Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kokietki ! :lol: :lol: :lol:

 

A ja uprzejmie donoszę, że mój organizm załapał, że idzie wiosna, że tak wogóle to chodzę na treningi i teraz, nawet jak mam kilkudniową przerwę, to chudnie. :D Spalam nawet kiedy śpię. :D Wygląda na to, że wkrótce wrócę całkiem do normy.

 

Dziewczyny - nie poddawać się! Nie dietki, a ruch najważniejszy! I jak samopoczucie skacze do góry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladałam program "Trini i Susanah" rozbierają i tam Trini powiedziała: "Susanah ma duży biust, więc go pokazuje, ja nie mam się czym pochwalić..."

Więc jak macie duże, to pokazujcie :lol:

I w ogóle one ostatnio mówią takie rzeczy o sobie: mam szerokie uda, więc je maskuję (i pokazuje - rzeczywiście masywne, a ona szczupła - to akurat Trini).

Trochę to leczy z kompleksów.

Moje dziecko jak trochę pooglądało to powiedziało: "Mamo jesteś tak seksowna w swej kobiecości, że mogłabyś chodzić rozebrana cały dzień" (Daniel, lat 6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że to mężczyźni mogliby o cyckach godzinami :lol:

 

Ja bym oddała chętnie jeden numer z mojego biustu, ale mąż by mnie zabił chyba 8)

Widzę, że nie jest jedyny :wink:

 

bratki zaczęłam na siłkę chodzić i jestem niezmiernie szczęśliwa!!!!!

2 razy w tyg na siłownię, 2 razy na basen 8)

będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anisia, masaże, masaże...codzienne masaże cieplutkich, wprawionych rączek... :wink:

 

Aga, może znasz jeszcze sposób, żeby biust zmalał :roll:

 

są jakieś antymasaże??? :lol:

 

(zaznaczam, że u mnie odchudzanie nie działa nań :-? )

 

to ja sie tak nie bawie :cry: , jak zaczynam się odchudzać, to pierwsze "co mi leci" to cycki :cry:, a jak tyje to oczywiście to ostatnia rzecz jaka " przybiera".

Same nieszcześcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobalenochętnie, oddam...nawet dziś....80F...to już przegięcie!!!

Majcia ja liczę na ruch na budowie. Nie mam czasu, żeby chodzić gdzieś na siłownię.

 

Tak ja tez licze na budowe...... juz dzis zaraz po pracy jade "pomarudzic" panom wykonawcom :D takze do domku zjade wieczorkiem :D

Ach jak pieknie sloneczko swieci az mi sie pracowac nie chce :roll: :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w takie cuda to nie uwierzę. :-? Mogliby przynajmniej dla picu wsadzić to cudo do dwóch pudełeczek, to może ktoś by sie nabrał. To pudełeczko dla odchudzających się, a to dla tych co chcą przytyć, taka sztuczka 8)

Poza tym ja nie za bardzo miałabym skąd sobie przekładać ten tłuszczyk.

 

chcesz nas dobić? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...