Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

arco, przyznam ze bylam PEWNA, iz waga i wymiary pokaza, ze Twoja wiosenna forma coraz blizej!!! I sie nie pomylilam!!! :-) Ten "prawie kilogram" to najzdrowesze odchudzanie jakie moze byc :-) No i skora tez bedzie Ci wdzieczna, bo powoli i skutecznie zaadaptuje sie do nowych obwodow :-)

A czy nie o to nam chodzi??? :-) GRATULUJE!!!!

 

kuleczka, myslalam o tym cieciu wegli ... nie jest to wcale takie dobre ... Dobrze, ze wywalilas proste, ale male porcje owsa, dzikiego ryzu, czy pelnoziarnistego makaronu pozostaw. U mnie kazdy posilek (oprocz tego o 22.30 ;)) zawiera wegle, z tym ze tylko potreningowy ma wegle proste, pozostale skladaja sie ze zlozonych.

Mialam kiedys taka faze na ograniczanie weglowodanow ... i wcale mi to nie sluzylo. To jak budowanie masy miesniowej z bialkowych cegielek, bez zaprawy ;) Do prawidlowego metabolizmu bialek musza byc ww. No i ten przewlekly brak energii ... okropienstwo ...

kuleczka, czekamy, czekamy 8)

 

No nieeeeee, foty robil Polowek, wszak jest drugim fotografem, to mial zajecie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Amber, masz rację co do tych węgli.

Już od wczoraj podjadam nieco, tak tyciunio razowca z rana i ciemnego ryżu do obiadu. Samopoczucie o niebo lepsze i energii więcej.

Nie będę się tak gnębić dietą, najwyżej dłużej zaczekam na upragniony efekt w postaci dobicia moich wałeczków :D

 

Odczuwam skutki wczorajszej silowni,a raczej zmiany planu treningowego :)

lekko się zakwasiłam, jutro pewnie apogeum będzie :p

 

Ps. mam pytanie z zupełnie innej beczki

pod tę wiosnę chcę zmienić awatarek

próbuję zmniejszyć foto do wymiarów obowiązujązych na forum, ale wówczas robi się całkiem zamazane :-? czy jest na to jakaś rada?

używam programu IrfanView

wyostrzanie nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. mam pytanie z zupełnie innej beczki

pod tę wiosnę chcę zmienić awatarek

próbuję zmniejszyć foto do wymiarów obowiązujązych na forum, ale wówczas robi się całkiem zamazane :-? czy jest na to jakaś rada?

używam programu IrfanView

wyostrzanie nic nie daje

 

jak pod wiosne i bedzie wiosenna kuleczka to wyslij do mnie, a ja sie tym zajme 8)

 

Na zakwaski to goraca kapiel, masazyk, a przed cwiczeniami lekkie statyczne rozciaganko :D

 

Aaaaa jesli juz przy rozciaganiu jestesmy, czy po silowce i cardio sie rozciagacie??? 8)

 

boratom, aby nie bylo tak, jak czesto na silowni obserwuje. Przychodza dwie, trzy zagadane psiapsioly, powisza lajtowo na sprzecie, potuptaja w zolwim tempie na biezni - bo wiadomo tchu musi starczyc na gadanie - pozajmuja biernie maszyny i po 40 minutach nawijania ida do szatni ... I tak chodza, trzeci miesiac z rzedu, a efekty przekladaja sie tylko na zmiane kolorow topow i spodni do ... gadania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boratom, no nie wiem :) ja tam zbytnio nie jestem zwolenniczką chodzenia na siłownię z koleżanką.

Widuję takie psiapsióły na siłce, co to bieżnia w bieżnię "zasuwają" tempem dziadka z bakonikiem, trajkotając jak najęte.

Potem idą na przyrządy, jedna "ćwiczy" druga patrzy i na zmianę, cały czas bla bla bla bla......

Uczciwie przyznac trzeba, że języki mają mocno wyćwiczone :lol:

Czego rzec nie można o dziwnie rozrastających się różnych innycg częściach ciała, i nie mówię tu o mięśniach niestety:P

 

No ale nie twierdzę, że w Waszym przypadku będzie podobnie. To tylko taka luźna dygresja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozciągania, to właśnie kiepsko z tym.

W zasadzie ograniczam się do głębokiego skłonu z zatrzymaniem przy każdej nodze. Potem takie przykucanie z jedną nogą wyprostowaną. Następnie rozciąganie rąk za głową, plus kilka obrotów głową.

Wszystkiego może 3 min.

Pewnie za mało.

 

Ps. Siostro, wysłałam zdjątko na priv osmielona obietnicą pomocy :wink:

 

 

 

senkju 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo! Moja koleżanka w lipcu zostanie babcią, a i do balkonika jej niedaleko - 48 lat :lol:

 

Ale nie ma gadania (mam cel na którym mi zależy i się tak łatwo nie poddam) - chłopaki prosili, żebym jej nie wymęczyła za bardzo, bo wiesz to stara baba jest a ona dziś starała się mi dotrzymać tempa. Po drugie na siłownie chodzę około 14 - wtedy nie ma szczególnego oblężenia (my dwie plus dwóch dżentelmenów :wink: ) Na saunie było trochę tłoczniej - chłopcy jakiś trening bojowy skończyli :roll:

 

PS Kuleczka -wiosenny wizerunek 8) Pięknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka co za foto ... żadna z Ciebie kuleczka:)) pięknie.

a bo to taki nick dla zmyły :D

ale widoczek ładny nie?

moja ukochana Chorwacja

 

AmberWind czekamy na linki z niecierpliwością

narazie dojadam pieczeń :D

dziś na uczelnię wzięłam porcję pokrojoną w kostkę z warzywami

wyszła pycha sałatka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber naobiecywała i poszła :p

 

8)

 

a to wszystko przez to, ze jak trafi nam sie wolny weekend to usiedziec w domu nie mozemy :lol: TZ tez sportowo zakrecony, wiec meczyk tenisa stolowego zaliczony, silwonia razy dwa, interwaly razy raz, basen raz i wycieczka w nasze ulubione miejsce nad Wisle tez razy raz :-) A do tego wlasnie wrocilismy z kolacji z paczka naszych znajomkow i fizycznie padam ... za to psyche zresetowane na maksa :D

 

Za dzien, albo dwa wstawie co nieco :D

 

A poki co dynamicznego poniedzialku zycze i SLONCA :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...