Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z tym chromem, to potwierdzam. Biore od tygodnia. Słodyczy 0. Chociaz może to trochę i autosugestia. Przed rokiem, jak sobie ten chrom kupiłam to mi się słodkiego odechciało samo i wcale go nie brałam.

No a potem zaczęłam jeśc słodkie, ale to juz jesień przyszła, trzeba się było uszczęśliwiać.

Tera przyszła dopiero na niego pora. Na mnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore od miesiaca bio cla z zielona herbata :D i powiem tak : cera mi sie bardzo poprawila no i jakby ciutke sie uda zmniejszyly :roll: wg. producenta powinnam tez miec mniejszy apetyt ... no ale na mnie to niestety nie dziala i apetyt jest i to spory :evil: :cry: Aha staram sie tez cwiczyc 3 razy w tygodniu :D ale roznie mi to wychodzi :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore od miesiaca bio cla z zielona herbata :D i powiem tak : cera mi sie bardzo poprawila no i jakby ciutke sie uda zmniejszyly :roll: wg. producenta powinnam tez miec mniejszy apetyt ... no ale na mnie to niestety nie dziala i apetyt jest i to spory :evil: :cry: Aha staram sie tez cwiczyc 3 razy w tygodniu :D ale roznie mi to wychodzi :oops:

 

tez biorę, od kilku dni, efekt narazie jeszcze marny, ale jak się odchudzałam 2 lata temu to brałam i faktycznie apatyt miałam mniejszy ( albo znowu autosugestia 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej bajki :D .... myslalyscie kiedys zeby sobie cos poprawic poprzez operacje plastyczne ??? Ja chetnie bym biust zrobila .... no ale sie boje no i kasa :cry:

 

ja to bym sobie troche odessała.....

 

a cycki tez, bo mi troche wisiec zaczynają :-? , ale mąż mówi, że te robione sa niemiłe w dotyku ( bo on już niejednych dotykał :-? ), więc generalnie sa tylko dla oka, chociaz Mandaryna twierdziła, że poprawiają bardzo samopoczucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zjadłam obiad i teraz do słodyczy mnie pchaaaaa....chyba pójdę sobie zapalić - moze mi minie :wink:

 

Co do bio cla - kiedyś brałam kilka miesięcy i efekty (przy dodatkowych ćwiczeniach) są niekwestionowane, jednak po odstawieniu łatwo o efekt jojo. Brałam też L-karnitynę Olipmu - to samo. Ja teraz postaram się trochę odchudzić bez dopalaczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój dziewczyny! Wrzućcie w wyszukiwarkę o operacjach plastycznych - wiele klinik pokazuje nawet filmiki z poszczególnych zabiegów, a jeszcze więcej ma fotki z "przed" i "po". I chociaż to materiał reklamowy to nieraz to "po" wygląda gorzej niż przed.

 

Trzeba naprawdę mieć poważny problem, żeby to miało sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój dziewczyny! Wrzućcie w wyszukiwarkę o operacjach plastycznych - wiele klinik pokazuje nawet filmiki z poszczególnych zabiegów, a jeszcze więcej ma fotki z "przed" i "po". I chociaż to materiał reklamowy to nieraz to "po" wygląda gorzej niż przed.

 

Trzeba naprawdę mieć poważny problem, żeby to miało sens.

 

ale pomarzyć se mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja to sobie nie wyobrażam, że obiadku nie mozna poprawic czymś słodkim. A kawa bez ciasteczka albo czekoladki po prostu nie smakuje. Nie miejcie wyrzutów, bo przez to wam idzie w biodra. :wink:

Oj, przestań demoralizować :wink:

Towarzystwo się wzajemnie wspiera, a Ty tu z takim tekstem....

Oj, jak popłynę będziesz mnie miała na sumieniu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...