Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak dobrać kolor stołu


mtatarak

Recommended Posts

Hej, mam małą zagwozdkę z doborem koloru stołu - może ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i ma jakieś doświadczenie.

 

Mam podłogę z paneli w kolorze ciemnego dębu oraz białe meble ze wstawkami w kolorze dębu sonoma truflowy (te kolory dosyć dobrze można zobaczyć po wpisaniu w google). To połączenie jak na razie działa bardzo dobrze.

 

Nie chcę kupować stołu z zestawu mebli (bo jest nieładny + ten kolor wydaje mi się brzydki dla stołu), a boję się dopasowywać stołu do koloru paneli żeby wszystko nie zlało się w jedną smutną plamę.

 

Jak uważacie - czy trzeci kolor drewna na niewielkiej powierzchni (17m) ma szansę zadziałać? Jeśli tak to w co powinienem celować - kolor pośredni? kontrastowy? Czy powinienem dobrać kolor stołu do istniejącego wyposażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Biały stół byłby nawiązaniem do bielonego drewna w meblach. Ale Jak już wybierze Pani stół, to powstanie kolejne pytanie: Jakiego koloru powinny być krzesła? :) Dwa odcienie drewna we wnętrzu to już zupełnie wystarczająca ilość. Pozostałe elementy lepiej wybierać w zależności od stylu i możliwości -lakierowane (białe, szare, czarne) lub z drewna o podobnym wybarwieniu jak to na meblach i podłodze. Pomocą zawsze mogą być produkty Moje Deko, dzięki którym meble, przedmioty dekoracyjne i dodatki mogą zyskać właściwy kolor.

https://www.sniezka.pl/moje-deko/

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...