Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

BTW czytania ksiazek z intencja glebsza, niz szybsze skladanie liter ;) Za tydzien ide na pokazowke samoobrony dla kobiet 8) Kto wie, kto wie ... moze dolacze :lol:

 

Ooo, super :)

A jeśli chodzi o wzrost i wagę: 168cm i ostatnio 74,4kg. Krasnal na sterydach :)

 

no to wychodzi 26,2 BMI :roll: ekhmmmm ... 8)

 

Halo, halo - samo BMI to za malo, zeby z niego odczytac, czy ktos wyglada dobrze czy nie. A juz dla faceta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo - samo BMI to za malo, zeby z niego odczytac, czy ktos wyglada dobrze czy nie. A juz dla faceta :wink:

 

8) przegladnij preferowany jadlospis, to Ci sie odczyta wlasciwie 8)

 

Niby tak, ale u faceta o wiele wieksze znaczenie ma budowa ogolna. Jak facet nie ma postury "szczypiora", a do tego jeszcze cwiczy to jego BMI bedzie informacja kompletnie do kitu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niby tak, ale u faceta o wiele wieksze znaczenie ma budowa ogolna. Jak facet nie ma postury "szczypiora", a do tego jeszcze cwiczy to jego BMI bedzie informacja kompletnie do kitu 8)

 

mozesz wyjasnic co uwazasz pod haslem "budowa ogolna"? Bo ja Ci napisalam, ze to BMI koreluje z jadlospisem i dla mnie sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Dość tych głupot :)

 

O odżywianiu wiem dość, żeby nie jadać zdechłych zwierząt. Większość mojej diety to jogurty i sałatki - jak to jest niezdrowe to ja dziękuję, pozostanę przy takim niezdrowym odżywianiu. Podobnie z BMI: nie wyobrażam sobie siebie przy BMI np. 20, choć to niby bardzo zdrowa wartość. Wskaźnik, który nie bierze pod uwagę rodzaju uprawianego sportu, budowy ciała, ani wielkości muskulatury, można sobie o kant pupy potłuc.

Po namyśle stwierdzam też, że nie będę kupował żadnych odżywek proteinowych i innych świństw. Biały ser w zupełności mi wystarczy. Nie będę też układał sobie pierdyliona posiłków dziennie z dokładnie odliczonymi gramami tego i owego, bo nic innego bym cały dzień nie robił. Jestem człowiekiem aktywnym, uwielbiam swoją sztukę walki, która rozwija mnie jak najbardziej proporcjonalnie, oraz podoba mi się moja obecna kondycja fizyczna. I po prostu słucham swojego organizmu - czuję, co i w jakich ilościach jest dla niego dobre. Swoje ciało lubię takie jakie jest, a zrzucenie paru kilo jest mi potrzebne wyłącznie dla dalszej poprawy sprawności fizycznej. Kulturystyką się brzydzę :p

 

A jedyną "dietą" jaka kiedykolwiek na mnie dobrze działała jest po prostu ŻM-WZ : Żryj Mniej - Więcej Za*alaj. Howgh 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel, nie denerwuj się tak. ( a poobno wegetarianie mają mniej hormonu stresu :-) )

Jeśli dotychczasowy sposób życia Ci służy to keep going :D

Nikt Ci tu niczego nie narzuca, ani na siłę nie zmienia, to nie sekta :lol:

 

 

 

PS.

Dzisiaj było mierzenie komisyjne w obecności TŻ 8)

talia 72 (było 74)

biust 94 (było 96), zaznaczam że sam biust pozostał bez zmian, czyli zleciały plecyyyy :D

bójcie się wałki moje schabiki :evil: wasz koniec jest bliski!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niby tak, ale u faceta o wiele wieksze znaczenie ma budowa ogolna. Jak facet nie ma postury "szczypiora", a do tego jeszcze cwiczy to jego BMI bedzie informacja kompletnie do kitu 8)

 

mozesz wyjasnic co uwazasz pod haslem "budowa ogolna"? Bo ja Ci napisalam, ze to BMI koreluje z jadlospisem i dla mnie sprawa jest jasna.

 

Ano to, ze dla mnie BMI nie jest dobrym wyznacznikiem. Bierze pod uwage wlasciwie tylko dwa czynniki - wage i wzrost. A na ladna sylwetke wplyw maja jeszcze plec, kosciec, wiek.

Np. zaloze sie, ze BMI faceta cwiczacego duzo na silowni, przy dajmy na to wzroscie 185cm i wadze ok. 100kg bedzie wskazywalo na conajmniej nadwage, gdy w rzeczywistosci moze wygladac bardzo dobrze ( bez brzucha i boczkow) i gdyby mial wygladac zgodnie z BMI wygladalby smiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel, nie denerwuj się tak. ( a poobno wegetarianie mają mniej hormonu stresu :-) )

Jeśli dotychczasowy sposób życia Ci służy to keep going :D

Nikt Ci tu niczego nie narzuca, ani na siłę nie zmienia, to nie sekta :lol:

 

Eee, nie denerwuję się. Nie dość uśmieszków postawiłem? :lol:

Odwieczny problem pisania na forum - każdy tekst brzmi poważniej, niż gdy wypowiedziany.

 

Moje gratulacje w kwestii mierzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulkaaa - ja to Ci powiem, ze te Twoje wymiary to nic a nic mi nie mówią :roll: wkleiłabyś jakąś fotkę to od razu byłoby inaczej 8) Takie motywujące zdjęcia działają na mnie najlepiej 8) :wink:

 

Ja dziś z ciekawosci stanęłam na swojej starej wadze (tej której uzywałam przy pierwszym pociążowym odchudzaniu) i w ubraniu po śniadaniu :wink: pokazała 61,5 kg llalalalllalalala :D Najlepsze jest to, ze juz nie czuję się gruba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie pochwale

 

13 kg w czasie grudzień 2008 grudzień 2009

 

te 13 kg to mi po ciązy zostało

 

5 zjechało do maja 2009 a reszta dopiero jak odstawiłam kompletnie słodkie, pieczywo tylko chrupkie i po 18 tylko woda a w ciągu dnia 2 godzinny spacer z wózkiem plus brzuszki i inne cwiczenia około godzina

 

rygor jedzeniowy straszny-ziemniaki frytki nawet jogurty ciasto napoje gazowane wszystko be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to, ze dla mnie BMI nie jest dobrym wyznacznikiem. Bierze pod uwage wlasciwie tylko dwa czynniki - wage i wzrost. A na ladna sylwetke wplyw maja jeszcze plec, kosciec, wiek.

Np. zaloze sie, ze BMI faceta cwiczacego duzo na silowni, przy dajmy na to wzroscie 185cm i wadze ok. 100kg bedzie wskazywalo na conajmniej nadwage, gdy w rzeczywistosci moze wygladac bardzo dobrze ( bez brzucha i boczkow) i gdyby mial wygladac zgodnie z BMI wygladalby smiesznie.

 

mbz, po Twojej odpowiedzi widze, ze wciaz sie nie zrozumialysmy ... ale to nic ;) Najwazniejsze, ze "Pacjent" zadowolony z siebie, a o to tak naprawde chodzi :-)

 

kuleczka, ogromny postep!!! Gratulacje!!! To samo dla arco!

arco, bardzo sie ciesze, ze zaczynasz czuc sie swietnie ze swoim cialem :D Dla Ciebie rowniez wielgachny szacun :D

Zolza, witaj!!! :-) Widze, ze postawilas na zdrowe chudniecie!!! Swietnie, bo przyznam ze zawsze z przerazeniem patrze, na te "cud_diety" 6 kg w miesiac ;)

Ale rezygnacja z frytek czy ciasta wcale nie jest rygorem ... moze dlatego, ze ja nie lubie ziemniorow pod zadna postacia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satinkaa wiesz co .. czytałam dzienniki dziewczyny, która się odchudza. Cały czas pisała, że nic nie widzi, że żadnych postępów... a tu proszę, wczoraj kupiła sobie spodnie o 2 rozmiary mniejsze :D

No tak to już jest, że jak się ze sobą przebywa dzień w dzień (co chyba oczywiste) to samemu długo nie zauważa się postępów.

Najlepiej mieć jakieś spodnie lub spódnicę .... która będzie Twoją miarką lub robienie zdjęć w bieliźnie-porównanie ich miesiąc po miesiącu dopiero obrazuje jak zmienia się nasze ciało :D

pozdrawiam

----------

Zołza gratuluję ... fajnie, ze zrzuciłaś te kg w przeciągu roku, a nie 2 miesięcy... to bardzo dobrze rokuje na przyszłość- łatwiej będzie utrzymać efekty.

Po 18- tej mogłaś spokojnie sobie zjeść .. jajko (jajecznica) lub serek ze szczypiorkiem itp. ... ale gratuluję samozaparcia :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to, ze dla mnie BMI nie jest dobrym wyznacznikiem. Bierze pod uwage wlasciwie tylko dwa czynniki - wage i wzrost. A na ladna sylwetke wplyw maja jeszcze plec, kosciec, wiek.

Np. zaloze sie, ze BMI faceta cwiczacego duzo na silowni, przy dajmy na to wzroscie 185cm i wadze ok. 100kg bedzie wskazywalo na conajmniej nadwage, gdy w rzeczywistosci moze wygladac bardzo dobrze ( bez brzucha i boczkow) i gdyby mial wygladac zgodnie z BMI wygladalby smiesznie.

 

mbz, po Twojej odpowiedzi widze, ze wciaz sie nie zrozumialysmy ... ale to nic ;) Najwazniejsze, ze "Pacjent" zadowolony z siebie, a o to tak naprawde chodzi :-)

 

Amber - chora jestem i na antybiotyku, to moze nie czaje troche ;)

i dlatego przyznam sie, nie chcialo mi sie analizowac jadlospisu i czytac kilku stron wstecz.

Odnioslam sie tylko tak ogolnie do BMI - bo moim zdaniem nie jest to dobry wskaznik, o czym tu bylo wielokrotnie - nie sama waga jest wazna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber - chora jestem i na antybiotyku, to moze nie czaje troche ;)

i dlatego przyznam sie, nie chcialo mi sie analizowac jadlospisu i czytac kilku stron wstecz.

Odnioslam sie tylko tak ogolnie do BMI - bo moim zdaniem nie jest to dobry wskaznik, o czym tu bylo wielokrotnie - nie sama waga jest wazna!

 

O BMI pisalam i ja ... calkiem wielokrotnie. Nie mniej to wlasnie korelacja talerza z waga, pozwala mi przypuszczac, ze wielu miesni sie z tego nie urodzi ;) Co wiecej, odwolywanie sie do grubosci koscca, tez jest nietrafione, chociaz czesto slysze "jestem ciezki/gruby bo mam gruby kosciec".... znajac podstawy anatomii, wiemy ze to bzdurki i pleciuszki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...