

 

oj.... to rzeczywiscie kiepsko!!!!

ja jem nabial truskawki i inne dziwne rzeczy i wszystko jest ok! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej znacznie zwiększasz prawdopodobieństwo wystąpienia alergii

 

truskawki i mleko bym sobie odpuściła w pirewszych 3 - 4 miesiącach życia dziecka

 

 

To pisze cwaniara, która zrezygnowała z wszelkich potencjalnych alergenów i objadała się hurtowo czekoladą, co oczywiście zaowocowało uczuleniem na czekoladę u dzieci

 

ale mleka to przez pierwsze 2lata nie dawałam dzieciom, a i teraz zdawkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej nie wiedziałam że trzeba ograniczyć w ciąży np picie mleka i taraz moja córcia jak wypije za dużo to od razu uczulenie :(

 

 

No ja tez nie wiedzialam i jak bylam w ciazy to wypijalam po 2 litry mleka na dobe ( bo mi na zgage pomagalo) :lol: no i strasznie czekolady mi sie chcialo wiec tez jadlam.

Moj synek urodzil sie z piekna cera - lekarz powiedzial - o jakie piekne dziecko, mama musiala sie bardzo dobrze odzywiac :lol: :lol:

ale juz po 2 tygodniach okazalo sie ze skora synka zle reaguje na mleko krowie , a w pozniejszym okresie ze na czekolade :lol: Teraz juz jest ok, chociaz tez ograniczam synkowi czekolade jeszcze. Mleko juz moze pic ile chce.

W nastepnej ciazy bede uwazac z dawkami alergizujacych produktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...