Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 562
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
W najbliższych tygodniach chcę kupić Airpack home 400, możecie doradzić czy warto montować samemu czy jednak instalator dodatkowo skalibruje centralę (polecacie kogoś z mazowieckiego)?

 

Zażądaj oferty z kodem serwisowym, dopłać za CF i Air+ lub Air++. Będziesz mógł kalibrować samemu. To banalnie proste. Mając możliwość samodzielnej kalibracji nie będziesz płacił za serwis po każdej modyfikacji instalacji wentylacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o CF masz na myśli Calibrator CF, czy moduł CF?

Jakie modyfikacje wentylacji masz na myśli? Generalnie to miałem zamiar skalibrowac ją raz (instalacja jest już zbudowana) po podłączeniu i więcej nie ingerować. Da się tak, czy jednak CF będzie potrzebny?

Wygląda na to że nie rozumiesz zasady działania systemu CF i za razem mylisz ją z podstawową kalibracją instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o CF masz na myśli Calibrator CF, czy moduł CF?

Jakie modyfikacje wentylacji masz na myśli? Generalnie to miałem zamiar skalibrowac ją raz (instalacja jest już zbudowana) po podłączeniu i więcej nie ingerować. Da się tak, czy jednak CF będzie potrzebny?

 

Polecam z cf. Cf to niewielka płytka robi wszystko sama automatycznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś przewaga panelu Air++ nad Air mobile poza tym że wisi na scianie?

 

I jedno pytanie odnośnie Air mobile, działa tylko w sieci lokalnej czy można się dostać do sterowania przez Internet?

Jak nazwa wskazuje - przez internet. Zaletą jest to że sterujesz skąd chcesz a wadą - jak padnie internet to nie sterujesz wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś przewaga panelu Air++ nad Air mobile poza tym że wisi na scianie?

 

I jedno pytanie odnośnie Air mobile, działa tylko w sieci lokalnej czy można się dostać do sterowania przez Internet?

Air Mobile działa mi z iPada i iPhone. Mam dostęp z całego świata. AirMobile nie jest wystarczający jako jedyny interfejs. Nie mam możliwości zmiany zaawansowanych ustawień i kalibracji. Dlatego dokupiłem też Air+. Każdy telefon lub urządzenie mobilne w domu jest pilotem do rekuperatora.

 

 

Air++ zapewnia podobnie jak tani Air+ dostęp do wszystkich funkcji. Ma wygodny graficzny interfejs. Air++ wystarczy jako jedyny interfejs do rekuperatora.

 

Air++ nie współpracuje z AirMobile i wyklucza jego zastosowanie. Trzeba wybrać Air++ lub AirMobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JanWerbinski - dzięki za wyjaśnienie. Ale jesteś pewien, że w serii Home panele Air++ i AirMobile wykluczają się? Na stronie Thessli jest napisane, że AirMobile i Air++ mogą pracować równolegle (potwierdził to jeden z dystrybutorów).

 

Odnośnie panelu Air+, czy on nie działał jedynie z poprzednią serią rekuperatorów, a do serii home można podłączyć AirL+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...