Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokażcie swoje antyki, meble stylizowane i inne ładne "starocie".


leda16

Recommended Posts

No przecież wiem. To nazwa robocza. Temat wątku tak nagle strzelił mi do głowy. Ale pewnie powinnam zacząć od siebie. Talerz po prababci, koniec XIX.w Stoi na starej komodzie, która antykiem nie jest. Zdjęcia są z komórki.

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ab/zc/m1sg/5ACY3US7FBUBYAidhB.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ab/zc/m1sg/nNkrzOBVbc2bUOrecB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być po zmianie tytułu? :D

 

Mam, ale nie eksponuję, przedwojenny półmisek Rosenthala. Nie ma wartości kolekcjonerskiej, bo jest wyszczerbiony. Ale korzystam z niego podczas większych imprez.

Ostatnio kupiłam bufet - lata chyba 50 -te, ale stylizowany na okres międzywojenny, słowiański modernizm. Czyli już te 70 lat ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Elfir. Dzięki tej zmianie tytuł jest bardzo celny. A Twój półmisek może nie ma wartości antycznej, pewnie ma natomiast wartość sentymentalną. Przed rokiem odkryłam Allegroi i to są właśnie te akcenty meblowe w których czuję się dobrze. Nie w nadmiarze oczywiście, tylko tyle, żeby przełamać monotonię tzw. "kompletów meblowych". Nie mogę zamieszkać w kościele, natomiast bardzo lubię obrazy o tematyce religijnej. Dają mi one jakieś dziwne poczucie bezpieczeństwa i ciągłości z tradycją rodzinną. Ten, co wisi w salonie (reprodukcja) gdzieś tu już pokazywałam, natomiast mam jeszcze obraz przywleczony przez dziadka z Syberii. W domu rodziców zawsze wisiał na honorowym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 5 years później...
Widzę, że jest tu wielu fanów antyków ;) Ma takie pytanie, czy wyceniacie lub identyfikujecie gdzieś swoje przedmioty? Słyszałem, że można to zrobić wygodnie przez interenet na stronie [sPAM] - jestem ciekawy czy ktoś korzystał już z takiej opcji? Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...