Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani, podziękowania za wspaniałą aukcję. Piękne prowadzenie anSi i Edyty M, Kendry, Edzi, Żelki; Forumowicze, którzy jak co roku pięknie uczestniczyli w aukcji - zawsze można na Was liczyć :) W imieniu Redakcji i Ogniska bardzo dziękujemy :)

 

DANE DO WPŁAT:

STP "Stara 4"

00-231 Warszawa

ul.Stara 4

nr konta: 50 1240 1138 1111 0010 3585 3126

Koniecznie z dopiskiem: Aukcja Forum Muratora - darowizna Ognisko Marymont

 

P.S.

Prosimy też o przesyłanie adresów jako pw do: Redakcja. Prace wyślemy kurierem.

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...3640. Dziewczyny, sprawdźcie, czy dobrze posumowałam, w ostatniej chwili było baaadzo gorrącoo, wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, przyczajeni uczestnicy włączyli się do gry...mogłam się pomylić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ten wspólny czas i naszym Kochanym koleżankom prowadzącym licytację oraz tym, którzy przekazali przepiękne fanty ! Jesteście cudowni a licytacja na naszym forum zawsze wlewa do mojego serca ogrom pozytywnej energii i podbudowuje moją wiarę w dobre ludzkie serca. Jesteście cudowni, niech Was spotka wszystko co najwspanialsze <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - bardzo, bardzo serdecznie dziękuję, że mogłam razem z Wami spędzić kilka fajnych dni. Wiara w ludzi wraca, serce rośnie i łza wzruszenia zwyczajnie się w oku kręci. To Forum to prawie jak rodzina...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Wam wszystkim pięknym Ludziom dziękuję, że po raz kolejny mogłam być z Wami. :hug:

Bogusławie Wielki Człowieku, poproszę o adres, bo nie wiem czy wciąż ten sam co rok temu. Ogromnie się cieszę, że moje stworki znowu do Twojego domku polecą. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...