Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salon z aneksem 18m2


fabulous

Recommended Posts

Właśnie kupiliśmy mieszkanie:) Ze względu na planowaną dwójkę dzieci chcielibyśmy kuchnię przenieść do salonu, a w jej miejsce zrobić pokój dziecięcy. Salon z aneksem ma powierzchnię 17,94. Chciałabym w miarę funkcjonalną kuchnię, stół dla 4 osób, jakiś mały regalik w salonie na książki, szkło itp. Czy to w ogóle może się udać?:) Kiedy sama projektowałam ustawiłam kuchnię tuż przy wejściu po lewej stronie w kształcie litery L, regalik z wiszącym telewizorem na ścianie po prawej stronie, naprzeciwko kanapę, pomiędzy stół i... wychodzi, że ciężko będzie się ruszyć. Nie chciałabym zagracić tego pomieszczenia, a jednocześnie lubię kiedy wszystko jest pochowane w szafkach.. Macie jakiś pomysł na zaaranżowanie tego pomieszczenia? Bardzo serdecznie dziękuję za każdą pomoc i załączam rzut (salon ma wymiar 375/482).21248043_1476742325705424_624459328_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicyja! Jestem absolutnie zachwycona Twoim projektem! Salon, sypialnia, ba!, pralnia! Jesteś genialna! BARDZO dziękuję! Zastanawiam się jeszcze nad tym, żeby tę małą łazienkę podzielić na dwa mniejsze pomieszczenia: wc z malutką umywalką i mini garderobę na ozdoby świąteczne, jakieś kurtki zimowe, wiadra, mopy, odkurzacz. Myślicie że jest sens dzielić i tak już małe pomieszczenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

alicyja, bardzo fajna propozycja! Pokoje dziecięce malutkie, ale w jasnej kolorystyce mogą wydać się większe niż są w rzeczywistości. Podpowiedzi na ich aranżację znajdziecie Państwo pod adresem:

https://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/jaki-kolor-farby-wybrac-do-pokoju-dziecka

 

01-09-2017--05.jpg

01-09-2017--04.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Kochani! Pojawiła się opcja zamiany mieszkania: z tego powyżej które będzie gotowe dopiero we wrześniu na już oddane to. Deweloper jest gotowy dokonać drobnych zmian w układzie ścian tylko totalnie nie mam pomysłu jak to zrobić. Nadal chciałabym kuchnię w aneksie z salonem, sypialnię i dwa pokoiki dziecięce i sporo szaf do przechowywania. Nie podoba mi się tutaj w układzie niemal 10m2 hol, moim zdaniem to niepotrzebne marnowanie miejsca. Pomożecie?:)IMG_0694.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...