Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokój dla chłopca


olamanola1432

Recommended Posts

Witam, mam problem z umeblowaniem dość nieustawnego jak się okazuje pokoju dla 6 latka. Na planie umieściłam jak myśleliśmy żeby umeblować mu pokój . Kolor czerwony szafa wnękowa, kolor zielony łóżko, kolor niebieski biurko (w formie blatu i ewentualnej szafki pod blatem). Jak zaczęliśmy mierzyć to wychodzi na to ,że mając szafę 60 cm ledwo co się zmieścimy z łóżkiem obok niej nie mówiąc już o tym ,że przejście do szafy od strony łóżka było by nie możliwe. Łóżko jakie mamy jest rozkładane i po jego wysunięciu ma mniej więcej 185 cm. Proszę doradźcie nam jak mamy rozplanować ten pokój żeby nie zabierać za dużo miejsca po podłodze a zarazem był funkcjonalny dla młodzieży. Dodam ,że garderobę wraz z mężem mamy w przedpokoju więc syn mógłby z niej korzystać i wtedy w jego pokoju można by zrobić szafę wyłącznie z półkami i szufladami. Liczę na Państwa pomoc.

mieszkanie.png

mieszkanie plan.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do tej pory łóżko było pod oknem a biurko na ścianie obok proponowanej szafy (tak jakby na dolnej kresce litery "L" ) ,ale wydaję mi się ,że wolałabym biurko pod oknem . Światło dziennie itp. Tylko wtedy pozostaje mi dać łóżko na ścianie obok drzwi ,ale jest duże prawdopodobieństwo ,że całe się nie rozłoży (po rozłożeniu ma 185cm). Nie wiem jak mam to ustawić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...