Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kawalerka 34m2 - kolory ścian


pawe100

Recommended Posts

Witam, proszę o poradę :)

 

W załączeni rzut mieszkania. Ściany z oknem i drzwiami balkonowymi planowałem białe. Salon, przez kuchnię aż po korytarz szary + jedna ściana w sypialni. Turkusowy na jednej ze ścian w sypialni. Przychodzi Wam do głowy jakiś fajny kolor na ścianach zaznaczonych na czerwono? Dałbym też turkus, ale będzie chyba zbyt jednakowo w salonie i sypialni. Myślałem o jakimś granacie? Jakieś inspiracje? Pomysły? Może jakaś fajna tapeta na ścianie w salonie?

 

Pozdrawiam

 

8960b3d03db67e2bgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Tapeta pomniejszy optycznie każde pomieszczenie, miej to na uwadze. Zdecydowanie lepiej każdą ścianę pomalować, a jeśli przestrzeń będzie zbyt pusta uzupełnić fizycznymi dodatkami. A Elfir zasugerowała w sumie mądre kolory, najlepiej jakbyś się sam jednak do tego odniósł. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy salon i przedpokój pomalowałem na szaro - Caparol Samtex 7. W sypialni będzie biel i turkus, bez szarości. Nad ścianą z TV dalej się zastanawiam :) Te cegiełki są wg mnie trochę oklepane. Przychodzi Wam do głowy jakiś mazaniec/tynk strukturalny w kolorze granatowy/niebieski? Może coś w tym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy salon i przedpokój pomalowałem na szaro - Caparol Samtex 7. W sypialni będzie biel i turkus, bez szarości. Nad ścianą z TV dalej się zastanawiam :) Te cegiełki są wg mnie trochę oklepane. Przychodzi Wam do głowy jakiś mazaniec/tynk strukturalny w kolorze granatowy/niebieski? Może coś w tym kierunku.

 

Przecież podpowiadamy. Struktury Magnata. :) Chodzi o Magnat Style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się połaczenie kolorów.

 

Fototapety też bym nie dawała, no chyba że świetne zdjęcie, ale to kosztuje. Za to pomyślałam o kracie na ścianie. nie wiem czy lubisz takie klimaty.

Tapeta na ścianie w pokoju, a w przedpokoju w granat w odcieniu tapety. Przedpokój szybko sie zużywa i uszkadza. Łatwiej naprawić jednolitą ścianę i kawałek pieknie garnatowej ściany robi wrażenie.

 

images?q=tbn:ANd9GcTfyaAFWnKqiJPoo89EjBXJXtfBt6e2UhHfV_0Hu6eVFiw6DBw9ng

http://oretytapety.com/img/cms/Krata/206329%20(3).jpg

 

albo

 

images?q=tbn:ANd9GcQMaa8kgg4r_crrDjSjAQ4nB6KjMIH9vbxT_ZLs-2fGZyrJE99t

 

8188cb17e70d3c1c043a664b956b2aa1.jpg

 

http://images.photowall.com/categories/543_photo-wallpaper.jpg?w=460

 

images?q=tbn:ANd9GcQ6n1TsoeO0n9QzvAH1rUybYSINBx0UMmAcu2Mln984vc6xuCs5vQ

 

fd0749e7d7a8f5a32db46144ceda4962.jpg

Edytowane przez Sawadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenna zieleń lub pastelowy żółty wniosą do wnętrza atmosferę świeżości, radości i energii. To kolory, które można stosować we wnętrzach o niedużej powierzchni bez obaw, że optycznie zmniejszą przestrzeń. Są to barwy jasne i znakomicie komponujące się z szarością. Kolory te warto wtedy powtórzyć w formie dodatków lub elementów wyposażenia.

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...

Sama tapeta rzeczywiście nie wzbudza zachwytu, ale w połączeniu z turkusowymi lub szarymi ścianami oraz kilkoma zgrabnymi dodatkami, może prezentować się zupełnie nieźle. W sypialni poziomy deseń bardziej sprzyjałby relaksowi, pionowy wzór wprowadza nutę powagi, ale i elegancji.

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...