Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, serdecznie. wracam na forum po kilku latach nieobecności ( mieszkam od połowy 2019). Mam Airpack 300h. Do dziś nie było żadnych problemów, reku działał jak należy, filtry wymieniam regularnie. Używam 2x G4 jako wstępny w dodatkowej skrzynce, potem domowej roboty węglowy i znowu g4 w reku, bo smog nieznośny, w domu miałem krematorium ( używam 15 litrów węgla aktywnego z all....o na wsyp/2 x roku wymiana).

 

Niestety dziś po wymianie wszystkich filtrów i włączeniu reku, wyskoczył błąd S30 ( nawiew). Po sprawdzeniu okazuje się, że wentylator nie działa, choć pod ręką kręci się ładnie. Mój serwisant sugeruje, że to albo wentylator albo płyta główna. Dodam tylko, że bezpieczniki całe. miał ktoś z was taki problem? wentylacja działa od ok 7 lat, z tego 2 lata na trybie pusty dom , puki nie mieszkaliśmy. Z serwisem będę kontaktował się w poniedziałek , zobaczymy co powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 562
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Słuchajcie, od kilku dni mam problem z Airpack Home 400V.

Reku ma już ponad 3 lata i pojawił się problem.

Cieknie z przodu. Spójrzcie na zdjęciach:

 

[ATTACH=CONFIG]467092[/ATTACH]

 

A tu w środku:

[ATTACH=CONFIG]467091[/ATTACH]

 

Dodam, że gdy wyciągałem wymiennik wylało się z niego sporo wody.

Dzieje się to teraz, gdy temperatura jest około zera. Bypass wyłączony, wszystko idzie przez wymiennik, temp nawiewu przy 0 stopni zewn. około 16 stopni, przy wywiewie ok. 18 stopni, wiec jest tak jak zawsze. Nic w tej materii sie nie zmienilo. Ale w poprzednich latach nic sie nie lało.

 

Dlaczego ta woda się tam zbiera?

Jest jakieś rozwiązanie tego czy zostaje wzywać serwis?

Edytowane przez adam1p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...