Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, ja chodziłam bardzo długo na siłownię, potem miałam sporą przerwę, a teraz zaczęłam znów ćwiczyć, ale tym razem fitness.

Chodzę 3 razy w tyg na pilates, callanetics i step 8)

Do tego jeszcze przynajmniej 1,2 razy basen :wink:

Moim zdaniem efekty szybciej widać niż po siłowni, szczególnie jeśli chodzi o utratę kg.

Podobno jak ktoś już kiedyś reguralnie ćwiczył, to szybciej wraca się do formy i być może to dlatego............hm

Nie mniej jednak bardzo polecam tą formę ćwiczeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja chodziłam bardzo długo na siłownię, potem miałam sporą przerwę, a teraz zaczęłam znów ćwiczyć, ale tym razem fitness.

Chodzę 3 razy w tyg na pilates, callanetics i step 8)

Do tego jeszcze przynajmniej 1,2 razy basen :wink:

Moim zdaniem efekty szybciej widać niż po siłowni, szczególnie jeśli chodzi o utratę kg.

Podobno jak ktoś już kiedyś reguralnie ćwiczył, to szybciej wraca się do formy i być może to dlatego............hm

Nie mniej jednak bardzo polecam tą formę ćwiczeń :D

 

Ja mam callanetisc na kasecie (ale jakoś ciężko włożyć ją do video hihi), step to dla mnie koszmar, nie znoszę aerobiku itp. Chodzę na razie tylko na basen, a siłownię biorę pod uwagę ze względu na bieżnię :)

Na razie waga pokazuje kolejny kilogram mniej, więc nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bieżnia to nie siłownia :wink:

Mnie chodziło o takie typowe ćwiczenia na przyrządach.

kropeczka27, ja też mam w domu pełno kaset z ćwiczeniami, ale korzystałam z nich może parę razy.

Ćwicząc w grupie ma o się o wiele większą motywację i ochotę do wygibasów :D

 

Tak, tak wiem, grupa mobilizuje. Ale typowe damskie ćwiczenia typu aerobiki mnie nie interesują jakoś...

A jak zacznę ćwiczyć na wszystkich przyrządach w siłowni, to będę ważyć chyba więcej, bo ponoć mięsnie ważą więcej niż tłuszcz :roll:

A skoro bieżnia, to nie siłownia to luzik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam spodnie na silownie - teraz juz mnie nic nie powstrzyma oprocz mnie samej

 

Podziwiam ! :) Mogłaś zabrać mnie ze sobą na te zakupy, może też w końcu bym kupiła :wink:

Jakoś nie mogę sie zmobilizować z tą siłownią :)

 

mati do której konkretnie sie wybierasz?

 

spodnie kupilam przez internet

a silownia to sylwetka fitness

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam spodnie na silownie - teraz juz mnie nic nie powstrzyma oprocz mnie samej

 

Podziwiam ! :) Mogłaś zabrać mnie ze sobą na te zakupy, może też w końcu bym kupiła :wink:

Jakoś nie mogę sie zmobilizować z tą siłownią :)

 

mati do której konkretnie sie wybierasz?

 

spodnie kupilam przez internet

a silownia to sylwetka fitness

 

Właśnie też myślalam o tej siłowni, więc może kiedyś sie tam spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam spodnie na silownie - teraz juz mnie nic nie powstrzyma oprocz mnie samej

 

Podziwiam ! :) Mogłaś zabrać mnie ze sobą na te zakupy, może też w końcu bym kupiła :wink:

Jakoś nie mogę sie zmobilizować z tą siłownią :)

 

mati do której konkretnie sie wybierasz?

 

spodnie kupilam przez internet

a silownia to sylwetka fitness

 

Właśnie też myślalam o tej siłowni, więc może kiedyś sie tam spotkamy :)

 

bardzo chetnie

wracajac do klubu - to maja rewelacyjny sprzet, obsluge fachowa i dla kazdego cos dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zacznę ćwiczyć na wszystkich przyrządach w siłowni, to będę ważyć chyba więcej, bo ponoć mięsnie ważą więcej niż tłuszcz :roll:

:lol:

 

No tak, ale nam chyba nie chodzi tylko o to, żeby mniej ważyć, ale ładnie wyglądać, mieć proporcjonalne, jędrne ciało.

Fakt, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, ale zajmują mniej miejsca, są bardziej zwarte, czynią ciało apetycznym, sprawniejszym, zdrowszym (oczywiście bez przesady z tymi mięśniami, szczegolnie u kobiet :wink: )

Dodatkowo powodują, żę zwiększa się zapotrzebowanie energetyczne organizmu, a przez to mozna więcej zjeść, bo szybciej spalamy kalorie.

Kiedy reguralnie ćwiczyłam, ważyłam 58, 59 kg (przy wzroscie 168kg), ale wyglądałam naprawdę szczupło i czułam się świetnie.

Jeszcze parę miesięcy i mam nadzieję wrócę do formy. Ba....już jest dużo lepiej :D

 

mayland, fakt, anoreksja to straszna choroba, bardzo trudna do wyleczenia. Wolałabym już być okrągłym pączusiem, niż mieć problem jadłowstrętu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np mobilizuje pogoda jest coraz cieplej,

 

a mnie mobilizuje ...do piwka i do ..lodów... :evil:

Mam to samo - w niedzielę w ogródku grilowe szaleństwo - pyszne mięsko, młode zapiekane ziemniaczki, sałatka z fetą i piwko. Wczoraj pizza i lody :oops: :oops: :oops: . Dopiero dzisiaj sie opamiętałam. Dziewczyny ratujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...