Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

ta moja "metoda" to był żart -

może dość drastyczny, ale żart :D

jeśli jednak komuś pomaga, to chyba dobrze... :roll: :

I bardzo dobrze - nie ma nic gorszego, niż popadanie w depresję z powodu odchudzania. :wink:

 

kofi, ta Twoja czekoladka przypomniała mi jajko,

które kiedyś moja znajoma dostała od Adwentystów

Dnia Siódmego i musiała wszędzie ze sobą nosić i nie stłuc

- w ramach rzucania nałogu tytoniowego-

 

a może się uda i ponosisz tę czekoladkę do Bożego Narodzenia? :wink:

No, nie sądzę. Ale będę szczęśliwa, jak ponoszę do jutra :wink:

co mi chyba nie grozi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zgadzam się z tym co napisałam mati. Ja w sumie od dziecka jem straszliwie powoli, aż denerwuję otoczenie :)

 

Ostatnio żywię się strasznie "dietetycznie". Przedwczoraj - McDonald, wczoraj dwa gofry z marmoladą, dzisiaj spagetii :roll: Ale wszystko powoli gryzę ;) Na wagę lepiej nie będę stawać... Zresztą i tak bateria jest na wyczerpaniu :lol:

 

Kofi co z czekoladką? Jest w brzuszku, czy nadal w torebce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczko, "grubasku", .........................

Musiałem przerwać pisanie bo oplułem dokładnie laptopa. :wink:

Nie odchudzaj się zbytnio, bo zatracisz najfajniejsze kształty jakie tylko można sobie wymarzyć. Wiem coś na ten temat. :oops: :oops: :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczko, "grubasku", .........................

 

No w końcu ktoś poznał się na rzeczy :lol: :wink: 8)

 

 

Dziękuję za uznanie, oko eksperta :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej babeczki :D

 

Często się słyszy,że lato sprzyja odchudzaniu, bo gorąco, więcej pijemy, jeść się nie chce a jak już to bardziej lekkie posiłki.... :roll:

Ja jednak ciepłe dni odbieram nieco inaczej - jako okazję do zjedzenia czegoś pysznego - np moich ulubionych lodów,ciasta z truskawkami i bitą śmietaną lub częstych spotkań ze znajomymi przy grillu, piwku i przekąskach...

Z jednej strony pokusy a z drugiej chęć włożenia krótkiej spódniczki :roll: :wink:

 

Ogólnie nie odchudzam się ale staram pilnować :wink: Waga cały czas utrzymuje się na dość pożądanym poziomie ale żeby tak jeszcze ćwiczyć mi się chciało...za Chiny nie mogę się zmobilizować :oops:

No i smarować też by się przydało - używałam wcześniej tego avonu o którym piszecie i rzeczywiście przy reguralnym stosowaniu(po ok miesiącu) widać efekty - skóra bardziej napięta, gładsza i ogólnie jakby utrzymana w ryzach :wink:

 

A dziś znowu piękny dzień się zapowiada :D Mam wolne i chyba się trochę poopalam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej babeczki :D

 

Często się słyszy,że lato sprzyja odchudzaniu, bo gorąco, więcej pijemy, jeść się nie chce a jak już to bardziej lekkie posiłki.... :roll:

Ja jednak ciepłe dni odbieram nieco inaczej - jako okazję do zjedzenia czegoś pysznego - np moich ulubionych lodów,ciasta z truskawkami i bitą śmietaną lub częstych spotkań ze znajomymi przy grillu, piwku i przekąskach...

Z jednej strony pokusy a z drugiej chęć włożenia krótkiej spódniczki :roll: :wink:

 

Ogólnie nie odchudzam się ale staram pilnować :wink: Waga cały czas utrzymuje się na dość pożądanym poziomie ale żeby tak jeszcze ćwiczyć mi się chciało...za Chiny nie mogę się zmobilizować :oops:

No i smarować też by się przydało - używałam wcześniej tego avonu o którym piszecie i rzeczywiście przy reguralnym stosowaniu(po ok miesiącu) widać efekty - skóra bardziej napięta, gładsza i ogólnie jakby utrzymana w ryzach :wink:

 

A dziś znowu piękny dzień się zapowiada :D Mam wolne i chyba się trochę poopalam :D

 

mi najlepiej odchudza się na jesieni :roll:

latem za nic nie mogę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wczoraj wieczorem znalazlam to forum i odrazu postanowilam co nieco naklikać :)

Ja jestem po 2 porodach, przed 1 i 2 ciążą ważylam ok 54-55 kg przy wzroście 170 cm. i ta waga mi najbardziej odpowiadala... dobrze się w niej czulam.

po 1 ciąży przytylam ok 35 kg :o :o z 55 kg waga już pokazywala po porodzie 90 kg masakra !!!!!!! Więc postanowilam się odchudzić... i tak zeszlam z 90 do 70 kg jak zaszlam znowu w ciążę - więc startowalam od 70 kg i po porodzie znowu ważylam 90 kg. Więc postanowilam "zaraz" wziąść się za siebie - i od 16 marca 2007 r. zaczelam się odchudzać i tak do dnia dzsiejszego 31 maja - schudlam 12 kg i ważę 78 kg :) 1 etap to byl zeby schudnąć z 90 do 80 kg :) 2 etap z 80 do 70 kg :) a 3 etap z 70 do 60 kg a pożniej to już będzie latwiej :) Nawet " nie wiem kiedy" te 12 kg zlecialo... ale cieszę się że to jest już za mną ;)

A najgorsze bylo to dla mnie jak waga stala na 82,5 kg przez miesiąc a mnie już coś bralo... już nawet myślalam że przestane się odchudzać bo waga nie chce spadać ale szkoda bylo mi tych ok 8 kg :) więc nie poddalalam się i dalej walczylam, ale nawet nie wiecie jak ten postuj wagi dzialal na mnie gorzej niż plachta na byka, jezdzilam na rowerze, jadlam ok 1000-1200 kalorii dziennie , zero slodyczy itd a tu waga nawet nie chciala spaść o 0,5 kg....

 

Jaki przepis jest na moje odchudzanie - jem dużo warzyw owoców, normalne śniadanie, obiad, "mini kolację" (ryż na mleku, makaron z mlekiem,owsiankę)

Staram się nie jeść już po 19, dużo piję aż chyba za dużo, ale jak jest gorąco to piję jak smok :) np. 1,5 l wody idzie w ciągu godziny :)

Piję zieloną cherbatę,pu erh, itd.. bo jestem maniaczką cherbat ;)

A CO NAJWAŻNIEJSZE UPRAWIAM SPORT - JEŻDZĘ NA ROWERZE - staram się chociaż 1 h codziennie... i od czasu do czasu dluższe spacerki z moimi dzieciaczkami hehe :)

 

Mam nadzieję że uda mi się chociaż schudnąć do 65 kg do polowy sierpnia? Jak myślicie...

 

hej :D

a może się pościgamy?

 

:D będzie nam łatwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...