Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Samuel ,uwierz znam mnóstwo ciekawych ludzi (w tym sporo tych poznanych na siłowni) :D

Mało tego, aby utrzymywać ze wszystkimi tymi ciekawymi ludźmi w miarę chocby regularne kontakty, potrzeba czasu.

W chwili obecnej brakuje mi go nawet dla najbliższych znajomych, więc co mi po poznawaniu następnych 'ciekawych" :p

 

A teraz na poważnie.

Każda dyscyplina sportu rozwija dość jednostronnie, więc do każdej z nich należałoby i tak dodać siłownię czy jakąś inną formę ruchu aby miec harmonijną sylwetke.

Pytanie jest takie. Skąd na to brac czas??????

 

Poza tym uwielbiam "swoją" klubo-siłownię i poznaję tam mnóstwo ciekawych ludzi :D

 

 

Arcobaleno, gratulacje!!!!

wiosnę przywitamy jako te rusałki :D 8) :D

byle nie Marzanny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco Ty mi tu nie patrz czy zejdziesz poniżej 60kg czy nie...pamiętaj się mierzyć....

może się okazać, że waga będzie stała a wymiary będą leciały w dół.

Najważniejsze, żebyś się nie głodziła...jadła często... ww rano i zobaczysz jak Ci zleci.

A skoro inni Ci mówią, że już widać, że schudłaś to masz super motywację.

Podziwiam Cię, że dajesz radę przy dzieciakach i pracy w domu.

 

Przyznam Ci się, że w weekend przeleciałam sobie ten wątek od początku i muszę przyznać, że prochu nie wynalazłyśmy ...to wszystko już tu było wcześniej napisane.... łącznie z linkami wysyłanymi przeze mnie.

Nie miałam o tym pojęcia. Właściwie można kopiować wcześniejsze wpisy z początkowych stron i na to samo wyjdzie.

Proste zasady... jemy często w odpowiednich ilościach, jeśli ćwiczymy to uzupełniamy białko, po to by nie spalić tej resztki mięśni które mamy pod warstwą tłuszczu, a których potrzebujemy by wytopić fat.

Pamiętamy o jedzeniu śniadania, wieczorem na ok. 2h przed spaniem coś bez ww i jest ok.

I nic się nie stanie gdy zrobimy sobie czit day o którym wcześniej wspominałam. Odchudzanie to nie powód do smutku to powód do dumy, że coś dobrego dla siebie jesteśmy w stanie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel-- bardzo chętnie zrobię tak jak piszesz... tylko kiedy??

Pracuję zawodowo, jestem w domu o 17...i wiadomo dom, rodzina,w weekendy trzeba nadrobić domowe obowiązki (pranie, prasowanie, pogotować coś dla rodzinki) za chwilę wiosna, więc dochodzi opieka nad ogrodem.

Albo doba za krótka, albo coś u mnie z planowaniem czasu nie teges :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, arcobaleno: Aaa, ci wszyscy ciekawi ludzie to bonus, a nie najważniejsza kwestia :D Po prostu tak sobie myślę, że ćwiczenie dla samej kondycji fizycznej to trochę jak czytanie książek po to, by nauczyć się szybciej czytać :) Od lat trenuję aikido i jestem zakochany w tej sztuce. Baaaardzo polecam. Nie wydaje mi się, by aikido rozwijało jednostronnie - w zasadzie w przypadku innych sportów, jakie wymieniłem, też nie wydaje mi się, by rozwijały w nienaturalny sposób... może tenis, ale trenowany jako hobby to i tak jest całkiem bezpieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amadi - no tak waga wagą, wymiary wymiarami, ale przy moim wzroscie nie mogę ważyć nawet 60 kg :roll:

Przeleciałaś cały wątek mówisz...to pewnie widziałaś moje zmagania po pierwszej ciąży :wink:

 

Kulka - noo rusałki, rusałki ! Marzanna nie wchodzi w grę :roll: :lol:

 

Ja już po 35 min siłowego i 20 min rzetelnego HIITa :D A odzywka w formie lodów jest po ptostu genialna ! Mrozone truskawki się skończyły to zrobiłam z kostkami lodu ;) Ciekawe tylko jak długo mój blender to wytrzyma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, arcobaleno: Aaa, ci wszyscy ciekawi ludzie to bonus, a nie najważniejsza kwestia :D Po prostu tak sobie myślę, że ćwiczenie dla samej kondycji fizycznej to trochę jak czytanie książek po to, by nauczyć się szybciej czytać :) Od lat trenuję aikido i jestem zakochany w tej sztuce. Baaaardzo polecam. Nie wydaje mi się, by aikido rozwijało jednostronnie - w zasadzie w przypadku innych sportów, jakie wymieniłem, też nie wydaje mi się, by rozwijały w nienaturalny sposób... może tenis, ale trenowany jako hobby to i tak jest całkiem bezpieczny.

 

wszystko super, ale Twoje "trenowanie" w polaczeniu z bardzo uboga wiedza na temat odzywiania wpedzilo Cie w parametr tluszczu ok. 26%. Dla faceta, to troche dramat ...

 

Radze mniej rozwijac sie towarzysko, a bardziej kondycyjnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind: Hmm... Wiesz co, ja się na tych parametrach nie znam. Może coś źle liczę. Z tego co widzę w lustrze i co mówią znajomi wychodzi mi, że wyglądam nieźle. Za dużo tłuszczu na pewno nie mam. Mięśnie są, kondycja fizyczna jest, umiejętności aikdowe też w jak najlepszym porządku :D

 

PS. Eee, nie, pisałem że tłuszczu 21%. Przydałoby się troche mniej, ale tak żeby się to przełożyło na sprawność fizyczną, a nie tylko żeby mieć mniejszy numerek w statystykach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...