Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, a próbowałyście kiedys diety South Beach?

Ja tak, jakis miesiac przed ciaza, schudlam wtedy cztery kilo ( ktorych to nie moglam zgubic od paru lat) i co najlepsze po ciazy wrocilam do wagi bez tych 4 zgubionych wczesniej :)

Teraz sie znowu przymierzam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta ogolnie mowiac, wykluczajaca weglowodany proste, ktore to odpowiadaja za wahania poziomu cukru we krwi i napady apetytu.

Podzielona jest na trzy etapy, przy czym etap trzeci wlasciwie trwac powinien dozywotnio, czyli laczy sie ze zmiana nawykow zywieniowych.

Nie liczy sie kalorii, je sie wlasciwie, ile sie chce, trzeba tylko wiedziec, co jesc. W gruncie rzeczy jest to bardzo prosta do stosowania i bardzo smaczna dieta. Ja ja wybralam, bo nie lubie takich diet, gdzie trzeba sie scisle trzymac jakichs tam wytycznych typu: na sniadanie 125 g czegos tam, a na obiad 54 g czegos innego.

Wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej, więcej, więcej :D

 

Ja bliżej lata chcę sobie zafundować jakąś typową dietkę.

Otej też już coś tam słyszałam ale mało dokładnie.

Na razie się trzymam bez kolacji, podjadania między posiłkami i słodyczy w tygodniu.(na weekend owszem). Jem wszystko na co mam ochotę - normalne obiady i śniadania - tylko mniej. A i pijam sobie do śniadania herbatkę slim figura. Powinno się przy typowej kuracji pić 3 dziennie, ale ja piję jedną czasem dwie i myślę sobie,z e to i tak zdrowiej niż zwykła herbata.

No i ćwiczę :D Zaczęłam jeździć z teściową na vacuwel - to bieżnia pod cisnieniem - spacery półgodzinne. Jak na razie chodzę na to codziennie (oprócz weekendów) - dzisiaj będzie mój 8-spacer. Efekty już widać po ubraniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno, a ile kosztuje taki spacerek?

Tam gdzie chodzę karnet 10 wejść + jedno gratis kosztuje 120 zł

Do tego akurat jest promocja i po każdym spacerku mamy gratis ćwiczenia na czymś co się nazywa vibraline i pół godziny suchej sauny. W sumie siedzimy tam dwie godziny jak nic - trochę to zajmujace :roll: No ale czego się nie robi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiecej :)

Pierwszy etap ( najtrudniejszy) trwa dwa tygodnie. W tym czasie wolno jesc do woli: chude mieso, jaja, ryby, twarozek taki jak wiejski, ale light, ser zolty tylko z tego co pamietam Krowka Smieszka (bo light), i warzywa ( oprocz ziemniakow, marchewki, kukurydzy i burakow). Absolutnie nie wolno nabialu, owocow, pieczywa ani slodyczy. Chodzi o to, zeby wyeliminowac calkowicie cukier na dwa tygodnie, zeby produkcja insuliny wrocila do normy. Jest to bardzo trudny etap, bo po paru dniach bez cukru strasznie jest sie ospalym i bez energii, ale warto przeczekac, bo chudnie sie najintensywniej ( nawet 4-5 kg), znika brzuszek i znika, co dla mnie bylo fenomenalne, ochota na slodycze ( wczesniej tabliczka czekolady na raz nie byla dla mnie niczym dziwnym, po tych dwoch tygodniach jedna malutka kosteczka zapewniala slodycz na dwa dni!:D) Po tym etapie okazuje sie zreszta, ze wiele rzeczy, ktorych nie podejrzewalam zawiera cukier i jest niesamowicie slodkie - np. bulki i chleb pszenne-sam cukier :lol:

Wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daję... :wink: /pierwsza zwrotka/

 

A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,

wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,

ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,

we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.

 

K.I.Gałczyński "Prośba o wyspy szczęśliwe"

 

-zawsze na wiosnę do mnie wraca... :oops:

 

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...