Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

arcobaleno nie mam czasu teraz latać po wątku w poszukiwaniu moich wypowiedzi, ale przecież pisałam, że możesz ćwiczyć na czczo tylko, że wtedy nie chronisz w ogóle mięśni, które są najważniejsze :roll:

 

Jutro wrzucę na forum prosty wzór do obliczenia zapotrzebowania.

 

Co do tych 2000 kal, to dla Ciebie za dużo ..... ale i tak będziesz zaskoczona ile musisz jeść, żeby schudnąć :lol:

 

Co do masła orzechowego ... to pierwsze jest dobre (jest bez soli i bez cukru)..

 

mbz nie jestem na tej diecie. Kaloryczność na tego rodzaju diecie jest zbyt niska, a ja nie chcę znowu obniżyć metabolizmu.

 

-----------------

edit

Ja również kupuję Sante (sklep Piotr i Paweł).

 

 

Amadi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, a Tobie jako bądź co bądź alergikowi, wolno jeść maslo orzechowe???

 

nie mam alergii na orzechy, a jedynie na chemie, ktora sa pryskane cytrusy, polepszacze do chleba, zle reaguje na przenawozone warzywa, niektore jaja (jak kura chemia karmiona :lol: ) i takie tam. Najsliniejsza alergie mam na chrom ... czyli nie wolno mi palic w kominku, grillowac na drewnie i weglu drzewnym oraz przebywac obok palacych papierochy i ich popielniczek :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, a Tobie jako bądź co bądź alergikowi, wolno jeść maslo orzechowe???

 

nie mam alergii na orzechy, a jedynie na chemie, ktora sa pryskane cytrusy, polepszacze do chleba, zle reaguje na przenawozone warzywa, niektore jaja (jak kura chemia karmiona :lol: ) i takie tam. Najsliniejsza alergie mam na chrom ... czyli nie wolno mi palic w kominku, grillowac na drewnie i weglu drzewnym oraz przebywac obok palacych papierochy i ich popielniczek :-?

Pytam, bo orzechy dla uczuleniowców to przeważnie to rozpusta zabroniona.

Sama choc raczej nie jestem alergikiem, jak zbyt dużo sobie podjem laskowych mam czerwone, swedzące placki na twarzy. :)

 

Mimo to faktycznie, uciążliwa ta Twoja alergia. choc paradoksalnie mobilizuje do zdrowego odzywiania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież pisałam, że możesz ćwiczyć na czczo tylko, że wtedy nie chronisz w ogóle mięśni, które są najważniejsze

No sii - teraz i ja to wiem = i właśnie o to mi chodzi a oni tam zalecają przed pierszym posiłkiem więc sie zastanowiłam, że głupoty tam piszą skoro jedno z drugim scisle się wiąże - tzn mięśnie z redukcją tłuszczu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, no coz ... musialam "wypracowac" uczciwego chlopa, ktory przywozi mi jaja od zielononozki ;), dorzuca warzywka, jablka, a czasami kure z wlasnego chowu. W sklepach pryskanie owocow sprawdzam "na reke" ... dotykam i po minucie albo dwoch wiem czy ekologiczne czy nie :lol:

 

Dziewczatka, chocialam przypomniec ze jutro od mediow, az po ulubiona sasiadke wszyscy beda Was kusic paczkami ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco - I faza w Twoim wypadku trwalaby 2 dni , max 3

ja sie nie znam na tej diecie, ale czemu tak krótko?

 

Dziewczatka, chocialam przypomniec ze jutro od mediow, az po ulubiona sasiadke wszyscy beda Was kusic paczkami ...

Pączki to mi nie straszne bo nie lubię, ale babcia moja przyjechała i jak nic weźmie się za pieczenie drożdżowych bułeczek albo cynamonków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, no coz ... musialam "wypracowac" uczciwego chlopa, ktory przywozi mi jaja od zielononozki ;), dorzuca warzywka, jablka, a czasami kure z wlasnego chowu. W sklepach pryskanie owocow sprawdzam "na reke" ... dotykam i po minucie albo dwoch wiem czy ekologiczne czy nie :lol:

 

Dziewczatka, chocialam przypomniec ze jutro od mediow, az po ulubiona sasiadke wszyscy beda Was kusic paczkami ... :lol:

 

U mnie w pracy od tygodnia jeden temat tłusty czwartek, co roku są faworki, paczki z adwokatem, różą, budyniem. Ja piekłam zawsze rogaliki z różą. A na jutro już nie szykuję rogalików, koleżanki będą rozczarowane.

A teraz mam w piekarniku otrębuski, wymieszałam otręby owsiane i pszenne, dosłodziłam miodem, rodzynkami, żórawiną i słonecznikiem. Ciekawe co z nich wyjdzie?

 

Armadi , schudłam już ponad 7kg, nie odzywałam się ostatnio, bo mam pracowity luty w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaggaa ależ fajoska ta babeczka :lol:

 

Właśnie skończyłam wytrzymałościówkę... nie wyobrażacie sobie jak długo może się ciągnąć 1 min :lol:

 

Ania Klepka ależ pyszności ..... ja jutro też nie jem pączka.

 

I pomyśleć, że jeszcze w zeszłym roku zaznaczyłam ten dzień w kalendarzu, żeby przypadkiem nie zapomnieć :oops:

 

Miłych snów

Amadi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaggaa ależ fajoska ta babeczka :lol:

 

Właśnie skończyłam wytrzymałościówkę... nie wyobrażacie sobie jak długo może się ciągnąć 1 min :lol:

 

Ania Klepka ależ pyszności ..... ja jutro też nie jem pączka.

 

I pomyśleć, że jeszcze w zeszłym roku zaznaczyłam ten dzień w kalendarzu, żeby przypadkiem nie zapomnieć :oops:

 

Miłych snów

Amadi

 

To od kiedy się tak przestawiłaś, skoro rok emu to jeszcze obchodziłaś tłusty czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...