Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bo w czekoladzie jest serotonina czyli tzw hormon szczęścia :D Jesz i jest Ci dobrze :D A wracając do tematu to też szukam diety która pozwoliła by "małe co nieco" zrzucić :oops: Z wielu różnych najlepiej służyła mi polska wersja diety Diamondów. W dwa miesiące zgubiłam 11 kg. I tylko tyle wytrzymałam :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę, czemu nie. Tylko nie biorę odpowiedzialności i reklamacji nie przyjmuję. Zaznaczam, że jem mało czekolady, śladowe ilości wręcz... no i jednak ćwiczę.

Dwa lata temu bez konsultacji medycznych tylko sama z siebie (podobno tak nie wolno, ale zaszkodzić nie zaszkodzi, najwyżej nie pomoże) zaczęłam zażywać Dagomed nr 17. Teraz on już niestety podrożał, kosztuje ok. 15 zł i starcza na ok. tydzień. Zażywać należy pięć razy dziennie po pięć granulek przez ok. dwa miesiące. Efekt był bardzo!!! zadowalający.

Niestety po tych dwóch latach dobroczynne efekty kuracji zaczęły jakby zanikać, na dodatek pojawiły mi się różne zaburzenia trawienia czemu się osobiście nie dziwię bo odżywiam się nie zbyt zdrowo. Tu już postanowiłam zadziałać profesjonalnie i poszłam na wizytę do lekarza homeopaty. Dostałam całe mnóstwo różnych preparatów, dobranych do typu osobowości, charakteru schorzenia, a może i nawet typu urody. Jestem w trakcie kuracji, na wagę jeszcze nie weszłam, ale "na oko" to jestem zadowolona. Zaznaczam, że to nie jest kuracja odchudzająca tylko regulująca i "naprawiająca" procesy trawienia. Szczupłość pojawia się jakby przy okazji.

Życzę powodzenia i wytrwałości.

P.S. Moja mama schudła w 2 tyg. kilka kg biegając z trzeciego piętra co dwie godziny na dwór ze szczeniaczkiem za potrzebą (szczeniaczka potrzebą oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroyena jak ty możesz wytrzymać jedząc ostatni posiłem po 18 (jabłuszek nie liczę), chyba bym zgłodu nie usnął :D u mnie ostatni posiłek to ok. 21 :D

U mnie pierwszy prawdziwy posiłek jest ok. 19, bo o tej godzinie jestem w domu :(

A ilości czekolady i innych słodkości wystarczyłyby do uszczęśliwienia połowy mieszkańców średniej wielkości miasta... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzia, a próbowałaś chrom? Podobno hamuje apetyt na słodycze...

Próbowałam. Nie hamuje. Próbowałam też L-karnitynę (ale nie chciało mi się ćwiczyć, więc nie działała), i różne takie wynalazki, ale naprawdę działa na mnie tylko metoda Montignaca. Ale niestety, za bardzo lubię słodycze :-? Niemniej jednak polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

 

tak sobie czytam i czytam, podzielę się swoimi osiągnięciami...

 

Facet ...

Troszkę za dużo ważył ...

Mobilizowałem się długo, próbowałem diety tłuszczowej REWELACJA !!! ale po zakończeniu wróciłem z plusem 3kg ... Tą dietę trzeba stosować przez dłuuuugi okres, czy nawet całe życie (Atkinsa)

 

Po "przybraniu" powiedziałem MERIDIA !!!

Luks, recepta, kasa i tabletka za tabletką ... no i oczywiście dieta.

Niestety po 14 dniach musiałem odstawić tabletki ... skutki uboczne przestraszyły mnie (ciścnienie, złe samopoczucie, brak koncentracji a dużo jeżdzę).

Pozostałem przy diecie ... 2 pomidorki rano z pieczywkiem Wasa, Obiad i obiado kolacja pierś z grila i sałatki.

Są chwile słabości i pizza wejdzie, ale unikam węglowodanów i stosuję dietę MŻ (inicjały ??? tak i dobre rozwiązanie - mniej żreć)

Po 2 m-cach - 8 kg mniej, wspaniałe samopoczucie, stare ciuchy jak ulał, nowe za duże...

Tak utrzymam przez zimę i dam znaki.

 

JESTEM ZADOWOLONY.

 

Na wiosnę wróce do 14 tabletek Meridii

 

Trzymajcie kciuki

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...