Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozwole sobie nie zgodzic sie do konca - kosciec moze niewielka, ale jednak role odgrywa. Bardzo latwo sprawdzic, jak gruby ma sie kosciec - wystarczy objac nadgarstek kciukiem i palcem wskazujacym - jesli sie nie dotykaja, kosciec gruby; jesli sie lacza - kosciec sredni; jesli zachodzi jeden palce na drugi - kosciec chudy.

Oczywiscie na odchudzanie czy chec do odchudzania to nie wplywa.

Ale na sama wage juz tak (i BMI co za tym idzie).

 

 

 

 

jako, ze do tego ze mowimy roznymi jezykami juz przywyklam, pozwalam sobie wyboldowac sasiednie Twoje zdanie z tej wypowiedzi :-)

 

I powtorze, przy wskazniku BMI, gdzie tolernacja wynosi ok. 15 kg. roznice w kosccu na poziomie np. 3 kg pomiedzy osoba o kosccu drobnym, a osoba o kosccu grubym nie jest na tyle duza, aby mogla byc uwazana za czynniki usprawiedliwiacy wysoka wage ciala ...

Reasumujac, bo temat mnie znudzil ... jesli ktos gruby w tluszcz (nazwijmy rzecz po imieniu) usprawiedliwia swoja grubosc i wysokie BMI zwalistym kosccem, to jest w bledzie.

 

A co sadze o BMI juz powtarzac nie bede, bo po co 8)

 

Widzisz, wybierasz sobie, co chcesz, a nie umiesz czytac ze zrozumieniem,

caly czas mowimy o tym samym i ja sie absolutnie zgadzam z tym, co teraz u Ciebie wyboldowalam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w temacie, to wczoraj obok mnie na biezni dawał z siebie wszystko taki przystojniak...hmm 8)

Pomiary wskazywały tętno wyższe niz zazwyczaj :oops: :lol:

 

Twoje, czy jego??? ;) Bo jesli Twoje, to gratuluje, wiecej spalilas :lol:

 

halszka, blad jest na poziomie 3 a nawet 5%. Nie mniej zawsze to cos. Trzeba tylko pamietac, ze wykonujac pomiar BF nie mozna byc odwodnionym i jesli to bedzie waga, to dopilnowac aby stopy dotykaly wszystkich elektrod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w temacie, to wczoraj obok mnie na biezni dawał z siebie wszystko taki przystojniak...hmm 8)

Pomiary wskazywały tętno wyższe niz zazwyczaj :oops: :lol:

 

Twoje, czy jego??? ;) Bo jesli Twoje, to gratuluje, wiecej spalilas :lol:

.

Nie no moje :lol: zwyczajowe tętno owego pana jest mi nieznane, ale byc może motywowalismy się nawzajem :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no moje :lol: zwyczajowe tętno owego pana jest mi nieznane, ale byc może motywowalismy się nawzajem :D 8)

 

to cenna wskazowka dla nas wszystkich .... aby zawsze wlasciwa bieznie wybierac :lol:

 

A ja zaraz zmykam na trening ... troche juz podlubalam w komputerze, wiec zrobie sobie cwiczeniowa nagrode, a potem wracam do studia 8)

 

Ostatnio stalam sie taka fanka HIIT, ze gdyby bylo mozna, to chyba codziennie bym je mordowala :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja podam jeszcze jeden link do mierzenia BF......taki uproszczony:

potrzebna będzie suwmiarka (albo cyrkiel) by chwycić fald skóry.. nad kością biodrową:

 

-złap fałd skóry w kleszcze suwmiarki tak aby nie czuć dużego ucisku szczek suwmiarki

-zmierzyć odległość w mm suwmiarką

-zapisujemy tę wartość w milimetrach gdzies na boku i wchodzimy na link:

http://www.hussman.org/fitness/caliper.htm

wpisujemy w okienku co tam od nas chcą (czy kobietka czy facet..ile lat, itp) zatwierdzając ..ok ... i na końcu wyskoczy wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...