Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podłączenie warsztatu z domu


Recommended Posts

A co pod działalność nie można mieć zasilania z domu ? Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem aby energetyka to kontrolowała. Ja prowadzę warsztat zasilanie mam z domu niebawem będę miał bezpośrednio ze skrzynki bo doszły prądożerne narzędzia i nie chce przesilać instalacji domowej. Mało kto pod działalność robi osobne przyłącze po cholerę płacić wyższe rachunki za prąd. Tak naprawdę jeszcze nie spotkałem się żeby ktoś z moich znajomych robił osobny licznik pod warsztat przy domu.

Do pierwszej kontroli z urzędu skarbowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co pod działalność nie można mieć zasilania z domu ? Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem aby energetyka to kontrolowała.

A Ja się spotkałem z dwoma realnymi przypadkami (ślusarnia i stolarnia).

Oba zakończyły się identycznie DOMIAREM OD ENERGETYKI ale takim konkretnym.

A zaczęło się niewinnie..... sąsiadom mrugało światło w takt pracy spawarek i pił taśmowych i zaczęli drążyć temat po sąsiedzku.

Spawarki już nie działają na osiedlu, a stolarnia ma własną linię od trafo.

 

Od strony fiskalnej, to że coś przyoszczędziłeś na prądzie jest Twoim nieujawnionym dochodem.

Podobnie jak niejeden elektryk oddaje złom miedziany jako osoba prywatna, a nie jako firma.

 

Masz po prostu szczęście, jeszcze nie miałeś kontroli z UKS i masz wyrozumiałych sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...