Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jutro ważenie

:evil: :cry: :evil: :cry: Załamka :roll: O 100 g więcej niż w ubiegły piątek..

Mimo ćwiczeń i trzymania diety - zero cukru i słodyczy, białego pieczywa, ziemniaków, dużo warzyw, ciemny ryz, kasza gryczana, na kolację zerowy twaróg bez dodatków..beznadzieja jakaś po prostu :roll:

Ciekawostka: obwody górne bez zmian :roll:

obwody dolne.....1 cm w dół ( 3 razy mierzyłam bo nie mogłam uwierzyc :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ważenie

:evil: :cry: :evil: :cry: Załamka :roll: O 100 g więcej niż w ubiegły piątek..

Mimo ćwiczeń i trzymania diety - zero cukru i słodyczy, białego pieczywa, ziemniaków, dużo warzyw, ciemny ryz, kasza gryczana, na kolację zerowy twaróg bez dodatków..beznadzieja jakaś po prostu :roll:

Ciekawostka: obwody górne bez zmian :roll:

obwody dolne.....1 cm w dół ( 3 razy mierzyłam bo nie mogłam uwierzyc :wink: )

 

arco, bo Ci natluke sztanga :evil: :lol:

No co pisalysmy o wadze, no co??? I jeszcze to 100g :lol: :lol: :lol:

 

Gratuluje Slonko!!! Centymetr w dolnych obwodach to powod do solidnej owsianki na sniadanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś wisielczy humor...pójde chyba w pole rozbic łeb o kamień :roll: :lol:

Wiem ze to fajnie, że uda w końcu drgnęły, no ale same powiedzcie - jak taki karakan jak ja moze ważyc 62,5 kg??? Dlaczego ta cholerna waga nie spada?

 

 

arco, bo Ci natluke sztanga

:lol: leżę :lol:

 

Bo wiecie co - jakos trudno mi uwierzyc w ten przyrost mięśni...niby cwiczę codziennie (bez soboty i niedzieli) 3 x w tyg siłowy, 2 x aerob. ale co to są za ciężary :roll: Przy tym co czytam o Waszych wyczynach na siłowni mój trening wygląda jak zabawa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś wisielczy humor...pójde chyba w pole rozbic łeb o kamień :roll: :lol:

Wiem ze to fajnie, że uda w końcu drgnęły, no ale same powiedzcie - jak taki karakan jak ja moze ważyc 62,5 kg??? Dlaczego ta cholerna waga nie spada?

 

 

arco, bo Ci natluke sztanga

:lol: leżę :lol:

 

Bo wiecie co - jakos trudno mi uwierzyc w ten przyrost mięśni...niby cwiczę codziennie (bez soboty i niedzieli) 3 x w tyg siłowy, 2 x aerob. ale co to są za ciężary :roll: Przy tym co czytam o Waszych wyczynach na siłowni mój trening wygląda jak zabawa :roll:

 

arco, nie musisz trenowac z duzymi ciezarami, aby podczas dietowania rozwijac miesnie lub chronic tkanke miesniowa przed spalaniem. Napisze wiecej, bardzo, bardzo Cie podziwiam, zarowno systematycznosc jak i konsekwencje, o ktora przy dwojce malutkich dzieci wcale nie jest latwo ...

A 5x w tygodniu sport to juz bardzo duzo!!! Wielkie brawa :-)

 

arco, ja Cie prosze ... alleluja i do przodu!!! :D

 

BTW moja znajoma, ktora tak hmmm ... lekko ma do zrzucenie jakies 15 - 20 kg zarzuca mnie pytaniami: czy aerobik 2x tygodniu po 40 minut to juz systematyczny sport??? Milo jej odpowiedam: kochana to tylko sporadycznosc ...sporadycznosc :lol: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allelujaaaa !! NIe poddam się :roll: :lol:

Julka juz mniej choruje wiec do przedszkola jeździ - ćwiczę więc w porze stałych drzemek Wiktorii, choc czasem zdarza się ze w połowie treningu zaczyna się domagac towarzystwa no to wtedy moja irytacja sięga zenitu :roll: Więc macham dalej robiąc durnowate miny i wydając różne dziwne dźwięki, ale nie odpuszczam :lol:

 

Mam falujące nastroje dziś... zaraz przychodzi mama na kawę to jej wcisnę dzieci do opieki (JUlkę zostawiłam dziś wspaniałomyślnie w domu) a sama wsiadam na orbiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :D i ja się muszę pochwalić choć zdarzały mi się wpadki częstawo (bo marzec miesiącem imprez :roll: ),ale wyniki jakie takie są .Trwam w tym odżywianiu pomimo wpadek i podczytuję Was :roll: .Aha i spróbowałam siłowni -podobało mi sie muszę wygospodarować czas zeby choć raz w tygodni tam poszaleć -pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Jestem, jestem :lol:

Zaglądam ale czasu nie mam na pisanie :roll: wiec tylko krótka relacja :wink:

waga -2,5 kg i od tygodnia stoi 8) znaczy sie dobrze :wink: ,

obwody -3 cm, wiec chyba ok

brzuszki, róznie z nimi jest :oops:

orbitrek codziennie 20 min, zwiekszone obciazenie startuje z poziomu 2 :roll: , zmieniam programy tak radziłyscie

a w niedziele nagroda - 2 godzinki w fitnes klubie :lol:

Poza tym proza zycia :wink: :lol: :lol:

a i dieta w miare wysokobialkowa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco, ullerowa moje gratulacje :D

kuleczka ja wczoraj miałam strasznego doła ... znowu sprawdziło się przysłowie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu ... ach szkoda gadać.

Co u Ciebie satinkaa jak rower? W poniedziałek trzymam za Ciebie kciuki:)

mbz i jak się ćwiczy na nowym sprzęciorze?

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOSNA IDZIE :lol: :lol:

 

chyba cos w tym jest ;) W ten weekend na silowni pelne pandemium ... wlasciwie kazda z 40 biezni zajeta, kazdy z 30 rowerow wysycony czlowiekiem ;) Nie mowiac juz o stepperach, orbitrekach i rowerach spinningowych ... na kazdym spocony ludz, wiaderko wody i recznik do ocierania :D 8) Nawet w kalendarz nie musze kukac, aby wiedziec, ze do wakacji niebezpiecznie blisko :lol:

 

wszystkim ze zdrowym minusem gratuluje :D A kazdego w "stabilizacji" motywuje do dalszej walki! Dacie rede :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeee tam wiosna idzie 8)

Na zajęcia basenowe na które uczciwie uczęszczam w porywach do 6 osób . Stałych aquamaniaczek śtuk 3.

Często przychodzą jednorazówki, które się dziwią, że tu się kotłuje 30-40 basenów w ciągu godziny..a nie prezentuje jedynie fajne klapki. :wink:

 

Wszystkich męczących swoje ciałko pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...