Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

W poniedziałki i piątki mam aikido (odpowiednio 3h i 1.5h) - tam nigdy nie ma stagnacji. W środy i niedziele robię sobie indywidualny trening w domu (ok. 0.5h). Rozgrzewka, pompki, brzuszki i przysiady. Od marca zwykłe brzuszki zamieniam na A6W. Stopniowo też zwiększam ilość pompek, a ostatnio jeśli mam czas na koniec treningu dodaję rozciąganie. W najbliższym czasie więc trening domowy trochę mi się wydłuży.

No i czekam aż śnieg stopnieje i błoto wyschnie, żeby móc biegać w weekendy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

amadi: tłuszczu mam 21%, ale przecież nie tylko po to się robi A6W, żeby zaraz zostawać kulturystą :) Robiłem już A6W w poprzednim roku i bardzo przydało się na mięśnie brzucha, z którymi wcześniej miałem największe problemy. Teraz tylko powtórka. Nie robię tego tylko dla wyglądu, ale przede wszystkim dla ogólnej sprawności fizycznej i łatwiejszego wykonywania technik na aikido. Jeśli do tego uda mi się zrzucić kilka % tłuszczu to będzie w sam raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w górach. Szusuję po stokach. Jest bosko.

 

Pozdrowienia z Krynicy!!!!! :D

 

No to witam w Krynicy!!!

 

ps. Ja kryniczanka jestem

Dziękuję Kawika za miłe powitanie :)

Było mi bardzo, bardzo miło gościć w Twoich stronach.

Żal było wracać buuu.

 

No ale fajnie że jestem juz na forum :p

Cóż, muszę się przyznać, że jest mnie kilogram więcej, choć wizualnie nadal ok.

Od dziś wracam do zdrowego jedzonka. Nie ma zmiłuj!!!!

 

Arco, ja nie wiem jak można nie móc schudnąć w nogach :lol:

W talii, ramionach, to jest dopiero problem :D

Jeśli juz jesteśmy przy nogach to muszę się pochwalić, że uda mi się takie fajoskie zrobiły. A po tych nartach to już w ogóle.

Nie są już takie straszliwe patyczki, nabrały troszkę mięska :wink: :p

 

Co do talii i pleców to walczę i walce nie ustaję. Do lata muszę zejść poniżej 70 w talii :evil:

 

Wczoraj upiekłam najprostszy chlebek z przepisu Depesi 8)

Mąkę dałam razową plus otręby pszenne i żytnie i do tego płatki owsiane.

Pyyyychaaaaaaaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco dziękuję za pamięć.

Właśnie po dwóch tygodniach na L4 wróciłam do pracy.... przez ten czas antybiotyki i wiadomo- zero ćwiczeń.

Dietę trzymałam...... czyli białko, warzywa i owoce to pewnie efekty jakieś są......bo widać po ciuchach. Słodycze już mogą dla nie nie istnieć.

Dziś pierwszy trening siłowy (po chorobie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel--..... całe życie się człowiek uczy... ryba to mięso ... zapamiętam.

W odżywce białkowej zwróć uwagę na ilość białka (ma być dużo) i ww (mało).

Po treningu oprócz białka- możesz dodać ww z owoców, ziemniaków, ryżu białego - to oprócz śniadania jedyna pora w której ww są bezkarne.

Jeśli zdecydujesz się na odżywkę, daj znać, podpowiem Ci jakich szukać (na priva).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel--..... całe życie się człowiek uczy... ryba to mięso ... zapamiętam.

W odżywce białkowej zwróć uwagę na ilość białka (ma być dużo) i ww (mało).

Po treningu oprócz białka- możesz dodać ww z owoców, ziemniaków, ryżu białego - to oprócz śniadania jedyna pora w której ww są bezkarne.

Jeśli zdecydujesz się na odżywkę, daj znać, podpowiem Ci jakich szukać (na priva).

 

amadi, widze ze w konsekwetnym dreptaniu z kagankiem oswiaty nie ustajesz ... ;) Ja wychodze z zalozenia, ze chetnych los prowadzi a niechetnych wlecze ... wiesz co mam na mysli, nie?

Ciesze sie, ze wracasz i do zdrowia i do nas :D

 

Kulka, nooooo ... przyszusowalas!!! A moze ten kilogram wiecej, to wlasnie jakis miesien nozny, co? :-) Chleb tez od jakis dwoch lat sama wypiekam. I zawsze pelnoziarnisty, ciezki, tresciwy a do tego z tymi wszystkimi paprochami slonecznikowo-dyniowo-orzechowymi :-) Pychota :-)

 

arco, jak lubisz takie eksperymenta odzywkowe, to nastepnym razem mozesz nabyc smak waniliowy i zgodnie z upodobaniami dodawac troche rozpuszczalskiej ;) kawy, kakao, owocow lub czego tam chcesz i tak zmieniac smak musow, lodow i bialkowych przekasek :-) Kazdego dnia mozesz miec inny pyszny smaczek :-) Przyznaj, ze nie kulawo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind wiem o czy mówisz :wink:

Często czytam, ale się nie odzywam, bo jestem tu nowa i nie chcę żeby wyglądało, że się mądruję... Ty jesteś tutaj dłużej.. więc Tobie więcej wolno :)

Wiesz o co chodzi? Tobie zostawiam np. opierniczanie itp. robisz to z wielkim wdziękiem a mi nie wypada.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...