Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

 

A tak jeszcze dodam, ze nigdy nie byłam super szczupła, ale mam taką (jak to się mówi) kobiecą sylwetkę i bardzo dobrze się z tym czuję :D :wink:

 

To ciekawe :D - "kobieca sylwetka" zawsze kojarzyła mi się z posiadaniem wcięcia w talii 8) czego na zdjęciu nijak dopatrzeć sie nie mogę 8)

 

Lepiej się przyjrzyj to zobaczysz piękne kształty arcobaleno :) A swoją drogą chciałabym zobaczyć Twoją sylwetkę może u Ciebie nie będzie trzeba szukać? :roll:

 

a może lustrzycy się dopatrzymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hmmm...mialem napisac ze jest grubo ciosana?! :o :lol:

Ja do acrobaleno nic nie mam - pokazuje sie publicznie - to uwazam że mam prawo skomentować 8)

 

Masz jak najbardziej 8)

Mnie to akurat wcale nie rusza bo dobrze się sama z sobą czuję :D

P.S. taką opinię słyszę akurat pierwszy raz, no ale - każdy ma prawo do własnego komentarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - a mój rekord wagowy to 85 kg :lol: Przy wzroście 160 :lol:

Niezły balonik ze mnie był w ciąży :lol:

 

No ale teraz już wróciłam do swojej wcześniejszej wagi, ale jeszcze mniej by się chciało, bo lato idzie i te sprawy :wink:

 

Ogólnie od jakiegoś czasu pilnuję się z jedzeniem, czyli prawie zero słodyczy ( w weekendy sobie czasem pozwalam), ogólnie mniejsze porcje i ostatni posiłek 18-19. A od dziś zaczynam się więcej ruszać :wink:

 

A tak jeszcze dodam, ze nigdy nie byłam super szczupła, ale mam taką (jak to się mówi) kobiecą sylwetkę i bardzo dobrze się z tym czuję :D :wink:

 

 

A tak z ciekawosci ... ile teraz wazysz ? :D Pytam bo mamy podobny wzrost

( u mnie az 162 ) :D :wink:

 

Teraz ważę 57 kg ale mam zamiar trochę zrzucić - nie za dużo, ale tak z 2-3 kg

A Ty?? :wink:

 

No prosze wagi tez podobne :D U mnie 58-59 kg :evil: Zle sie czuje z ta waga, chociaz moj maz nie narzeka :D Najlepiej czulam się w wadze 50 kg ale to jest nieosiagalne :cry: Mysle ze 54-55 byloby ok :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bączki w kształcie malutkich yachcików...

 

lepszy niz mega bąk wielkości więźby dachowej :lol:

 

Wyjaśniam: agnieszkakuśka ma do mnie osobistą niechęć bo śmiałem się zapytać kiedyś czy jest pracownica firmy produkującej więżbe prefabrykwaną którą namolnie zachwalała (zakładając wątki nie tylko na tym forum ):)

jej oburzenie było tak ogromne że faktycznie nabrałem podejrzeń - co spowodowało że zaczeła mmnie chyba wręcz nienawidzić :lol:

Trudno :)

 

Co oczywiście nie ma zwiążku z tematem tej dyskusji :)

 

 

acrobaleno:

Mnie to akurat wcale nie rusza bo dobrze się sama z sobą czuję

 

I dobrze - mnie też nie rusza twoje złe/ dobre samopocucie :) i nie było nic napisane w celu obrażenia czy czegoś.

śmiałem się tylko z okreslenia "kobieca sylwetka" - dla mnie taka sylwetka ma kształt klepsydry :) a nie prostokata...

 

I w tym momencie chwilowo znikam - tym bardziej ze ja odchudzac się nie muszę :lol: Mam super zgrabną sylwetke 8) :roll: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yachciku, nie mam do Ciebie pretensji o wątek o więźbie. Pisałam i polecałam, bo dobrze zrobili u mne więźbę i tyle.

Wkurzaja mnie Twoje głupie teksty i już.

A jesli chodzi o pisania na innym forum o tej firmie...hmmm...może podasz mi gdzie, bo szczerze mówiąc nie znam innego forum budowlanego poza muratorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież to zwyklły troll.

Dobrze zna forum, pewnie nie raz dostał po uszach, to przywdział nową koszulinę i się produkuje :roll:

Zacznijcie go ignorować to se pójdzie :wink:

 

Świete słowa :D Jak zaczniemy go ignorować, nie bedziemy reagowac na durne zaczepki to jego "sens" istnienia nie bedzie mial racji bytu i sobie znajdzie inne forum do atakowania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...