Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji mojego m1 32m2


hero79

Recommended Posts

a może tak

32m.JPG

Część sypialniana taka, żeby weszło łóżko, przyjęłam 2,1m

1 - łóżko szerokość 90cm

2 - stolik nocny

3 - szafa, wnęka jest na 40 cm, więc szafa raczej na półki, jeśli wieszaki, to "w drugą stronę" albo część szafy przy łóżku zrobic głębszą na 60 cm, a dalej już płytsze

4 - biurko

5 - kanapa, około 2,5m

6 - stolik 90cm

7 - krzesła

8 - miejsce na tv

 

kuchnia z wejściem z przedpokoju, rozmieszczenei sprzętów opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na początku bardzo dziękuję za pomysły. Bardzo podoba mi się 1szy pomysł użytkownika: kinka - jednakże, sądzę, że zamiana łazienki z kuchnią będzie sporym wydatkiem i rozciągnie się w czasie.

mamik- myślimy podobnie, tylko chciałem dać tam łóżko 160 na wzór chyba malm z Ikea - z szufladami pod nim, a samą sypialnię odgrodzić drzwiami przesuwanymi, tylko gdzie je zmieścić.. jeśli chciałbym drzwi przesuwne na całą szerokość pokoiku (2,53cm) to fizycznie ich nie zmieszczę. Chyba, że macie inny pomysł? Może są jakieś drzwi 2,53cm np jakaś nowoczesna harmonijka?

ściany od kuchni wyburzyłbym całkowicie i chyba ścianę przy pawlaczu między salonem a przedpokojem również.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz odsłaniać łóżko?

Jeśli układ, który zaproponowałam jest Ci "po drodze", to tam musi być ściana pomiędzy "sypialnią" a częścią dzienną, bo na niej jest tv. Można ją zrobić jako zabudowę typu szafa z drzwiami przesuwanymi, tak, że od strony dziennej wyglądałoby to jak szafa, choć ja u siebie zrobiłabym zwykłą ścianę działową.

 

co do wyburzania ścian, to te które "zamykają" ciągi szafek kuchennych wg mnie są ok., tzn. można je zrobić tylko na tyle, żeby zasłoniły boki szafek, ale tak naprawdę ta ściana jest przydatna, bo od strony przedpokoju możesz na niej powiesić wieszak na płaszcze. Tak samo ściana oddzielająca przedpokój od pokoju, dzięki niej masz miejsce na szafę, a ubrania i rożne codzienne sprzęty (odkurzacz, żelazko, wiadra, mppy) tez gdzieś trzeba trzymać

Edytowane przez mamik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...