Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lalala ! Jakie piekne niebo dziś ! :D Pewnie nie za ciepło, ale przynajmniej nie pada i nie chmurzy się ! :D

I z taka pogodą mam od razu większą chęć na odchudzanie :lol:

Juz zrobiłam porcję brzuszków, ale coś mi się wydął ten brzuch bo @ się zbliża... i stąd też może ta zwiększona chęć na słodycze.. :wink:

No, no trzeba się trzymać bo to ciepełko się robi, niedługo nóżki będziemy odsłaniać więc lepiej się postarać, żeby jako-tako wyglądały :wink:

 

Na śniadanie nie ma pomysłu - mam do zjezenia w lodówce twarożek 0% i najchętniej oczywiście zjadłabym go ze śmietaną i cukrem...ale pozostaje mi szczypiorek i rzodkiewka chyba, ze w wersji słodkiej ze słodzikiem :roll:

 

A dziś waga wskazuje 56,5..ciągle to pól i pół - nie mogłoby byc bez??

Ale spodenki dresowe jakoś tak wiszą dziwnie... :wink: eee...rozciagnęły się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga wskazuje 56,5

 

No, tak! Tyle to ważyłam w podstawówce. Parę lat temu jak mi było ciężko w życiu, dużo pracowałam, ćwiczyłam jogę i mało jadłam zeszłam do 59 kg. Potem wyszłam za mąż i zaczęłam powoli wrzucać kilogramy.

 

Dodam, że mąż potrafi świetnie gotować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno u Ciebie nie chmurzy się :o

u nas deszczyk i pochmurno, ale i tak mam super nastrój :wink:

jakoś ruch tak pozytywnie wpływa na człowieka :D

 

 

ms. jeśli chodzi o wagę , to jakoś tak mam, że ostateczna granica do której tyję to 60 kg (zawsze zimą).

Tzn więcej bym szybko utyła jak najbardziej, ale przy 60 włacza mi się taka specjalna kontrolka i biorę się za siebie :wink:

Nie zawsze od razu, czasem i z miesiąc pochodzę z taką wagą, ale więcej nie utyje choćby nie wiem co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałam o 4.30, wypiłam dwie szklanki wody mineralnej, w pracy kawę (nescafe 3w1 :oops: ), herbatkę na odchudzanie i teraz jem śniadanko: sałatka z sałaty, pomidora, rzodkiewki i sera feta light. Z bazylią, czosnkiem i octem jabłkowym.

 

Aga jestem coraz bardziej z Ciebie dumna, brawooo! :)

 

 

Ola ! Przeglądam sobie gęby z nudów i na Twoją trafiłam !! No wiesz..ja też tam nie widze z czego Ty sie odchudzasz

 

Bo widziałaś tylko górę mojej osoby, tu o dół chodzi! Tak, tak uwierz mi! :roll:

 

a ja widziałam Olę "live" i też nie wiem co chce zrzucić Toć to laska jak nie wiem

 

Sąsiadka Ty przestań się zastanawiać nad moim zrzucaniem, bo ja to doskonale wiem z czym trza zrobić porządek, w sensie boczki i brzuszek. No i widziałaś mnie w zimowej kurtce to miałaś słaby ogląd sytuacji :wink:

 

 

Pozdrawiam wszystkie odchudzajace się, szkoda tylko, że pogoda nie chce współpracować :x Już myślałam, że dzisiaj będzie ładny dzionek, ale jednak nie będzie - zaczynam padać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ! mi do chudości duużo brakuje :roll: :wink:

W zasadzie powinnam się mocno udzielać w tym wątku, ale tego nie robię. Wiecie dlaczego ? Bo szlak mnie trafia jak takie osoby jak arcobaleno mówią o konieczności odchudzania. Aż się boję myśleć co takie dziewczyny myślą o takich jak ja... Przepraszam za szczerość, ale wkurza mnie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joshi, ja mam do zrzucenia ok. 10 kg. Ważę w tej chwili 66 kg i nie wstydzę się tego i nie rusza mnie, że ktoś może pomysleć "ale gruba, ta ma do zrzucenia". Jesteśmy po to, żeby się wspierać i dodawać otuchy. Każda ma wagę, w której czuje się dobrze i do której chce dojść. Ja marzę o jakiś 55-56 kg, ale nie wiem czy to realne. Tyle ważyłam przed ciążą i chciałabym do tej wagi wrócić. Nie jesteśmy od tego, żeby kogoś krytykować. Jeśli chcesz zacząć dietę i chcesz się z nami podzielić swoimi uwagami, radościami i chwilamiu słabości to po to tu jesteśmy :lol:

Poza tym może masz jakies fajne dietetyczne przepisy i podzielisz się nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ! mi do chudości duużo brakuje :roll: :wink:

W zasadzie powinnam się mocno udzielać w tym wątku, ale tego nie robię. Wiecie dlaczego ? Bo szlak mnie trafia jak takie osoby jak arcobaleno mówią o konieczności odchudzania. Aż się boję myśleć co takie dziewczyny myślą o takich jak ja... Przepraszam za szczerość, ale wkurza mnie to...

JoShi - po co patrzec na innych - ja patrzę tylko na siebie i wiem w jakiej sylwetce się dobrze czuję a w jakiej już nie :roll: W ciąży przytyłam prawie 30 kg i czułam się bardzo źle a teraz robię wszystko,żeby wrócić do swojej figury.

Jak byłam gruba to wszystkie chudsze ode mnie wydawały mi się szczypiorkami a wraz z utratą kilogramów inaczej to już widzę :wink:

Ja chce schudnąć to się odchudzam - Ty jak nie chcesz to przecież nie mus - najważniejsze, żeby dobrze czuc się sama ze sobą.

No..i nie nerwujsja mi sie tu na mnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ! mi do chudości duużo brakuje :roll: :wink:

W zasadzie powinnam się mocno udzielać w tym wątku, ale tego nie robię. Wiecie dlaczego ? Bo szlak mnie trafia jak takie osoby jak arcobaleno mówią o konieczności odchudzania. Aż się boję myśleć co takie dziewczyny myślą o takich jak ja... Przepraszam za szczerość, ale wkurza mnie to...

 

JoShi my tu różne som :D

I chudsze i grubsze, średnie, niskie i wysokie :wink:

Łączy nas to, że chcemy schudnąć, nieważne 2, 5 czy 15 kilo.

Jeśli źle się czujesz ze swoją sylwetką, to przyłącz się do nas :roll:

Jeśli jest zupełnie odwrotnie, to super :wink:

Właśnie o to w życiu chodzi, aby być w zgodzie z samym sobą 8)

 

No to jak będzie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...