Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt mieszkania 67m2 w tym salon 32m2


jestemwolny

Recommended Posts

Cześć, za miesiąc odbieram swoje mieszkanie z dość pokaźnym salonem wielkości kawalerki i przyznam, że przytłacza mnie ogrom możliwości. Myślałem nad wyspą nawet przy aneksie ale sam nie wiem jak z wykonaniem tego itd.

 

Salon jest mocno przeszklony, od góry do dołu wiec mimo kierunku na wschód powinien być mocno doświetlony.

 

Oświetlenie też nie wiem jak najlepiej dobrać?

 

Jak najlepiej zaprojektowac taka przestrzeń?

 

5e2e15677a91.png

schemat.jpg

Edytowane przez jestemwolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zlikwidowałabym ścianami działowymi sytuacje, gdzie z drzwi wejściowych wchodzi się prosto, od razu do salonu.

2. Zadbałabym o więcej miejsc na przechowywanie.

3. Stół w kuchni to jednocześnie stół kawowy z funkcją stołu jadalnianego- są takie ale drogie.

4. różowe to szafy

5. w salonie niebieskie to łóżko z funkcja spania i ławostół

6. naprzeciwko spania w salonie komoda a nad nią telewizor

Mój rysunek jest bez zachowania proporcji.

wielki salon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzięki wszystkim za sugestie!

 

Widok jest umiarkowanie fajny ale na pewno chce dużo fotosyntezować mimo wszystko przy oknie ;)

 

Zastanawiam sie czy istnieje jakies sensowne ustawienie aby ulozyc plytki przy aneksie nie tworzac przy tym jakiejs dziwnej struktury łącząc ją z panelami? Nie potrafie wydzielić przestrzeni o minimalnej ilości boków z płytek. Chyba ze macie jakies pozytywne doswiadczenia z panelami przy aneksie?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...