Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

Melduję się po imprezowym weekendzie ;)

Jadłam wszystko na co miałam ochotę - aczkowiek więcej się człowiem ruszał i pocił w tym upale niż jadł ;) i dziś mimo trwajacej @ na wadze 58,3 - tralalalala ;)

Więc teraz celem będzie umięśnianie i ujędrnianie nad odchudzaniem, więc do ćwiczeń trzeba się zmobilizować koniecznie!

Ogólnie jestem już zadowolona. Jak już się odważyłam załozyć krótką sukienkę na publiczne wyjście to jest sukces ! ;)

A tak wyglądaliśmy - mężowi coś na buzi usiadło ;)

http://i29.tinypic.com/2lcl63m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Amberku :))) Jak miło Cię widzieć :) Ja też zaglądam tu raz na ruski rok a i Kulki dawno tu chyba nie było...choć spotkałyśmy się w innym wirtualnym miejscu :)

Oczywiście, że wiosnę czuję - jakżeby mogło być inaczej :) I dziewczynki tfu, ftu odpukać zdrowe - zapraszam do odwiedzin mojego bloga :)

A ja właśnie przeglądam cudne reportaże na Twoim :)

 

Haa i w temacie wewątka też zacząć działać trzeba bo przez jesienno-zimowe rewolucje w życiu prywatnym i zawodowym parę kg wskoczyło - ehh - syzyfowa praca z tym odchudzaniem :)

 

Rafter - jak nie mąż jak mąż :) Mój ukochany i jedyny :) A ławeczka wygięta już była - to nie my !! :)

Edytowane przez arcobaleno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco, mam nadzieję że koniec, końców te rewolucje na dobre wychodzą, prawda? I teraz tylko z górki i z oczekiwaniem na ciepłą wiosnę :-)

Oj, byłam i widziałam!!!! Cudne dekoracje robisz!!!! Nooooo ... nie wiedziałam, że masz tak uzdolnione rączki :-) Gratuluję talentu i gratuluję pieknej pracy, która z pewnością jest też pasją :-) A czy ozdobne torty Koleżanka nadal tworzy? :-)

 

Arco, a Ty wiesz że ja nadal i prawie codziennie a to siłownia, a to tenis, ścianka wspinaczkowa, basen a czasami z braku czasu w dzień mecz siatki zaliczam :-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Amber - piekne te Twoje zdjecia, cholerka, ze ja juz po slubie ;)

 

dziekowac, dziekowac :-) Kolejnego slubu nie zycze, bo wiadomoooooo TEN ma byc jedyny i na zycie cale, ale wiesz ... sa tez inne okazje :-)

 

mbz, gdzie tam mojemu blogowaniu do Twojego ... Gustow muzycznych nie podzielam, ale filmowe owszem!!!! Z ksiazkami tez nam nie po drodze :( U nas glownie albumy, biografie szalonych tworcow ;) Ale fajnie przeczytac, ze sa jeszcze CZYTAJACY na tym swiecie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbz, gdzie tam mojemu blogowaniu do Twojego ... Gustow muzycznych nie podzielam, ale filmowe owszem!!!! Z ksiazkami tez nam nie po drodze :( U nas glownie albumy, biografie szalonych tworcow ;) Ale fajnie przeczytac, ze sa jeszcze CZYTAJACY na tym swiecie :-)

 

Sie zarumienilam ;) dziekuje za mile slowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ani się wódki napić , ani ogóreczkiem zagryźć.

Dukanowi mówimy-NIE!!

 

Eee, jak to? Ogoreczkiem wlasnie mozna, kiszonym i korniszonkiem ;)

 

Jesli chodzi o moje sukcesy, to ... przemilczmy chwilowo, pochwale sie za to, ze juz trzeci miesiac tak ze dwa, trzy razy w tygodniu ok. 1,5-2 godz. jezdze sobie na lyzwach - super jest! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na żadnej diecie nie jestem, ale od 2 tygodni codziennie rano cwiczenia na siłowni uskuteczniam, które muszę powiedzieć dodają mi energii na cały dzień :)

Mam nadzieję do lata parokilową jesienno-zimową nadwyżkę stracić :)

 

A jak z jojem po dukanie?

 

Margoth - witaj w klubie odchudzaczy :) Jakie cele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć, jeśli nadwaga nie jest wynikiem choroby, zasada jest prosta - ujemny bilans energetyczny. Czyli dostarczać mniej kalorii i stosować większy wysiłek. Ale organizm jest cwany, i na zmniejszenie ilości kalorii odpowiada oniżeniem poziomu przemiany materii - stąd efekt jojo po zakończeniu diety.

Mnóstwo zależy też od stylu jedzenia. Ja np. jem impulsywnie, reaguję niekontrolowanym jedzeniem np. na stres. Dlatego na pojemniku na chlebek i na lodówce umieściłem kartki z napisem "WODA !!" - rozcieńczone kwasy żołądkowe nie meczą tak bardzo, odsuwając uczucie głodu na dłuższy czas. Poza tym taka kartka to "szlaban" - moment na chwilę zastanowienia się.

Bez problemu jadam do 5, 6 razy dziennie, za to niewielkie porcje. Po jedzeniu, nawet kiedy mnie ssie, czekam - po około 5 minutach przychodzi uczucie sytości. Nie popijam w czasie posiłków - żeby nie pomagać w trawieniu.

Do tego kilka prostych wybiegów: kilkanaście lat temu zrezygnowałem całkowicie z cukru, kilka lat zajęło mi uniezależnienie od solenia potraw. Jajecznica z dwóch jaj wygląda na talerzu bardzo podobnie do tej z 3 jaj.. Kromka chleba zawsze może być cieńsza, a warstwa smarowidła taka ledwo zakrywająca dziurki w chlebie :wink: Obiad od lat jednodaniowy.

Teraz mam taki patent - ogórek przeciąć wzdłuż, i wcinać - to ma znikomą ilość kalorii.

Można wszystko, ino powoli.

Ponury napisał to 7 lat temu .......bardzo podoba mi sie to o jajecznicy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak z jojem po dukanie?

 

Nie ma czegos takiego jak jojo po dukanie - dukan sie nie konczy.

 

Niestety moze nastapic i to ze 100% pewnoscia, jesli ktos tak, jak ja przebrnie najtrudniejsze trzy etapy i potem uzna, ze nie musi wcale sie juz wiecej stosowac do zasad ( i to naprawde prostych i tylko dwoch). Uff, to dokonalam samobiczowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...