Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tobie zostawiam np. opierniczanie itp. robisz to z wielkim wdziękiem a mi nie wypada.

:wink:

 

wiesz co .. to raczej malo wdzieczna role mi przypisalas, ale jak mus, to mus :lol: Chociaz tym wdziekiem, to mnie powalilas ... ja tak zawsze w krotkich, zolnierskich slowach :lol:

 

bobiczek, tutaj to wszyscy najedzeni, wiec jedynym glodnym moze Ty??? ;)

 

BTW sernik dochodzi 8) Gdyby mi na nabiale chociaz 5% off-u dali to juz bylaby calkiem niezla sumka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW sernik dochodzi 8) Gdyby mi na nabiale chociaz 5% off-u dali to juz bylaby calkiem niezla sumka :lol:

:lol:

A u mnie dochodzi chlebek. Po wczorajszym nie ma śladu.

Dzieciaki się wprost zajadają, ale takie szczypiory że nie żałuję im :D

Ja z mężem będziemy wcinać jutro na śniadanko.

Dałam mniej mąki a więcej otrąb i płatków owsianych.

Ciekawe co mi z tego wyjdzie.

 

Dziś byłam na siłowni, ale ćwiczyłam głównie górę.

Nogom dałam dzień opoczynku po białym szaleństwie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dałam czadu mojemu brzuchowi 8)

 

Satinkaa, myślę, że w domu to najlepiej sztangielkami pomachać, pompki porobić (na poczatek mogą być babskie czyli takie na kolanach).

Na triceps, czyli na likwidację tzw chorągiewek fajne jest opuszczanie ciała opartego na łokciach o kanapę/krzesło.

Stajesz tyłem do mebla, opierasz się na łokciach nogi wysuwając do przodu do kąta prostego i opuszczasz się dół, góra, dół, góra....

 

To tyle ode mnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłam na siłowni, ale ćwiczyłam głównie górę.

Nogom dałam dzień opoczynku po białym szaleństwie 8)

 

i slusznie! Nogi to duza grupa miesniowa i potrzebuje dluzszego odpoczynku. Ja nogi robie co 4 dni 8)

 

Nie chwalilam sie ;) a powinnam ... bylam w ubieglym tygodniu na EKG wysilkowym :D Zabraklo dla mnie standardowego protokolu kardiologicznego :lol: Kardiolog powiedzil, ze nastepnym razem lepiej sie przygotuje :lol:

 

Eeeee ... co ja to chcialam??? Aaaaaa ... i jak wyniki? Co tam dobrego w Waszych obwodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu spadki w cm zanotowałam w dolnej części ciała:

- 4cm brzuch

- 3 cm biodra

- 2 cm pupa

- 1 cm udo

na wadze " - 0,5 kg "czyli dla tych, dla których spadki wagi są wykładnikiem chudnięcia -> totalna porażka .......a ponieważ dla mnie nie są ...... więc jestem bardzo, bardzo zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu spadki w cm zanotowałam w dolnej części ciała:

- 4cm brzuch

- 3 cm biodra

- 2 cm pupa

- 1 cm udo

na wadze " - 0,5 kg "czyli dla tych, dla których spadki wagi są wykładnikiem chudnięcia -> totalna porażka .......a ponieważ dla mnie nie są ...... więc jestem bardzo, bardzo zadowolona :D

 

 

amadi, no nie wiem, nie wiem ... Czy juz jestes cyborgiem, czy to dopiero dla Ciebie przyszlosc :lol: Lepiej skrobnij, ze wrac z ubytkami na dole, nie przybyly Ci zwaliste miesnie na gorze i ze "watroba i nery" cale, bo jeszcze jakis big-size gotowy pomyslec, w swej trosce rzecz jasna, ze jak nic po takim cyborgowaniu tylko przeszczep :lol:

 

serdecznosci,

 

supel miesni ... buhahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber

O jessssssu nie wiem, bo odchudzanie jest dla mnie bardzo przyjemne... (jem więcej niż przed odchudzaniem a cm spadają), w związku z tym jestem szczęśliwa i radosna, a cyborgi chyba nie mają uczuć? Mam podejrzenia, że jednak jeszcze cyborgiem nie jestem... ale kto wie, kto wie... może już wkrótce?

Na minusowym zapotrzebowaniu to mięśnie za cholerę mi nie urosną - bo to po prostu niemożliwe.... ale będę siebie bacznie obserwowała. Może będę pierwszym przypadkiem?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na minusowym zapotrzebowaniu to mięśnie za cholerę mi nie urosną - bo to po prostu niemożliwe....

 

no taaaak ... ale do takich wnioskow trzeba miec wiedze, wykraczajaca nieco poza przepis na wieprzowine, kluchy, pulpety w sosie, schabowe czy insze smakolyki :lol:

 

No i co Ty powiesz??? Dusza nie umartwiona i smutna, bo bez batonikowych nagrod???

Byc nie moze :lol: No patrz Pani, a sa tacy co to na lzy w oczach czekolade w dziub i za minute lepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberka, no jakie foto :o

fiu fiu 8)

 

U mnie obwody bz :)

niestety :p

ale Tobie amadi wielkie gratki :D

w nagrodę może batonika cooo 8) no nie żałuj sobie, zasłużyłaś :lol:

 

 

dobra, dobra, juz jestem grzeczna i poważna :D

 

Z pozytywnych rzeczy, to wiosna idzie i pora wyciągnąć rower z garażu.

Małżonek dziś już 50 km nakręcił 8)

Ja niestety po lenistwie wyjazdowym muszę nadganiać w pracy, znaczy cały dzień przed kompem :-?

A przepraszam, 17 min interwałów było :wink:

 

Satinkaa, na uda, pośladki to fajne są wykroki ze sztangielkami, ale na poczatku możesz bez.

Oczywiście przysiady, oraz ćwiczenia z gumową szarfą.

Obwiązujesz nogi na wys. łydek i oparta o ścianę odwodzisz nogę w bok, potem w tył i przód.

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberka, no jakie foto :o

fiu fiu 8)

 

 

tiaaaaaa ... to tak aby pokazac jaki jestem zwalisty miesniak i supel :lol: Chociaz przyznam, forme mialam kiepsciejsza niz obecnie :lol:

amadi ma racje ... i co sie tak kulka cieszy, jak powinna kulec (czy kulac ;)) na zdrowiu psychicznym :lol: kuleczka, a jak nery i trzustka na odzywce??? Siadly juz? :lol:

 

kuleczka, postanowilam ze w tym tygodniu rower z garazu przytacham i wioze na serwis, aby mi lancuch i opony wymienili ... czas najwyzszy dodatkowo na powietrzu sie rozruszac :-)

 

A Polowek niezla przejazdzke sobie zrobil :-) Widac tez jakis cyber, albo co :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaaaaa to takie buty 8) bo juz byłam z lekka zdezorientowana Waszymi wpisami :lol:

Powiem Wam, że dzis wstałam rano z zamiarem ropoczęcia diety SB w oparciu o zasady żywienia, o których się tu dowiedziałam i które mam już w miarę swoich możliwości wdrożone...myśle ze to łatwe do zrobienia będzie bo to zdrowa dieta wykluczająca w pierwszym etapie cukry (w tym wszystkie owoce) i większość węgolowodanów ( maki, pieczywa, ryże, kasze, płatki, otręby) a oparta na chudym nabiale, drobiu, jajach i warzywach ( z wykluczeniem marchewki i kukurydzy, ziemniaków i buraków)..no i wyciągnęłam wagę aby sprawdzic i zapisać ile waże na poczatku pierwszego etapu..no i pokazała 62,5 ( a w weekend miałam 2 imprezy urodzinowe mojej Julci, więc trochę odstępstw od normy było)..więc stwierdziłam ze dam sobie spokój na razie jeszcze...poczekam jeszcze z miesiąc - jak nie uda mi sie przez miesiąc zejsc poniżej 60 kg to wtedy się nią wspomogę..

 

A zaraz zabieram się za ćwiczenia...powiem Wam, ze juz troszeczkę po sylwetce widać :D I juz usłyszałam parę miłych słów na ten temat :oops:

 

Amber - no flto naprawdę fiu, fiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi właśnie przyszło do głowy: Ćwiczycie na tych orbiterkach, steperkach, bogowie wiedzą czym jeszcze, rozpisujecie sobie kiedy jakie partie mięśni... Wszystko ładnie, ale w efekcie uzyskujecie samą kondycję fizyczną. A nie chciałoby Wam się zamiast tych ćwiczeń (albo tylko części z nich) zacząć uprawiać jakiś wymagający technicznie sport, aby razem z kondycją fizyczną zdobywać umiejętności? Jakieś pływanie, siatkówka, tenis, sztuki walki z tych bardziej nastawionych na sztukę niż na walkę, joga, itepe? :) Oprócz poprawy formy i zrzucaniu zbędnych kilo można w ten sposób nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, oraz poznać nowych ludzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...