Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ogólnie nie jest źle, (...)

P.S. Szpilki se kupiłam nawet 2 pary 8) :roll: :lol:

 

ooo widzisz, "nie jest zle" :D I tego bedziemy sie trzymac :-) arco, spoko! Nie popadaj we frustracje. Tak jak juz kiedys pisalam, Ty wcale nie masz latwo :roll: I tu przyznam sie bez bicia, ze lekka reka pozbylismy sie za duzego domu i ogrodu bo zbyt mocno absorbowaly nasze zycie na czynnosci, ktore musimy a nie chcemy ... Podziwiam zdolne i pracowite ogrodniczki, bo sama nie hoduje nawet kaktusa ... ale za to mam w domu dwie szybko rotujace doniczki ;) Jedna ze szczypiorkiem a druga z tymiankiem :lol: I starczy!

Mam nadzieje, ze troche docenicie :D

 

arco, po poscie kuleczki pognalam do Twojego ogrodu i moge napisac tylko jedno! Ogrod piekny, ale Ogrodniczka PRZESLICZNA :D

 

kuleczka, ja Ci oddam kawalek odnozy, chcesz??? Jako ze mam za soba 8 lat w balecie :lol: , jakies 15 lat na korcie i wiecznosc na nartach, to miesni i ciala mi tam nie brakuje. Polowe oddam BEZ ZALU!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :D Widzę, że Panie się świetnie bawią - podnosząc morale :wink:

Co ostatnio ćwiczyłyście -tak dla odmiany gimnastykowałam się na jeźdźcu fitness . Jakie efekty - zakwasy w udach, ramionach :p Poza tym głównie dreptamy z koleżanką na bieżni. Uczciwie, i bez gadania :D

 

Kobitki! Pomóżcie mi dobrać rodzaj ćwiczeń, bo niestety nie mam okazji spotkać trenera na siłowni (przychodzi na 20.00 do 23.00, w weekendy go nie ma) a my ćwiczymy w pon, śr i pt po pracy, czyli od 14.30. Jak? Zaczynamy 35 min na bieżni - kardio. Następnie rowerek 25 min - kardio. Koleżanka wchodzi na chwilę na steper - żeby odpocząć, ja wiosłuję przez 15 min. Nie możemy sobie poradzić z ustawieniem orbitreka :evil: Zresztą, większa część sprzętu to dla nas czarna magia. Podpowiedzcie również jakieś płytki, filmy, z ćwiczeniami rozciągającymi - Wy tak kończycie swój trening?

U nas na koniec sauna. Czasami wybieramy się na roll shaper - dla rozmasowania kopytek i odmiany.

Zgodnie z zasadą mało kalorii - dużo wysiłku = redukcja tkanki tłuszczowej Nadal stosuję dietę :lol: 5 posiłków - zdrowych.

 

Rezultatów na wadze nie widać, ale ubranka sa odrobinę luźniejsze - a nie są nowe :D Po za tym:

- dobre samopoczucie, więcej energii, mniej drażliwości, zadowolenie z życia...

- skończyły się notoryczne i uciążliwe bóle głowy - nawet neurolog nie potrafił mi pomóc :evil:

- koleżanka od tygodnia dotrzymuje mi tempa na schodach w pracy, przestała narzekać jaka jest stara i schorowana...

- dostarczamy mnóstwa radości kolegom z pracy - myślę jednak że mają ogromną ochotę do nas dołączyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, czy Ty chcesz powiedzieć, że przyjdzie mi 15 lat czekać na fajne, mięsiste odnóża :o

:D

 

no wiesz, zaproponowalam krotsza droge ;) Ja daje, a Ty Mła Dłoga bierzesz :D Kazda bedzie zadowolona :lol:

 

boratom, ja jednak upieralabym sie za skontaktowaniem z trenerem, tak aby nie tylko rozpisal treningi pod Wasze konkretne pptrzeby, ale rowniez precyzyjnie pokazal jak korzystac z maszyn i jak cwiczyc na wolnych ciezarach. Jak czasami widze, co to ludzie nie wyczyniaja przy prostych spieciach miesni brzucha w lezeniu, to az mnie kregoslup boli :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przyznam się :-?

Wczoraj się koncertowo obżarłam.

Byłam z osobistym na pizzy, a przy kolacji dobiłam się białym chlebem i konserwą mięsną :roll: :oops: :roll:

Nie wiem co mi odbiło, wydaje mi się że to bezzsenność która od kilku dni mi dokucza.

Niewypoczęty organizm domaga się pożywienia. Nie wiem.

Dziś już grzeczniutko, ba nawet nie mogę patrzeć na wczorajsze wspaniałości.

Właśnie pałaszuję łososia z sałatką na bardzo kwaśno.

Po południu siłownia.

 

Boratom, uważam tak samo jak Amber. Bardzo ważna jest prawidłowośc wykonywania cwiczeń.

Ja do tej pory bywam korygowana podczas ćwiczenia, bo coś tam mi ręka ucieka, albo łokcie za wysoko, albo oddech nie taki.

Także postarajcie się mimo trudności skontaktować z trenerem.

Oczywiście wielkie gratki za samozaparcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka - nie katuj się za bardzo.

widocznie organizm domagał się mielonki-konserwy :D

Ja Cię rozumiem i Selimm zapewne by Cię zrozumiał :D

Ja dzisiaj biegałam z Michalczewskim Dariuszem. I cały czas byłam przed nim -

od strony Sopotu patrząc. Z tym, że on biegł w druga stronę :wink: :D

W ogóle to jestem zbudowana - gdyż naród nasz całkiem gromadnie

uprawia sporty w sobotnie poranki - biegają po plaży, w nogę grają , nordic-walking uskuteczniają, psom patyki rzucają. Fajnie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, właśnie nie katuję się wcale w sensie diety :D

Jem sporo ale zdrowo. Stąd to zdziwienie napadem obżarstwa.

Szczególnie ta mielonka mnie dopadła znienacka :lol:

od przeszłości nie uciekniesz :lol:

 

Michalczewski powiadasz. Hmmm a przywitałaś się grzecznie dygając nóżką kiedy tak wybiegłaś mu naprzeciw niczym rusałka :D

tak ja sobie to wyobrażam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przyznam się :-?

Wczoraj się koncertowo obżarłam.

Byłam z osobistym na pizzy, a przy kolacji dobiłam się białym chlebem i konserwą mięsną :roll: :oops: :roll:

 

nie wiem co napisac ... chyba tylko to http://img263.imageshack.us/img263/5594/malzonkaup1.gif

 

zapodac pokute??? http://img363.imageshack.us/img363/9950/diabel6jf.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jestem zbudowana - gdyż naród nasz całkiem gromadnie

uprawia sporty w sobotnie poranki - biegają po plaży, w nogę grają , nordic-walking uskuteczniają, psom patyki rzucają. Fajnie jest :D

 

ja to jednak jakos widze calkiem inaczej ... przychodza pierwsze sloneczne dni, to i silownie, sciezki rowerowe czy do biegania maja taki scisk, ze szpilki nie wcisniesz ... po paru tygodniach wszystko sie rozluznia i bardziej rozluznia i bardziej rozluznia, a nawet pustoszeje, a na plazy, molo czy deptakach widzimy calkiem liczne przypadki spozywania arbuza w calosci, a nie po kawalku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie wszystko się zgadza, tylko z tą rusałką trochę przesadzone

kuleczko 8)

Letko się pouśmiechałam - bo na bardziej intensywne

przywitania tchu mi brakło, i bynajmniej nie z powodu widoku

Michalczewskiego :lol:

 

Amber - no pustoszeje, bo naród na wakacje wyjeżdża i tam nurkuje, wiosłuje, pedałuje , tańczy i stepuje ;)

Acha...Donald T. też biega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ćwiczacym i nie tylko :wink:

Wrociłam właśnie z fitnesu i..... Amber niestety masz rację :roll: cała siłownia była do mojej dyspozycji, a ostatnio prwie walczyc trzeba było o sprzet 8) , trener stał z nudów przy mnie i caly czas dawał wskazówki jak poprwnie ćwiczyc, a to łokieć odstawał za bardzo, a to oddech nieprawidłowo :roll: ...i takie tam ale 1,5h wypocone :lol:

już prawie mam to co chciałam osiagnąc :lol: :lol: :lol:

a coniedzielne wypady do klubu wchodza na stałe do menu :lol:

 

Pozdrawiam słonecznie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przyznam się :-?

Wczoraj się koncertowo obżarłam.

Byłam z osobistym na pizzy, a przy kolacji dobiłam się białym chlebem i konserwą mięsną :roll: :oops: :roll:

 

nie wiem co napisac ... chyba tylko to http://img263.imageshack.us/img263/5594/malzonkaup1.gif

 

zapodac pokute??? http://img363.imageshack.us/img363/9950/diabel6jf.gif

Amber, nie kopie się leżącego :D

zresztą czymże byłobyby zycie bez chwili szaleństwa :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie wszystko się zgadza, tylko z tą rusałką trochę przesadzone

kuleczko 8)

Letko się pouśmiechałam - bo na bardziej intensywne

przywitania tchu mi brakło, i bynajmniej nie z powodu widoku

Michalczewskiego :lol:

no ja nie wiem :D ja bym się bała :o

http://junkers.b.fm.interia.pl/tygrys/tiger2.jpg :lol:

 

 

 

 

ullerowa, ogromniaste, wiosenne gratki!!! 8)

ja też byłam wczoraj na siłce, ale przyznaje, że u nas w weekendy pusto :roll:

doslownie 5-6 osób na sali

 

 

agnieszkakusi, ja nie korzystałam, więc nie pomogę.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a u mnie na wadze już 71.7kg, czyli 5 kilo mniej w 5 tygodni... i stop :) Procent tłuszczu spadł z 21 do 19, procent tkanki mięśniowej majta się w te i z powrotem między 40 i 42 zależnie od tego ile wody wypiję :lol: ale tak średnio to nawet trochę wzrósł.

Teraz będę starał się już tylko utrzymać tę wagę i trochę budować mięśnie.

 

Wszystko oczywiście dzięki mojej kontrowersyjnej i jakże nieintuicyjnej diecie Jedz Mniej - Więcej Zasuwaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Samuel :D

 

Ja już nie mam sił do swoich pomiarów tłuszczu.

Się wybrałam na mierzonko wg wskazówek Amber i wyszło jesczze więcej (29% ) :roll:

Szlag by to :evil:

Przecież widzę, że mam mniej, talia wyszczuplała, wałeczki też mniejsze, na nogach to już raczej grama fatu nie mam, a pomiary swoje.

 

Natomiast wg tego kalkulatora mam 17 % tłuszczu. Tiaaaa :p

http://www.fit.pl/kalkulatory/pomiar_tluszczu_w_organizmie,8,24,3459,3479,0,0,0,0.html

 

Wg tego 24,5 % :D

http://www.hussmanfitness.org/caliper.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel, gratulacje. 19% fatu dla faceta to juz calkiem, calkiem :D Mozna sie cieszyc i wiosne dumnie witac 8) :D

 

Ja już nie mam sił do swoich pomiarów tłuszczu.

Się wybrałam na mierzonko wg wskazówek Amber i wyszło jesczze więcej (29% ) :roll:

Szlag by to :evil:

Przecież widzę, że mam mniej, talia wyszczuplała, wałeczki też mniejsze, na nogach to już raczej grama fatu nie mam, a pomiary swoje.

 

Natomiast wg tego kalkulatora mam 17 % tłuszczu. Tiaaaa :p

http://www.fit.pl/kalkulatory/pomiar_tluszczu_w_organizmie,8,24,3459,3479,0,0,0,0.html

 

Wg tego 24,5 % :D

http://www.hussmanfitness.org/caliper.htm

 

Domowe urzadzenia (np wagi) moga sie mylic w swoim pomiarze tluszczu o ok. 3 - 5%. To calkiem duzo... Owszem, moglabym napisace ze to wszystko przez konserwe miesna, pizze i po bialym chlebie :lol: :wink: Ale spokojnie, az taki wredzioch nie jestem :lol: Mierz obwody, wskakuj w luzne ciuchy i czuj sie fit :D 8) Najwazniejsze, ze regularnie sie ruszasz, dobrze odzywiasz, a jeden dzien w miesiacu pelen "mniejszych zdrowotnosci" :lol: nie zachwieje az tak poziomami greliny i leptyny, aby zaraz w tluszcz sie zamienic :D

 

Popracowalam, zjadlam lunch i robie break ... wiadomo jaki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Owszem, moglabym napisace ze to wszystko przez konserwe miesna, pizze i po bialym chlebie :lol: :wink: Ale spokojnie, az taki wredzioch nie jestem :lol:

:lol: o dzięki łaskawa :lol:

Ja też jestem przed treningiem jeszcze, a od rana przy kompie, już mi oczy siadają i zwoje mózgowe.

Także 2 godzinny aktywny odpoczynek od pracy siedzącej będzie jak znalazł 8)

 

Magdyla, może to być efekt nieodpowiedzniej diety. Przy czym niekoniecznie chodzi o ilość kalorii.

Poczytaj sobie watek na kilka stron wstecz, sporo bylo o odżywianiu, metaboliźmie itd..

Co masz na myśli piszac "regularnie"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...