Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mnie np mobilizuje pogoda jest coraz cieplej,

 

a mnie mobilizuje ...do piwka i do ..lodów... :evil:

Mam to samo - w niedzielę w ogródku grilowe szaleństwo - pyszne mięsko, młode zapiekane ziemniaczki, sałatka z fetą i piwko. Wczoraj pizza i lody :oops: :oops: :oops: . Dopiero dzisiaj sie opamiętałam. Dziewczyny ratujcie!

 

od poniedziałku.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam to samo - w niedzielę w ogródku grilowe szaleństwo - pyszne mięsko, młode zapiekane ziemniaczki, sałatka z fetą i piwko. Wczoraj pizza i lody :oops: :oops: :oops: . Dopiero dzisiaj sie opamiętałam. Dziewczyny ratujcie!

 

Pocieszę Cię... Ja od 2 godzin myslę o czipsach :roll: Niestety nie mam żadnych w domu :(

A jutro rano idę z pracy na badania okresowe, tam sprawdzają wagę, więc pewnie będę mieć zepsutą resztę dnia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli komus jest tak dobrze, zycie ma byc przyjemnoscia, a nie ciaglym sprawdzaniem wagi

 

Masz rację Mati. To odnosi się nie tylko do wagi ale i do innych dziedzin naszego życia. Czasem jednak tak trudno nam być ponad wszystko, zapomnieć o problemach i troskach. Wtedy sprawy wagi wydają się być takie maluśkie, malusieńkie... :roll: Zadowolenie z życia i czerpanie z niego przyjemności to bardzo trudna rzecz w obecnych czasach a przecież tak bardzo ważna...

Czasem mam wrażenie, że powali mnie nie jakaś wielka tragedia życiowa a zwykłe codzienne troski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się załatwiłam - jestem chora gorączka 39 stopni - ogolnie czuje sie jakbym miala spotkanie trzeciego stopnia z ciezarowka :(

 

Wspólczuje! Trzymaj sie dzielnie i wracaj szybko do zdrowia.

 

Ja też nieciekawie się czuję, biorę antybiotyk i zastrzyki w tyłeczek :(

Pogoda jest koszmarna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żoneczka wczoraj upiekła białą kiełbaskę.

PYCHA!!!!!

Dawno nie jadłem.

Do tego musztarda ,piwka dwa czy trzy.

Gęsta zupka z zielonego groszku z grzankami podsmażanymi z kawałeczkami boczku.

 

A dzisiaj na halę i pocimy się.

Jutro też.

I pojutrze.

I w poniedziałek.

I to jest moja recepta .

Cztery razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie w ramach diety zjadłam z biurowymi kolegami...kebaba :oops: :oops: :oops:

dobry był... :wink:

Agnieszko, tak na śniadanko?

:oops: Ja zjadłam tylko batonik Danusia (pyyycha) i kawkę, bo coś chora jestem :-?

Jakiś wirus żołądkowy chodzi po wszystkich członkach rodziny.

U mnie to tylko mdłości, u innych (że tak to ujmę) bardziej radykalnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie w ramach diety zjadłam z biurowymi kolegami...kebaba

dobry był...

Sąsiadka bój się Boga z rana kebab? :wink: Ja też lubię kebaby :)

 

 

A ja zjadłam dwie łyżki sałatki z tuńczykiem i popijam ten ogrom jedzenia herbatką odchudzającą :roll: Zaraz chyba skoczę po jakąś czekoladę, bo mi po głowie chodzi, ale to już do kawki będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...