Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

No to się pochwalę. Wróciłam z treningu, a po prysznicu sięgnęłam po Guam. :D Siedzę i chudnę :wink: Nie wiem jak można nie lubić tego zapachu, mnie się kojarzy z wakacjami nad morzem, albo z dobrym SPA. Bardziej mnie wkurza ograniczenie ruchowe. ALe chyba sobie zrobię przerwę na film. No to wszystkiego najszczuplejszego koleżankom.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to się pochwalę. Wróciłam z treningu, a po prysznicu sięgnęłam po Guam. :D Siedzę i chudnę :wink: Nie wiem jak można nie lubić tego zapachu, mnie się kojarzy z wakacjami nad morzem, albo z dobrym SPA. Bardziej mnie wkurza ograniczenie ruchowe. ALe chyba sobie zrobię przerwę na film. No to wszystkiego najszczuplejszego koleżankom.

:D

 

ja też się zawijam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinkę temu wróciłam z callanetics :D

Całkiem przyjemne wygibasy 8)

 

Dziś to już na prawdę po ciuchach widać różnicę :wink:

Robiłam na kolację dziatwie bułki z masełkiem i dżemem, do tego kakao 8) 8) 8)

Ten zapach cudny.............prawie mnie skręca!!!!!

gdybym nie widziała efektów, to bym się złamała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj miałam tak ochotę na słodkie, ze teściowa chcąc się zapewne odwdzieczyc za moje codzienne przygotowywanie dietetycznych obiadków dla nas obu (odchudza się ze mną - ale ona to ma duużo wiecej do zrzucenia) zrobiła na kolację słodkie omlety :D Na słodziku. Z twarożkiem wiejskim light i cynamonem :D Nie było to moze mistrzostwo kulinarne, ale wyglądały rewelacyjnie a po naszym poście smakowały cudnie :wink:

 

Aaa no i jezszce coś ważnego :D Wczoraj cały dzień waga wskazywała 56,0 - w końcu !! A dziś rano na golaska nawet 55,5 - łaaaaaa !!!! A zaraz potem się zepsuła :roll: :x zamiast cyferek pokazyje jakieś dziwne znaki - mam nadzieję, ze to tylko baterie (niewymieniane od doobrych lat). Tak czy inaczej te wskaźniki mnie tak motywują jak nic innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ważę prawie za każdym razem jak wchodzę do łazienki - jak jestem w ciuchach to zawsze jest pół kg albo kg wiecej - a rano i wieczorem to te najmniejsze wartosći :D

Na mokre włosy też biorę poprawkę :wink:

 

a myślałam, że to tylko ja tak mam :lol:

ale wieczorem nie odważyłabym się :lol: a nuż by więcej było.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć odchudzającym w to niedzielne południe :D

Niedziela, jak to niedziela, wiadomo, rodzinne obiadki, ciasta i kawki........

Dajecie radę? :roll:

 

Dzisiaj na sniadanie zrobiłam sobie jajecznicę z 2 jajek na pomidorach.

I zemdliło mnie. Zdecydowanie mam dość jajek :-?

Mam również dość kapusty, sałaty, pomidirów, ogórków.....

Ratują mnie jeszcze pieczarki, jogurt naturalny, filet drobiowy, i z indyka, ryby...

chłopaki zajadają chałkę z masełkiem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka - ja jestem w o tyle dobrej sytuacji, ze odchudzam się razem z teściową a chłopy na niedzielę wybyli z domu ;)

Ogólnie też mam dość jajek i warzyw :-? ale jak tyle wytrzymałam to dam radę - toż to już półmetek !! :D

 

Wczoraj przeglądałam różne zdjęcia sprzed roku - i jak patrzę tam na siebie to mam większą motywację bo nie chcę już nigdy tak wygladać :roll: :wink:

 

Pokazałabym Wam, ale się wstydzę.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mam takie fajne fotki z okresu po urodzeniu dziecka :D

W życiu ich nie pokażę :lol:

 

arcobaleno, ja też wytrzymam, tylko tak sobie marudzę :wink:

Radość z widocznych efektów przewyższa łakomstwo 8)

 

Z tego co piszesz, to masz bardzo dobre stosunki z teściową i jeszcze mieszkacie pod jednym dachem. To naprawdę rzadko spotykane.

Gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttomasz - warto, warto :D Najgorsze dla mnie były 3 pierwsze dni a teraz już nie jest tak źle - chyba dlatego , że metę już widać i głupio by było się poddać :wink:

Piszą wszędzie, że można stracić przez te 2 tyg pierwszej fazy od 4 do 6 kg - ja chyba tyle aż nie zrzucę ale nie waga najważniejsza ale to, ze gołym okiem widać zmiany :D

 

Mariusz - no to zapraszamy do naszego (niekoniecznie babskiego) klubu 8)

 

Kuleczka - rzeczywiście fajne mam układy z teściową. Swoje za uszami ma jak każdy ale ja już poznałam jej wady i denerwujące przyzwyczajenia , oswoiłam je i jest ok - każdy coś tam ma :wink: A ona nie ma córki tylko dwóch synów, więc mnie traktuje jak córkę własnie - z resztą na długo przed ślubem (chodziłam z Danielem chyba z 7 lat) mówiła do nas "dzieci" i traktowała mnie na równi z synami :wink:

Bo jakbym się z nią nie mogła dogadać to nie zdecydowałabym się na bliźniaka 8) :wink: i pewnoe mieszkałabym teraz w jakimś mieszkanku w mieście :roll:

 

Co do zdjęć - jak byłam taka okrąglutka to nikt mi nie mówił, ze wyglądam źle, czy,z e jestem gruba (oprócz mojej babci :wink: która z resztą wszystkich bez przerwy strofuje :wink: ) tylko, ze wyglądam "zdrowo" i przecież o co mi chodzi - urodziłam dziecko - taka kolej rzeczy :roll: :wink: A ja czułam się jak nie ja i najgorsze, że myślałam, ze tak już będzie. A tu okazuje się, ze wystarczy odrobina (no..moze trochę wiecej) silnej woli i wszystko da się zrobić :D

 

Pokażę Wam parę takich w miarę najładniejszych :wink: żeby nikt mi nie mówił, że się wygłupiam z odchudzaniem. Wtedy miałam jakieś 15-20 kg więcej niż teraz :roll:

 

 

http://img463.imageshack.us/img463/9689/dsc00031ut0.jpg

 

http://img264.imageshack.us/img264/3665/jazma322261juleczk261xe3.jpg

 

http://img120.imageshack.us/img120/2644/bvcxiq3.png

 

 

Większość udało mi się zgubić w kilka miesięcy po porodzie a z tymi ostatnimi pięcioma walczę dopiero teraz - tzn już też się udało 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno nie zartuj sobie! :o Po porodzie to nawet ja mailam., co nieco kobiecego... widzialam Twoja fotke od .., pare dni temu i odchudzac sie nie musisz. :D To mowie ja - chudziara - w koncu - znam sie na tym, nie? :wink:

kulka Ty tez nie, sie nie odchudzaj! :D

Bo moje kochane jak sie chudnie to nie leci tylko tam gdzie sie chce...Leci tez tam gdzie sie nie chce tracic... :lol: No i co z tego, ze potem ma sie nogi szczuple jak i cycki tez zmalaly . 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno piękne zdjęcia :D !

 

GRATULUJĘ WAGI!!!

NO I RZEDE WSZYSTKIM WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO CELU :wink: :D .

 

Ja po pierwszej ciąży bardzo szybko zgubiłam wszystkie "nadprogramowe" kilogramy, a nawet ciutkę więcej.. przez co wyglądałam jak anorektyczka.

Ważyłam 57 przy wzroście 172...ale po drugiej ciąży już tak gładko nie poszło...cały czas przeszkadza mi te 6 kg...

I ciągle mam nadzieję, że się ich pozbędę :roll: :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno ładnemu we wszystkim ładnie, nawet w dodatkowych kilogramach :D

Jednak wolę Ciebie w tej szczuplejszej wersji :wink:

 

M@riusz_Radom pierwsza faza, to jeszcze nie jest tak źle

 

Czy o te fazy Ci chodziło :oops: :oops: :oops:

Trzy fazy otyłości męskiej:

a) nie widać, jak wisi;

b) nie widać, jak stoi;

c) nie widać kto ciągnie.

:lol: :lol: :lol:

 

Zeljka a niech by mi ubyło z przodu, ale z doświadczenia wiem, że mało to realne :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...