Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

Z bieganiem różnie - i rano i wieczorkiem :D , zależy od mojego samopoczucia :wink:

 

też tak masz że najgorsze jest pierwsze 30 min , najbardziej ciężkie i monotonne ?

bo u mnie tak właśnie jest że dopiero po 30-40 minutach mogę biec i biec i ...

 

 

na pocz 15 pierwszych minut - rewelacja :lol:

potem kryzys :-?

a potem - faktycznie tak po kolejnych 15-20 minutach - "drugii oddech" i sie biegnie :)

 

ja mysle ze moze wlasnie wtedy jak jest dolek to ten organizm przestaje spalac weglowodany i zabiera sie niechetnie za tluszcze?:)

no a jak sie rozkreci to lapie sie na powrot forme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jak się wybuduje to już wiem że kupię sobie taką wypasioną bieżnie za parę tysi i będzie super świetnie zaj... :wink:

 

pozdrowionka

Co prawda to nie do mnie post, ale z tą bieżnią to się zastanów, czy warto.

To jest nudne w biegać w domu. Ja strasznie chciałam mieć rower stacjonarny, bo lubię jeździć na rowerze, a nie zawsze mogę, i najpierw służył jako wieszak, a teraz to już nawet nie. Nawet na 10 minut mi się nie chce wskoczyć. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wybuduje to już wiem że kupię sobie taką wypasioną bieżnie za parę tysi i będzie super świetnie zaj... :wink:

 

pozdrowionka

Co prawda to nie do mnie post, ale z tą bieżnią to się zastanów, czy warto.

To jest nudne w biegać w domu. Ja strasznie chciałam mieć rower stacjonarny, bo lubię jeździć na rowerze, a nie zawsze mogę, i najpierw służył jako wieszak, a teraz to już nawet nie. Nawet na 10 minut mi się nie chce wskoczyć. :oops:

 

ja też sobie mówiłam, że jak już wybuduję to kupię sobie rowerek stacjonarny. Dom stoi, mieszkam od 10 miesięcy a rowerka nie ma i nawet coraz rzadziej o nim myślę.

I obiecywałam sobie wizyty na basenie, ale jakość czasu znaleźć nie mogę.

Cinko z tymi moimi postanowieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wybuduje to już wiem że kupię sobie taką wypasioną bieżnie za parę tysi i będzie super świetnie zaj... :wink:

 

pozdrowionka

Co prawda to nie do mnie post, ale z tą bieżnią to się zastanów, czy warto.

To jest nudne w biegać w domu. Ja strasznie chciałam mieć rower stacjonarny, bo lubię jeździć na rowerze, a nie zawsze mogę, i najpierw służył jako wieszak, a teraz to już nawet nie. Nawet na 10 minut mi się nie chce wskoczyć. :oops:

 

ja też sobie mówiłam, że jak już wybuduję to kupię sobie rowerek stacjonarny. Dom stoi, mieszkam od 10 miesięcy a rowerka nie ma i nawet coraz rzadziej o nim myślę.

I obiecywałam sobie wizyty na basenie, ale jakość czasu znaleźć nie mogę.

Cinko z tymi moimi postanowieniami.

 

 

Aneta i kofi :lol:

chyyba juz to gdzies pisalam :wink:

mam rowerek stacjonarny - jest swietny do.... wieszania na nim torebek :wink: :lol:

i do tego glownie mi sluzy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka, toć ja dopiero pytam o radę. Poza tym już zrezygnowałam :lol: czwarty dzień bez słodyczy, chcleba, makaronu....jest nieźle... :wink: mieszczę się w górnej granicy BIM, ale chciałabym dojść do swojej wagi sprzed ciąży, bo po prostu źle się czuję z ta wagą, którą mam (68 przy wzroście 164cm). A ćwiczenia...no coż... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam zmianę zasad odżywiania i zastosowanie metody dr M.Montignac. Na początku wydaje się bardzo skomplikowana, ale szybko można opanować co z czym jemy. Polecam stronę

http://montignac.miniportal.pl/

oraz forum

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11143

Spadek wagi 100 % przy przestrzeganiu zasad, nie ma głodówki, nie ma efektu jojo. Wypróbowłam na sobie, chociaż nie miałam nadwagi (BMI w granicach normy) schudłam bez problemu kilka kg. i mieszczę się w starych spodniach :D

Na aerobik chodzę 2 x tydz. ale gdyby nie dieta nie byłoby efektu. Cwiczenia są dla poprawy samopoczucia i ogólnie lepszej kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka , a co to za nowe ładne zdjątko pod Twoim nickiem??? :D

 

a wogole to też się trochę boję że kupię kiedyś tę bieżnie i będzie tylko mebelkiem

 

 

hmmm a takie tam

kiedys... slynelam ze zmiany avatarow

ostatnio zapomnialam wiec trzeba pozmieniac nie? :wink:

 

ps. mam pomysl! na biezni mozna np. buty stawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Kochani, proszę pomóżcie!!!!

Właśnie dostałam zaproszenie na sobotnią imprezę.

Urodziny koleżanki, takie na elegancko, w sukienkach i brokatach :lol:

Muszę schudnąć do soboty 3 kg :-?

muszę, bo inaczej nie wlezę w ulubioną kieckę :-?

poza tym pora zrzucić zimowe sadełko.....wiosna idzie :D

W planach mam codziennie godzinkę basenu, wiadomo dieta 1000kal.

Proszę o porady i sugestie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, proszę pomóżcie!!!!

Właśnie dostałam zaproszenie na sobotnią imprezę.

Urodziny koleżanki, takie na elegancko, w sukienkach i brokatach :lol:

Muszę schudnąć do soboty 3 kg :-?

muszę, bo inaczej nie wlezę w ulubioną kieckę :-?

W planach mam codziennie godzinkę basenu, wiadomo dieta 1000kal.

Proszę o porady i sugestie :wink:

 

Basen bomba, jak dołożysz min. 30 min energicznego marszu (bieżnia lub plener, ale do solidnego spocenia) to jeszcze lepiej.

 

Dużo kapusty (najlepiej surowej lub gotowanej bardzo krótko), zero soli w diecie (ale podrzuć sobie potas i magnez, no i po imprezie zbalansuj niedobory, waga sama pewnie odbije ;D).

 

Kup Liposyne Vichy i dwa razy dziennie wcieraj z masażem (naprawdę szybki efekt). Jak masz algi to też co dzień okład na partie krytyczne. Na koniec spanie w polarze, czapce i po polopirynie.

 

Pij bardzo dużo wody niegazowanej. Ewentualnie jeszcze kefir lub zsiadłe mleko (lub inne przyspieszacze).

 

No i pomyśl sobie o rosnących kosztach budowy - od stresów się chudnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam, że przez 5 dni, to ja się tylko odwodnić zdołam :-?

Ale.......dobre i to :roll:

 

bratki z tą kapustą i polopiryną to serio piszesz :D czy sobie dworujesz ze mnie :lol:

 

Algi mam, kupione w salonie kosm, ale mąż nie znosi zapachu.

Jeszcze dwa dni po takim okładzie, po 4 prysznicach i moczeniu w wannie czuje te algi ode mnie :roll:

 

 

Vichy liposyne też mam w domu (kuopiłam razem z Vichy lipo-strech w promocji :wink: ), ale nie używam regularnie :oops:

nie wiem po co ja kupuję te wszystkie mazidła, skoro brak mi wytrwałości w smarowaniu. Od dzisiaj wcieram i masuję :lol:

 

Wodę piję, łykam CLA, piję zieloną herbatę. Postaram się nie solić, ale będzie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam, że przez 5 dni, to ja się tylko odwodnić zdołam :-?

Ale.......dobre i to :roll:

 

bratki z tą kapustą i polopiryną to serio piszesz :D czy sobie dworujesz ze mnie :lol:

 

Algi mam, kupione w salonie kosm, ale mąż nie znosi zapachu.

Jeszcze dwa dni po takim okładzie, po 4 prysznicach i moczeniu w wannie czuje te algi ode mnie :roll:

 

 

Vichy liposyne też mam w domu (kuopiłam razem z Vichy lipo-strech w promocji :wink: ), ale nie używam regularnie :oops:

nie wiem po co ja kupuję te wszystkie mazidła, skoro brak mi wytrwałości w smarowaniu. Od dzisiaj wcieram i masuję :lol:

 

Wodę piję, łykam CLA, piję zieloną herbatę. Postaram się nie solić, ale będzie trudno.

 

Nie dworuję :) Kapusta pomaga się odwodnić (zupka kapuściana ! zdążysz na wybory :wink: ), a polopiryna też (poty jak w saunie). Tylko w sumie możesz być osłabiona, więc ostrożnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...